Şimdi Ara

Gears 5 Xbox One ve Windows 10 için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Microsoft, E3 2018 basın konferansı esnasında Gears 5'i Xbox One ve Windows 10 için duyurdu.

Gears 5, 2019'da çıkacak.

İnsanlığın teknolojiye olan güveni, kendi yıkımlarını da beraberinde getirdi ve düşmanlar hayatta kalanları yok etmek için toplanıyor. Kait olarak maceranın başına dönerek Locust'un kökenlerini ortaya çıkarın ve geriye kalanları korumak için ekibinizle birlikte savaşın.

Duyuru fragmanını ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. 

• Buralar karışır vaziyet aliyim ben
  • Fanboyluk yapmayıp takdir etmek lazım. Geçen senelere kıyasla çok daha iyi bir sunum yaptılar. Forza horizon 4 te türkçe düblaj çıkıyormuş. Atılımlar güzel devamının gelmesi ümidiyle.
  • Sunumun microsoft cephesi açısından en olumlu anlarından birisi gears'ın gösterildiği andı. Oyun mekaniklerinde hafif değişimler var gibiydi eğer biraz daha çeşitlendirirlerse bu sefer daha güzel bir oyun çıkacaktır karşımıza.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fanboyluk yapmayıp takdir etmek lazım. Geçen senelere kıyasla çok daha iyi bir sunum yaptılar. Forza horizon 4 te türkçe düblaj çıkıyormuş. Atılımlar güzel devamının gelmesi ümidiyle.

gears of warda türkçe olması lazım en çok konuşma senaryolu oyun o araba sürerken navigasyonun hatçe teyze versiyonunda 100 metre sonra sola dön diyişi bizi uçurmayacak eğlendirecek ama uçurmayacak :(
  • Oyun çıksın, incelemeler gelsin de bir gorelim. Güzel oyun olur umarım. 4 senaryo bakımından çok çok iyi degildi, oynanış klasik, zevkli oynanış olsa da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tane sağlam stüdyo almışlar yatırımlar ve duyurular güzel bakalım :)
  • geliyor gönlümün efendisi
  • Sağlam geliyor yine. Xbox 360 zamanından beri hayatımda ayrı yeri olan tek oyun serisi diyebilirim.

Welcome to Kait's Revenge

• Nasıl yani Gears of War adı ile çıkmıyor mu artık?
  • quote:

Orjinalden alıntı: crash95

Nasıl yani Gears of War adı ile çıkmıyor mu artık?

Gears adı ile duyurusu yapılıyor fakat kutusunda yanlış hatırlamıyorsam yine Gears Of War adı geçiyor.

Uzun yıllardır kutulu oyun almıyorum. Digital içerikler aldığımdan kutulu oyunları tarihe gömdüm.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yine mi gears lan yeter be kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears of War serisini çok seven biri olmama rağmen 4'den pek beklediğimi bulamamıştım. Gayet güzel bir oyundu ama serinin diğer oyunları gibi değildi. Ucuza bulursanız almanızı tavsiye ederim fakat oynarken keyif alsanız bile, bitirdikten sonra bir şey hatırlamayacaksınız. Fakat yeni firmanın ilk Gears oyunuydu o yüzden kendilerini geçen zamanda geliştirmişlerdir diye tahmin ediyorum. Aynı zamanda karakteri değiştirmeleri iyi olmuş. Önceki oyunda ana karakterin hiç bir özelliği yoktu Nathan Drake kopyası gibiydi. Gerçi hiç bir karakterin özelliği yoktu umarım karakterleri bu sefer düzgün yazmayı başarırlar.
  • Sunumu çok güzeldi. Oyunların duyurulma sırasını düşünmüşler herhalde. Bir anda mobil oyun çıkınca kalabalık sessizliğe gömüldü. Sonra bunu duyurdular.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.