Şimdi Ara

Aquaman filminden yeni görüntüler yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batman v Superman ile temelleri atıldıktan sonra Suicide Squad ve Wonder Woman gibi filmler ile devam eden DC sinematik evreni, Justice League'in gişede yaşadığı hüsrana rağmen beyaz perdedeki yolculuğunu sürdürüyor. DC sinematik evreninin yeni filmi olan Aquaman, bu yıl sinemaseverler ile buluşacak.

21 Aralık'ta vizyona girecek Aquaman filmi için tanıtım çalışmalarına hız veren Warner Bros, merakla beklenen filmden yeni görüntüler yayınladı. Entertainment Weekly'de yayınlanan bu görüntülerde hem Aquaman hem de filmin diğer ana karakterleri King Orm (Patrick Wilson), Queen Atlanna (Nicole Kidman) ve Meera (Amber Heard) boy gösteriyor.

Aquaman'i daha önce Batman v Superman ve Justice League'de de karaktere hayat veren Jason Momoa'nın canlandırdığı filmin yönetmenliğini James Wan (Saw, Insidious, The Conjuring) üstleniyor. Filmin başrollerinde Momoa'ya Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Dolph Lundgren ve Yahya Abdul-Mateen II eşlik ediyor.

Su altı imparatorluğu Atlantis'in veliahdı olduğunu öğrenen Arthur Curry'nin hikayesine odaklanan film, Curry'nin halkına liderlik etmek için yıllar sonra Atlantis'e dönmesini anlatıyor.

DC sinematik evreni için yeni bir dönemin başlangıcı olacağı söylenen Aquaman'ın özellikle su altındaki sahneleri ile bugüne kadar sinema dünyasında görülmemiş bir deneyim sunacağı belirtiliyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Aquaman filminden yeni görüntüler

• James wan yönetiyorsa film dc evreninin karanlık yüzünü güzel yansıtır. Ben umutluyum.

• yakin zaman dc filmlerinde gordugum eksik iyi kotu karakter yaratamiyorlar. bu tip aksiyon filmlerinden bahsediyorsak filmin basarisi yarattigi komplike, guclu kotu karakter imajiyla orantilidir. ornek vermek gerekirse marvelin son filmi infinity war in kotu karakteri thanos oncesinde kac filmdir sekillendirildi, film icinde karakterin motivasyonu ve kisilik gelisimi uzerinde o kadar duruldu, ortaya guclu komplike bir kotu karakter konuldu.

• Yetti, vallahi gına geldi süper kahraman filmlerinden. Bu filmleri sevmeyenler de var. Normal aksiyon, bilim kurgu filmleri de çekin. Hollywood bitmiş abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Yetti, vallahi gına geldi süper kahraman filmlerinden. Bu filmleri sevmeyenler de var. Normal aksiyon, bilim kurgu filmleri de çekin. Hollywood bitmiş abi.
    Cizgi Roman kulturu cocukluktan veya sonradan edinmeyenlerin feryatlarini icraa ediyorsun ...

Kulturel cahillik hezeyanlari filan desem tam oturur...
  • quote:

Yetti, vallahi gına geldi süper kahraman filmlerinden. Bu filmleri sevmeyenler de var. Normal aksiyon, bilim kurgu filmleri de çekin. Hollywood bitmiş abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Cizgi Roman kulturu cocukluktan veya sonradan edinmeyenlerin feryatlarini icraa ediyorsun ...

Kulturel cahillik hezeyanlari filan desem tam oturur...

