Şimdi Ara

The Division 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu, Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 için yeni bir fragman ve oynanış videosu paylaştı ve çıkış tarihini de açıkladı.

15 Mart 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

“Tom Clancy’s The Division 2”, keşfetmenin ve karakter geliştirmenin önemli olduğu, Washington DC'de geçen açık dünya bir aksiyon nişancı RPG oyunudur. Bu dinamik ortam serinin temel özgünlüğünü ve taktiksel kararlarını RPG aksiyon, ticaret ve daha önce görülmemiş özelliklerle birleştiriyor.

Fragmanı ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Beta kayıtları bugünden itibaren başlıyor.
  • online delisi olarak ilk çıktığı zaman alınıp yardırmak lazım ama arkadaş yokki hepsi dengesiz biri ps4 alıyor sadece fifa için diğeri sadece gow için konsol dünyasında iyi arkadaşım yok :(
  • Başındaki ormanlık gölgeyi görünce direkt World in Conflict trailer'ını hatırladım.Ulan Massive ikinci kez şaşırttın milleti :D
  • Çıkışında alınabilecek bir oyun ama oynayacak insanlar gerek. Bir de ilk oyunun sonunda yaptıkları düzeltilmiş halini geliştirmiş bir şekilde sunarlarsa ne olduğu belli olmayan Anthem'e tercih ederim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • @dggryd

Kardeşim benimde arkadaşlarımda ps yok oyunları tek oynuyorum. Bu tür oyunlar da arkadaş gerekiyor gerçekten istersen beraber oynayabiliriz :) internet sıkıntım yok şükür o yüzden kopma donma ping vs yaşamadan kaliteli oynayabilirim
  • Kadının sesi, Hitmandeki Diana'nın sesi değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

@dggryd

Kardeşim benimde arkadaşlarımda ps yok oyunları tek oynuyorum. Bu tür oyunlar da arkadaş gerekiyor gerçekten istersen beraber oynayabiliriz :) internet sıkıntım yok şükür o yüzden kopma donma ping vs yaşamadan kaliteli oynayabilirim

bende iki konsol var biri kırık ps4 diğeri xbox online xboxta oynuyorum ama ilerde ps4de geçebilirim extra online için kullanıcı adın ne valla 8mb yetiyor onlineda :D
  • orta halli duruyor. 60-70 arası birşeylik gibi
  • Vay be ilk divisionun ilk gosterdikleri gameplay'dan bile düşük grafikler..
  • İlk oyunun fragmanına çok benziyor aslında. Grafikler, harita sistemi, arayüz...vs Malum oyun çıktıktan sonra downgradein kralını yediği için çok eleştirildi. Gerçi ben gene de oynadım. 2. oyunda aynı hatayı yapmazlar umarım. Bu haliyle gayet iyi duruyor gerçekten.

• quote:

orta halli duruyor. 60-70 arası birşeylik gibi

Çıkışına 9 ay olan ve MC'nin sunumunda bir yan görev oynanışı gösterilen oyuna puan vermek senin çok ilginç bir kafada olduğunu gösterir.Ayrıca ilk oyun çoğu yerden 80 üstü puan aldı 2.oyun her türlü her anlamda daha iyi olacağı için ki bu oynanışta da çok iyi gözüküyor ama puanını oyun çıkışına sakla.

• quote:

Vay be ilk divisionun ilk gosterdikleri gameplay'dan bile düşük grafikler..

ve daha da düşecek. daha ilk oyunun trailer ı kalitesinde bir oyun yapacak seviyeye gelmediler, bu vasat hali bile makyajlı. gerçek oyun tabi ki leş gibi olacak. ubisoft bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.