Şimdi Ara

Forza Horizon 4 'Yine harika ve bu kez Türkçe'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun zaten mükemmel bir de Türkçe Dublaj gelince tadından yenmez. Xbox Game Pass ile gelmesi de ayrı harika olay!

• Gamepass olayı süper

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Basarili ama bi gran turismo degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Basarili ama bi gran turismo degil
    https://youtu.be/FmmvyVBE8JE

• Uzak ara en iyi yarış oyunu , smilasyon olarak gt en iyisi ama bana keyif vermiyor o kadar gerçekçi sürüş istesem taksicilik yaparım miss gibide para kazanırım yada oyun oynamak yerine kendi arabamla hız yaparım ben oyun oynamak istiyorum bu yüzden uzak ara en iyi yarış oyunu benim için forza horizon serisidir , şu an 3 ü oynarken bile (pcde) grafikler sürüş hissi her aracın özel hissettirmesi araçların orjinalliği müzikler inanılmaz bir seviye , eğer araba tutkunu iseniz güçlü bir pc ye servet dökmek istemiyorsanız bu oyun için xbox x alınır fazlasıyla ihya eder
  • Grand turismo viraja 3 km hızla girdin hemen yoldan çıktın, rakiplerle fark açıldı sonraki 20 lap o farkı kapatamadın. Pardon gerilmek için değil rahatlamak için oynuyorum pcyi. Grand turismoyu direksiyonla ucuz yollu pratik yapmak isteyen yarış pilotu adayları değerlendirsin. Neticede ucuza antreman.

• Bende ps4 var bir önce ki nesilde xbox 360 vardı forza mükemmel araba yarışında şu an ps4 de gt var ama aşırı gerçekçi ve bi forza zevkini vermiyor fazla yavan geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forza 1 yıl pist oyunu 1 yıl açık dünya oyunu yapıyor. Şuan forza horizon 2 bile oynasanız sıkılmazsınız ki milyonlarca kişi hala forza horizon 3 oynuyor.

Forza oyunları Battlefield gibi, Şuan aradan 3 oyun geçmiş ve yıllar geçmiş battlefield 3 ve battlefield 4 sunucuları hala doludur peki aynı yıl çıkmış call of duty ghost u oynayan kaldımı ? Tabiki hayır.

Canlı büyüyen ilerleyen bir oyun sıkılmadan uzun süre oynayacak bir oyun istiyorsanız Xbox One X ve Forza alın.

2 günde bitirilecek oyunlara 300 tl ödemek istiyorsanız PS 4PRO alın. Oyunu herkes o kadar çabuk bitirdiki 2. el olarak 150 TL ye satmaya başladı, sony 2.el satışlarını gördüğü gibi kimse 2. el almasın diye oyunun fiyatını 1 ay olmadan 300 TL den 150 TL ye düşürdü.

Bir bu çakallığı yapanlara bakın , birde Xbox one x gibi 4k 60fps desteği sunan konsolu dünyanın en ucuz fiyatına verenlere bakın. Hiç bir yerde Türkiye deki gibi 2k Fiyat yok , dünyanın en ucuz xbox live üyeliği gene türkiyede.

Gözünüzü açın artık 10 saatlik oyunlara 300 TL ödemeyin. Paranızın hakkını versin aldığınız şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

Alıntıları Göster
    2010'da cikan Gt5'in zayif yönü seslerdi dogru.ama arac ve pist sayisi, fizik motoru ve gerçekçilik açısından rakipsizdi.gt6'da diger yönlerle birlikte sesler de iyilesti,su anki gt sport"ta ise lafi edilmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

Alıntıları Göster
    Alttaki yoruma koptum yav.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.