Alıntıları Göster
    He canım he. İki üniversite okuyan, ömrü okumakla geçen birine laf soktuğunu sanıyorsun. Çocukluğum o kıt imkanlar içinde zorlukla kitap, çizgi roman temin edip okumakla geçti. Teksas, Tommiks, Kızıl Maske, Superman gibi çok sayıda çizgi romanı okudum daha ilkokulu bitirmeden. Xmen, Batman gibi çizgi filmlere de bayılırdım. Hatta beş yıl öncesine kadar süper kahraman filmlerine de bayılırdım. Ama artık 33 yaşındayım. Sarmıyor artık süper kahraman filmleri, sarmıyor... Sen benim kültürel cahilligimden dem vurup laf sokmaya çalışacağına kendi kültürünü öğren, öz kültüründe saygılı olmanın önemini idrak et önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cngzmls C kullanıcısına yanıt
    2 universite bitirmek sana belli ki akademik bilgi disinda birsey kazandirmamis... Ayrica Turkiye de nice Prof. Dr. lar akademik bilgi haric boslar ... Kandirilanlari da vardir tuhaf inanclara inanani da vardir ... Konu dallaniyor gibi ama vurgulamak istedigim Prof. Dr. musun bilemem egitimde en ust seviye vs olanlar bile nice sacmaliklari var ama onlar Prof. Dr ....

Turkiye gibi Universitleri vasatlasan intihallerle dolu intihalci hocalarla dolu bir ulkede 2 universite bitir filan pek esprisi kalmiyor. Bilirsin iste ...

Dunyaya kapali bir insa Universite kelimesin koken kelime anlamini dahi bilmemesi ilginc...

Evrensel degerleri meslekleri vs ogrenmek beraberinde evresel degerleri de getirir ...

Kulturel zengin meselesi ...

Avrupa yerlesmis oranin kurallarini zar zor benimseyen bayramlarda veya normal tatil vs iicn Turkiye sinirina girdiginda trafik kanunlarini unutan veya cevreyi kirlten davranislari olan insanlar var ...

Kisacasi akademik ogretim Turkiye de egitim degildir ... Zaten Turkiye de egitim diye birsey yoktur sadece yapboz ogretim vardir... Istisnalar vardir ama geneli de boyle ...

Senin sahsi dunyanda sevmemen cok dogal ama senin yasindan cok buyukler de cizgi roman meraki vardir veya cizgi romanlari eskiden severdi ama sinemasina da giderler ...

Yillardir bu gercek vardir...

Hasilatlar gise rekorlar ortada ... Hasilat rekoru kirmias ama IMDB puani 3 filan da degil hani ..

Meseleye nitel veya nicel ele al sonuc sadece SENIN SAHSI GERCEKLIGINI BAGLAR ... Senin sahsi gercekligin uzerinden de tumevarimsal metodlar uygulanamaz uygun degilsin ...

Bu tur filmler herzaman arz taleple alakalidir. Insanlar istiyorsa veya potansiyel seziliyorsa uygun zamanda elbette ciakrtilir ...

Yani tuhaf olan begenmiyorsan buraya yazmazsin .

Yapici elestirin SIFIR ....

Ates olmayan yerden duman cikmaz. Sen buraya o kadayla oyle cevap yazmasaydin oyle bir cevabim olmayacakti tabiri caizse polemikle basladin ...

Kisi kendisini bilmeli once ...

Karsimca 2 universitlei bir duvar mi var yoksa

Yasim 40 2 tane universite bitiremedim nicel yaris degil zate.

Ilkokulda orta okulda ben de okudum bircogunu sevdim sonra kestim ama filmlerini de hatta animasyonlarini da bazen izlerim . Buyuklerimin sureli yayinlari Bilim ve Teknik Tubitak yayinlri kitaplarini vs ortaokuldan beri okurum eskidensuanki dergilerin yarisi ebatta idi kullandigi dil cokta akademik yogunlukta degildi elbette zamanla dogru olana kaydi AKP donemi yozlasti ... Neyse bu konulara girmeyeyim... Belgeseller vs cocuklugumdan beri merak salisimdir. Turlu turlu kitaplar okuyorum... Kultur sadece kitaplar degildir ... Farkli dunyalar tanimak farkli kulturler bolgeler insanlari yemeklerini dunya goruslerini sanatlarini dillerini vs bilmek mumkunse yasamak 5 duyu organinizla idrak etmeklendir ...Dini felsefi olarak ta zengin olmaktir ....

