Şimdi Ara

Macera Antik Yunan’a taşınıyor: Assassin's Creed: Odyssey tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ubisoft, durağan geçen E3 2018 konferansının sonunda Assassin's Creed: Odyssey’i sergiledi. Antik Yunan’da geçecek oyunda bu defa ana karakter olarak iki seçeneğimiz bulunacak.

Assassin's Creed: Odyssey, serinin önceki oyunundaki RPG temasını daha da öteye taşıyor. Seçimler, hikâyeyi tamamen etkiliyor. Oyunun başında ana karakter olarak biri erkek biri kadın olarak iki seçeneğimiz bulunuyor. Erkek karakterimizin adı Alexios, kadın karakterimizin adı ise Kassandra.

Oynanış videosunda gösterilen kalabalık kara savaşları bir hayli etkileyici duruyor. 300 kişiye varan savaşlara dalıp düşmanları süpürmeye çalışacağız.

Assassin’s Creed: Odyssey, 5 Ekim tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun, Uplay’de 209 TL fiyat etiketi ile ön satışa sunuldu.

Assassin's Creed: Odyssey oynanış görüntüleri:

• Oyunun kötü olacağını düşünmüyorum ama Orjins çıkalı 1 sene bile olmadı. Orjins Mısır ve çevre coğrafyasını ek paketlerle çoğaltabilirdi. Bu kapital anlayış herşeyi çabuk tüketiyor, anlamsızlaştırıyor. En az 3 sene ara vermeliydiki Odyssey'in anlamı, tadı, uzun kalıcılığı olsun.
  • Ezio reyizden sonra bırakan bi hayranı olarak söylüyorum, iyice kurtlar vadisine bağladılar...

• assasins creed III de bıraktım hepten leş olmaya ve saçmalamaya başladılar. Oynanışın nasıl olduğu pek umrumda değil artık konu dağıldı sonu geldi.
    Tadını kaçırdılar

Bu da bildiğin 300 spartalı gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraix -- 12 Haziran 2018; 1:44:50 >
  • AC Origins'in Expansion Pack'i gibi olmuş. AC Origins 300 DLC

• Ezio ve Revelations dan sonra black flag da iyiydi..Unity mükemmeldi ama syndicate de çuvalladılar.son ikiyi bilmirem

• tarihi olmayan günümüz hikayesini sürdürmek için daldan dala atlıyor ubi ama açıkçası bir seri görünümünü çoktan yitirdi Black Flag ve sonrasındaki Sage kavramı ve onu sürdürme çabası iyice komple bir hikaye görünümünü yitirtti oyuna...

• Hersene bir oyun çıkartıyorlar , pes fifa gibi oldu bu seri. Birşey tutunca illa bokunu çıkartacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun kötü olacağını düşünmüyorum ama Orjins çıkalı 1 sene bile olmadı. Orjins Mısır ve çevre coğrafyasını ek paketlerle çoğaltabilirdi. Bu kapital anlayış herşeyi çabuk tüketiyor, anlamsızlaştırıyor. En az 3 sene ara vermeliydiki Odyssey'in anlamı, tadı, uzun kalıcılığı olsun.

• Darmadağın ettiler ama kurtarma imkanı halen olan bir seri, tabiiki bunu ubisoft yapamaz, seriye kıymet veren yeni yapımcılar bulmaları lazım.
  • Origins kaliteliydi bunun da kötü olacağını düşünmüyorum.

• AC Origins daha benim almayı düşündüğüm oyunlar arasındayken adamlar yeni oyun duyurdu yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grand_Alexander kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Bu sage meselesi ve de piece of eden'ların sayısının bu kadar çok olması hikayeyi çok dallandırıp budaklandırdı. Önceki hikaye güneş patlamasını önlemekti. Şimdi böyle bütünsel bir hikaye yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi AC olmasa daha iyi etki yaratırlar.

• 2018 Game of the Year olması muhtemel , DX12 kullanması grafik kalitesi ve optimizasyona olumlu yansıycaktır.
  • İyi tamam RPG gibi güzel gözüküyor ama neden bu oyunun adı Assasins Creed? Yeni IP olarak sunsalar şunları ne olurdu? Başka isimle çıksa bence %100 daha çok ilgi çekerdi.

Ne tırmanma var ne atlayıp zıplama var ne anladım ben bu Assasins Creed'den?
  • Oyunun sadece adı Asssasin's Creed . Geri kalan bir film vardı adını unuttum , sanırım '' Clash of Titans '' diye geçiyordu. O oyunun UBISOFT imzalı olanı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.