Şimdi Ara

Nioh 2 PS4 için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Koei Tecmo ve Team Ninja Sony Interactive Entertainment'ın E3 2018 basın konferansında Nioh 2'yi PlayStation 4 için duyurdu.

Detaylar açıklanmadı. 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bloodborne beklerken Nioh geldi o da olumlu
  • Daha ilk oyunu almadık, gerçi hoş alınca oynamaya da cesaretimiz ve yeteneğimiz yetmiyor
  • 1.yi alıcamda beceremem diye yanaşamıyorum ya
  • turu sevenler icin iyi bir oyun herkes oynamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdk3y

1.yi alıcamda beceremem diye yanaşamıyorum ya

Bence boş ver. Becerirsin az sabır edersen de zevkten çok sıkıntı veriyor bu tarz oyun. Tamam o deve boss ları kesince çok sevkli de kesene kadar bıktırıyor. Hiç sinir stres yapbmaya değmez hocam.
  • İlk oyunu oynamadım henüz fakat ikinci oyun için çok erken geldi, bunun yerine yeni bir Ninja Gaiden gelmesini isterdim.
  • Ya şu uzun mızraklı komutanı yenemiyorum. hem seri hem uzun süren kombolarına maruz kalıyorum. Ne güzel hiçbirinde takılmadım ama o boss nefret ettirdi. nasıl geçerim adı aklıma gelmedi şimdi, mekan olarak bizim tüfekli askerler ile karşıdaki tüfekli askerler ve top atışı yapan askerlerin olduğu yeri geçince çadırların olduğu bi mekanda dövüşüyoruz o boss'la.
    elinde uzun bi spear var ama sağlam adam yani, bileniniz var mı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • savaş dinamikleri iyi bir dark soul giydirmesi, yani önüne geleni öldür oyunu sadece bu... Eğer daha gerçekçi bir yapıda olsaydı ve insanlarla etkileşimi olan adam gibi bir oyun olsaydı çok can yakabilirdi.. Fakat şu haliyle yıllar önce çıkmış tenchu oyununun bile yanına yaklaşamaz...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • stüdyonun zorluktan anladığı şey hasar can ve kombolar zorluğu çok iyi yansıtmadığı için ilk oyunu çok beğenmemiştim halada betadaki ilk bossu hatırlarım 2. oyunda bunu düzelttilerse bi bakılır ama ön sipariş vermenizi tavsiye etmem sizede favori Nioh videomu atıyım :'=)

https://www.youtube.com/watch?v=VwEuFxl2jPU
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

Ya şu uzun mızraklı komutanı yenemiyorum. hem seri hem uzun süren kombolarına maruz kalıyorum. Ne güzel hiçbirinde takılmadım ama o boss nefret ettirdi. nasıl geçerim adı aklıma gelmedi şimdi, mekan olarak bizim tüfekli askerler ile karşıdaki tüfekli askerler ve top atışı yapan askerlerin olduğu yeri geçince çadırların olduğu bi mekanda dövüşüyoruz o boss'la.
    elinde uzun bi spear var ama sağlam adam yani, bileniniz var mı?
    Ben online yardım ile yendim cok zor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MassiveDeviL kullanıcısına yanıt
    Eline en sağlam çift kanata al.saldırı tarzı üst konumda olsun üstüne tam atak yaparken çarpı ile arkasına geç kare ile 2 yada 3 kere vur hemen geri kaç.büyü kullandığı zaman yanına yaklaşma büyüsü bitince acele etmeden aynı taktik.ben oyunu bitirdim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.