Kendimi ozetleyemem kelimeler yetmez idraki yetersiz kalir...

Sunu da savunurum : Bildiigm birsey varsa o hicbirsey bilmedigimdir ...

Bilemiyorum sen boyle tepki verince o akademik bilgi birikiindne fazla birsey sana katilmamis gibi ima olustu bende ...
  • Yetti, vallahi gına geldi süper kahraman filmlerinden. Bu filmleri sevmeyenler de var. Normal aksiyon, bilim kurgu filmleri de çekin. Hollywood bitmiş abi.

• quote:

2 universite bitirmek sana belli ki akademik bilgi disinda birsey kazandirmamis... Ayrica Turkiye de nice Prof. Dr. lar akademik bilgi haric boslar ... Kandirilanlari da vardir tuhaf inanclara inanani da vardir ... Konu dallaniyor gibi ama vurgulamak istedigim Prof. Dr. musun bilemem egitimde en ust seviye vs olanlar bile nice sacmaliklari var ama onlar Prof. Dr ....

Turkiye gibi Universitleri vasatlasan intihallerle dolu intihalci hocalarla dolu bir ulkede 2 universite bitir filan pek esprisi kalmiyor. Bilirsin iste ...

Dunyaya kapali bir insa Universite kelimesin koken kelime anlamini dahi bilmemesi ilginc...

Evrensel degerleri meslekleri vs ogrenmek beraberinde evresel degerleri de getirir ...

Kulturel zengin meselesi ...

Avrupa yerlesmis oranin kurallarini zar zor benimseyen bayramlarda veya normal tatil vs iicn Turkiye sinirina girdiginda trafik kanunlarini unutan veya cevreyi kirlten davranislari olan insanlar var ...

Kisacasi akademik ogretim Turkiye de egitim degildir ... Zaten Turkiye de egitim diye birsey yoktur sadece yapboz ogretim vardir... Istisnalar vardir ama geneli de boyle ...

Senin sahsi dunyanda sevmemen cok dogal ama senin yasindan cok buyukler de cizgi roman meraki vardir veya cizgi romanlari eskiden severdi ama sinemasina da giderler ...

Yillardir bu gercek vardir...

Hasilatlar gise rekorlar ortada ... Hasilat rekoru kirmias ama IMDB puani 3 filan da degil hani ..

Meseleye nitel veya nicel ele al sonuc sadece SENIN SAHSI GERCEKLIGINI BAGLAR ... Senin sahsi gercekligin uzerinden de tumevarimsal metodlar uygulanamaz uygun degilsin ...

Bu tur filmler herzaman arz taleple alakalidir. Insanlar istiyorsa veya potansiyel seziliyorsa uygun zamanda elbette ciakrtilir ...

Yani tuhaf olan begenmiyorsan buraya yazmazsin .

Yapici elestirin SIFIR ....

Ates olmayan yerden duman cikmaz. Sen buraya o kadayla oyle cevap yazmasaydin oyle bir cevabim olmayacakti tabiri caizse polemikle basladin ...

Kisi kendisini bilmeli once ...

Karsimca 2 universitlei bir duvar mi var yoksa

Yasim 40 2 tane universite bitiremedim nicel yaris degil zate.

