Şimdi Ara

PS4'de Spider-Man oynadık 'Her şeyiyle bekleneni verecek'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PlayStation 4'ün beklenen oyunlarından Spider-Man'i denedik ve ilk izlenimlerimizi bu videoda sizlerle paylaştık. Oyun hem çok güzel görünüyor hem de çok eğlenceli. 

• Zamanını daha değerli şeylere ayırmanı tavsiye derim mesela bir müzik aleti edinip kendini sanatta geliştirebilirsin , bu sayede nette yazım hatası arayıp ne çok şey biliyorum lan ben diyerek kendini avutmak yerine gerçekten insanların saygı duyacağı bir yeteneğe sahip olabilirsin , o ego sana ömür boyu yeter böyle nette yazım hatası bulacağım diye kendini heba etmezsin nokta
  • bakın adam çatır çatır oynadı :) Bide adama oyundan anlamıyor diyorsunuz :))

• Çok heyecan verici duruyor ya , oynayanlar bayılmış grafiklere ve oynanışa zaman geçmiyor
  • Şehirde gezinme ve dövüş gerçekten skill-based duruyor. El iyice alıştıktan sonra çok keyif verecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareketli sahnelerde düşük fps alıyorsanız baş dönmesi yapar. Muhtemelen oyun tam olarak optimize değil.

Ayrıca bu oyunu bir tek ben beğenmedim sanırım. E3 sunumunu izledim, sizin oynayışınızı da izledim. Fikrim değişmedi. Casual kitleye hitap eden, gerçekçilikten uzak, basit oynanışı ile her kesime hitap eden bir oyun olmuş. Düz duvarda koşan, havaya bile ağ atabilen, uçabilen, rastgele tuşlara basarak bile düşmanlarınızı alt edebildiğiniz güzel grafikli ve güzel animasyonlu bir spiderman oyunu olmuş.
  • Spider-Man heycan verici 300 tl'yi basmaya hazır mısın?

• PS4 pro da mı oynandı?

• Spider man 2 de bile havaya ag atamiyordunuz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun hedef kitlesi, burada yorum yazan arkadaşların de-da'yı ayrı ya da bitişik yazmasında yanlışlık yapmasından anlaşılabiliyor. 91 ve sonrası doğumlular :)

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Oyunun hedef kitlesi, burada yorum yazan arkadaşların de-da'yı ayrı ya da bitişik yazmasında yanlışlık yapmasından anlaşılabiliyor. 91 ve sonrası doğumlular :)
    Ps4 üm yok nasıl çamur atabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Ps4 üm yok nasıl çamur atabilirim

Alıntıları Göster
    Ps4'üm yok güzel bir bilgisayarım var. Olay çamur atmak değil benden önceki yorumları hiç okumadın galiba, iki kelimeyi yan yana getirip yazamayan bir nesilden bahsediyorum oyunla ilgili hangi yorumu yapmışım cahil cahil yorum yazıyorsunuz. Senin mesajın da yanlış genco doğrusu aşağıda:

"Ps4'üm yok nasıl çamur atabilirim!"
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Burada atabiliyoruz hocam :) Yada bana öyle gelmiştir emin değilim ama, E3 sunumunda veya mesut çevik'in oyununda dikkatimi çekmişti. Gökyüzüne ağ atıyor ve bir şekilde tutunabiliyor. Nereye tutunduğu belli değil :)

Oyun bana hitap etmiyor ama akıcı ve güzel görünen bir oyun.
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Zamanını daha değerli şeylere ayırmanı tavsiye derim mesela bir müzik aleti edinip kendini sanatta geliştirebilirsin , bu sayede nette yazım hatası arayıp ne çok şey biliyorum lan ben diyerek kendini avutmak yerine gerçekten insanların saygı duyacağı bir yeteneğe sahip olabilirsin , o ego sana ömür boyu yeter böyle nette yazım hatası bulacağım diye kendini heba etmezsin nokta
  • Aynen donanımhaberdeki rastgele bir konunun altına yazılmış iki mesajın yazım yanlışlarını inceleyerek oyunun hedef kitlesi hakkında tespitte bulunmak çok mantıklı çünkü . Hayatınızdan mı memnun değilsiniz, çok mu sıkılıyorsunuz, yoksa başka problemleriniz mi var da gelip bu gibi konuların altına böyle mesajlar yazıyorsunuz anlamıyorum.
  • Ortalama bir Spider Man oyunu olmuş işte, çerezlik.

• Mesut reis,Baş dçnmesi yaşdan ötürü...ikimizde orta yaştayız....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ortalama bir Spider Man oyunu olmuş işte, çerezlik.
    Hocam xbox şu oyunu çıkarsa, sanki böyle birşey söylemezdin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ortalama bir Spider Man oyunu olmuş işte, çerezlik.
    Kudur troll

• Xbox ta sea of thieves çöpünü oynaya durun, sizin neyinize Spider Man oynamak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 14 Haziran 2018; 2:59:46 >
  • Cerez artik cok luks oldugu icin size fazla gelmis olabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.