Şimdi Ara

Shadow of the Tomb Raider 'Yeni üçlemenin son halkası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• brshr kullanıcısına yanıt
    Neden pc de oynanmıyormu onada gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocukluk askım hala çarpıyor kalbim göz göze kesişiğim de :D

• brshr kullanıcısına yanıt
    Al tabi hazır kırılmışken.
  • Kapak fotoğrafı: TC MB RAIDER 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 oyunu da 2'şer kez bitirdim. İlk oyun çok daha güzeldi. Rise of the tomb raider biraz daha sıkıcı bir oyundu zaman zaman tıkanan bir yapısı vardı. Shadow of the tomb raider çıkar çıkmaz ilk oynayanlardan olucam sanırım :) Gizliliğin daha fazla olması çok daha iyi fakat 2. oyunda ki gibi suya girdim beni unuttular bak şimdi çıktım silent kill alıyorum olayı olmaz umarım yapay zeka biraz daha akıllı olsun :) Aynı oyun hissiyatını vermesin demişsiniz fakat ben tam tersi aynı oyun hissi almayı seviyorum. Bir oyunun hissi zaten çok iyiyse sırf değişim olsun diye o hissi değiştirmek kötü bir sonuç veriyor.

• enja kullanıcısına yanıt
    Play station daha ucuz. PS3 de var alıştım artık buna.
  • ben bu yenı TB serısını cok begendım. ılerıde gelıcek oyunlarda umarım bu serı kadar kalıtelı olur.
  • ULAN GERİZEKALI DENYO PC OYUNU ZATEN

• Rise of the tomb raideri bitirmistim bikac dlc dahil.Bence guzel hikaye. Filmleri de fena degildir. Ama bu yeni seri Shadow of the tomb raider fiyatina yurtdisi compare prices sitesine baktim bayaa pahali. allkeyshop.com a gore 39.7 euro diyor. Biras iskonto olunca dusunebilirim.Mod Nilda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.