Ilkokulda orta okulda ben de okudum bircogunu sevdim sonra kestim ama filmlerini de hatta animasyonlarini da bazen izlerim . Buyuklerimin sureli yayinlari Bilim ve Teknik Tubitak yayinlri kitaplarini vs ortaokuldan beri okurum eskidensuanki dergilerin yarisi ebatta idi kullandigi dil cokta akademik yogunlukta degildi elbette zamanla dogru olana kaydi AKP donemi yozlasti ... Neyse bu konulara girmeyeyim... Belgeseller vs cocuklugumdan beri merak salisimdir. Turlu turlu kitaplar okuyorum... Kultur sadece kitaplar degildir ... Farkli dunyalar tanimak farkli kulturler bolgeler insanlari yemeklerini dunya goruslerini sanatlarini dillerini vs bilmek mumkunse yasamak 5 duyu organinizla idrak etmeklendir ...Dini felsefi olarak ta zengin olmaktir ....

Kendimi ozetleyemem kelimeler yetmez idraki yetersiz kalir...

Sunu da savunurum : Bildiigm birsey varsa o hicbirsey bilmedigimdir ...

Bilemiyorum sen boyle tepki verince o akademik bilgi birikiindne fazla birsey sana katilmamis gibi ima olustu bende ...
    Makale gibi cevap yazman, yazdıklarımın sana ağır geldiğini gösteriyor. Ben ilk mesajimda yani bana sataşmana sebep olan mesajımda kimseye laf atmadım, rahatsız edici kelimeler kullanmadım. Sadece Hollywood filmlerini eleştirdim. Bana cahil mahil diye laf atman çok gereksizdi. Gereksiz yere tartışma yarattın... Neyse olan oldu. Bir daha insanlara sataşmaman gerektiğini anlamışsındır umarım.

• quote:

Makale gibi cevap yazman, yazdıklarımın sana ağır geldiğini gösteriyor. Ben ilk mesajimda yani bana sataşmana sebep olan mesajımda kimseye laf atmadım, rahatsız edici kelimeler kullanmadım. Sadece Hollywood filmlerini eleştirdim. Bana cahil mahil diye laf atman çok gereksizdi. Gereksiz yere tartışma yarattın... Neyse olan oldu. Bir daha insanlara sataşmaman gerektiğini anlamışsındır umarım.

Alıntıları Göster
    Hayatinda makale gormemissin emin misin makale kelimesinin uygun olduguna?
  • cngzmls C kullanıcısına yanıt
    beğenmeiyosan izlemeci veletler gelir birazdan kaç hmn knk.
  • quote:

He canım he. İki üniversite okuyan, ömrü okumakla geçen birine laf soktuğunu sanıyorsun. Çocukluğum o kıt imkanlar içinde zorlukla kitap, çizgi roman temin edip okumakla geçti. Teksas, Tommiks, Kızıl Maske, Superman gibi çok sayıda çizgi romanı okudum daha ilkokulu bitirmeden. Xmen, Batman gibi çizgi filmlere de bayılırdım. Hatta beş yıl öncesine kadar süper kahraman filmlerine de bayılırdım. Ama artık 33 yaşındayım. Sarmıyor artık süper kahraman filmleri, sarmıyor... Sen benim kültürel cahilligimden dem vurup laf sokmaya çalışacağına kendi kültürünü öğren, öz kültüründe saygılı olmanın önemini idrak et önce.

Alıntıları Göster
    ''Hatta beş yıl öncesine kadar süper kahraman filmlerine de bayılırdım. Ama artık 33 yaşındayım. Sarmıyor artık süper kahraman filmleri, sarmıyor... ''

Şimdi bu adamlar sen 33 yaşına gelip sarmıyor artık sarmıyor dedin diye film çekmeyi bırakacak değiller bundan 5 yıl önce de senin için film çekmiyorlardı bu tür yapımlara çoğunluğun ilgisi var ki çekiyorlar, ha ben artık izlemiyorum sevmiyorum dersin ama çekmeyin demek bildiğin boş bir eleştiri yapmak yani koskoca şirket aa tamam cngzmls adlı kullanıcı Aquaman filmini istemiyormuş hemen iptal edin diyecek hali yok.
    Ayrıca ben de şunu anlamıyorum madem takip etmiyorsun artık ya da beğenmiyorsun bu tür filmleri neden başlığa girip de yorum yazma zahmetinde bulunuyorsun git takip ettiğin şeylere yorum at.
    Üstteki arkadaşın dediği gibi 2 üniversite bitirmişsin ama pek bi işe yaramamış sanırım.
  • Film dehşet olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

''Hatta beş yıl öncesine kadar süper kahraman filmlerine de bayılırdım. Ama artık 33 yaşındayım. Sarmıyor artık süper kahraman filmleri, sarmıyor... ''

Şimdi bu adamlar sen 33 yaşına gelip sarmıyor artık sarmıyor dedin diye film çekmeyi bırakacak değiller bundan 5 yıl önce de senin için film çekmiyorlardı bu tür yapımlara çoğunluğun ilgisi var ki çekiyorlar, ha ben artık izlemiyorum sevmiyorum dersin ama çekmeyin demek bildiğin boş bir eleştiri yapmak yani koskoca şirket aa tamam cngzmls adlı kullanıcı Aquaman filmini istemiyormuş hemen iptal edin diyecek hali yok.
    Ayrıca ben de şunu anlamıyorum madem takip etmiyorsun artık ya da beğenmiyorsun bu tür filmleri neden başlığa girip de yorum yazma zahmetinde bulunuyorsun git takip ettiğin şeylere yorum at.
    Üstteki arkadaşın dediği gibi 2 üniversite bitirmişsin ama pek bi işe yaramamış sanırım.

Alıntıları Göster
    Anlamakta zorlanıyorsun en hafif tabirle. Ben süper kahraman filmleri çekmesinler demiyorum. Çeksinler ama diğer türlerde de filmler çeksinler. Artık ciddi emek harcanan, yüksek bütçe ayrılan yapımlarin tamamını yakını süper kahraman filmleri. Diğer türlerde film çok az çekiliyor. Cehennem Silahı, Mad Max, Titanik, Yüzüklerin Efendisi, Geçmişi Olmayan Adam, Zor Ölüm gibi filmlerden kaç tane çekiliyor? Bu durum içine düşülen kısırlıği, sadece gişe gelirlerine oynamayı gösteriyor... Arkadaşım radyo, sinema bölümünde okuyor, hocaları da aynı eleştirileri yapıyormuş. Hollywood filmleri izleyerek kendinizi geliştirmezsiniz diyorlarmış. Alternatif sinemalara yönetiyorlarmis...Herkes bu filmleri sevmek zorunda değil. Siz niye herkesi kendiniz gibi olmaya zorluyorsunuz? Sizin gibi düşünmeyenleri cahillikle, okumasi işe yaramamış gibi saygısızca sözlerle itham ediyorsunuz? Siz kimsiniz de kibir kokan sözlerle başkalarını küçümsuyorsunuz?

• quote:

Hayatinda makale gormemissin emin misin makale kelimesinin uygun olduguna?

Alıntıları Göster
    Ben edebiyat öğretmeniyim. Yıllardır makale okuyorum. Hatta bugünkü seminer konum Türkçe de yabancı asıllı sözcüklerin yazımı ve Türkçe karşılığı idi... Kendince bilimsel açıklamalar yapmışsın, o yüzden makale benzetmesi yaptım. Yoksa yazının, makale yazarlarına hakaret olduğunun farkındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Alıntıları Göster
    Ben bu tür filmleri çekmeyin diye nerede dedim?

• quote:

Escape plan 2 var izleyebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Escape plan 2 var izleyebilirsin...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Evet süper kahraman filmleri dışında film çok az. Ben buna isyan ediyorum. Artık zevkime göre izleyecek film bulamıyorum. Ben buna isyan ediyorum. Film bulamadığım için izleyecek, diziye başladım, Netflixe üye oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

beğenmeiyosan izlemeci veletler gelir birazdan kaç hmn knk.
    😂😂😂

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.