Şimdi Ara

Origin Access Premier duyuruldu: En yeni EA oyunları ayda 15 dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Electronic Arts, yeni oyun aboneliği servisi Origin Access Premier'i duyurdu. Origin Access'in üst paketi olarak tanımlayabileceğimiz bu abonelik sistemine üye olarak en yeni EA oyunlarını sınırsız oynayabileceksiniz.

Origin Access Premier aboneliği ile birlikte oyuncular yeni çıkan Electronic Arts oyunlarının tam versiyonlarına sınırsız erişim sağlayabilecek. Ayrıca aboneler halihazırda Origin Access Vault kütüphanesinde bulunan oyunlara da erişebilecekler. Pek çok oyun da çıkışından belirli süre öncesinde Origin Access Premier sahipleri tarafından oynanabilir olacak. 
    Origin Access Premier; Madden NFL 19, Anthem, Battlefield V ve FIFA 19 gibi önemli oyunlar bünyesinde barındıracak. Origin Access Premier aylık abonelik fiyatı 15 dolar, yıllık abonelik fiyatı ise 100 dolar. Origin Access Premier, sadece PC oyuncularına hizmet verecek.

Tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Zaten Origin Access uyesiyiz. Hala bize fia 18 i vermedi. Gidip fifa 19 icin premium diyor.

• Bence mantıklı 100 dolar vermek. Sonuçta Fifa 19 nerden baksan en az 70 dolar Anthem keza öyle en temizi senelik alıp Origin tarafında kafayı rahatlatmak. Keşke Steam ya da Ubi böyle bir şey yapsa.

• Oha 15 dolar mı bizde bile bedava arkadaşlar düşünün gerisini... Asıl merak ettiğim xboxa gelecek mi indirimli olucak mı Xbox ozaman iyi bir seçenek olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 10 Haziran 2018; 0:40:59 >
  • EA yıllık 100 dolarınızı alırım, bütün oyunlarımı oynatırım demiş.

• Xboxa gelirse efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    NFS Payback geldi Vault'a, Fifa 18 de çok yakında gelir, yıllık 100 dolar çok fazla, birkaç ay bekleyebilirim yeni çıkan oyunları, ben veririm 25 euromu tüm access oyunlarıni oynarım, aylık 2 euroya gelio, resmen bedava :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

NFS Payback geldi Vault'a, Fifa 18 de çok yakında gelir, yıllık 100 dolar çok fazla, birkaç ay bekleyebilirim yeni çıkan oyunları, ben veririm 25 euromu tüm access oyunlarıni oynarım, aylık 2 euroya gelio, resmen bedava :)

Bu olay çok güzel(di).

Kabul edelim Premium'un gelmesi demek, normal hesapların daha az önemsenmesi demek. Hoca NFS 2015, pv ye çıktıktan 45 gün sonra gelmişti. Fifa 17 20 nisan 2017'de gelmişti.

Payback çıkalı 9 ay oldu ve nfs2015'den bir kat daha kötü bir oyun zaten. Haziran ayının ortasında hala daha Fıfa18 vermemeleri tezimi kanıtlıyor. Yani artık Origin Access üyeliği eski kadar tatlı değil.

Microsoft Gamepass'e yöneleceğim, ayda 29₺ sanırım.
  • Yıllık 100 dolar oyunları çıktığı an verecekse bence çok iyi bir rakam.

• yillik 100 dolar cok iyi rakam bencede.
  • ea nın dragon age hariç tüm oyunlarından nefret ediyorum.bu durumda gereksiz.

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Fifa 18 in şuan Origin Access e gelmeme sebebi dünya kupası dlcsini ücretsiz çıkartmış olmaları. Yoksa fifa 17 bu aylarda gelmişti.
  • Harika bir sistem bence. 15 dolar verip 1 ay BFV oynarım. Hoşuma giderse devam ederim etmezse oyunun suratına bile bakmam. Tam para vermektense 1 aylığına en yeni oyunlara erişim sağlamak güzel bir olay.

• Ulan paramız değerli olsa 1tl=1usd olsa yıllık 100 liramı verir çekilirdim misler gibi. Aylık alsan yine bedava 15 tl netflix öder gibi öderdik ne güzel.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    yabancılar da aynısını bizim için söylüyor. yabancı bir forumda "100 dolarınız olsa ne yapardınız" başlığına baktım kimi liseli ....... demiş kimi şu arabayı bir günlük kiralardım demiş. bende yazdım 1 aylık kiramı öderdim. millet çok şaşırdı nerede yaşadığımı sordu. evet bunun sebebi türk lirasının düşük değerli olmasından dolayı. ama onlar da bize imreniyor bilin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MDV kullanıcısına yanıt
    100 dolar çok iyi bir rakam değil, çünkü rakam değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renega

yabancılar da aynısını bizim için söylüyor. yabancı bir forumda "100 dolarınız olsa ne yapardınız" başlığına baktım kimi liseli ....... demiş kimi şu arabayı bir günlük kiralardım demiş. bende yazdım 1 aylık kiramı öderdim. millet çok şaşırdı nerede yaşadığımı sordu. evet bunun sebebi türk lirasının düşük değerli olmasından dolayı. ama onlar da bize imreniyor bilin
    Hocam şaka mı yapıyorsunuz ? Tl kazanıp tl harcıyoruz dolar kazanıp dolar harcıyorlar onlarda kira 400 dolarsa bizde de 400 tl dir yani. Dolar kazanıyorsanız bilemem. Bize kim imrensin 4 asgari ücret ile 1050ti lı notebook alabiliyoruz. Yada bir konsol. 3-5 oyun alabiliyoruz , neyimize imrensinler ? Yapmayın etmeyin.
  • 100 dolar verip 100 ' den fazla oyunu oynayabiliyorsam harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 11 Haziran 2018; 10:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Bu olay çok güzel(di).

Kabul edelim Premium'un gelmesi demek, normal hesapların daha az önemsenmesi demek. Hoca NFS 2015, pv ye çıktıktan 45 gün sonra gelmişti. Fifa 17 20 nisan 2017'de gelmişti.

Payback çıkalı 9 ay oldu ve nfs2015'den bir kat daha kötü bir oyun zaten. Haziran ayının ortasında hala daha Fıfa18 vermemeleri tezimi kanıtlıyor. Yani artık Origin Access üyeliği eski kadar tatlı değil.

Microsoft Gamepass'e yöneleceğim, ayda 29₺ sanırım.
    hocam hala ideos x5 mi kullanıyorsunuz? İmzada görünce şok oldum bende 4 yıl önceden kullanıyordum hatta ana konusunda yöneticilik yaptıydım hatırlıyorum sizi.

• dolar 1.5 seviyesine gelirse o zaman alırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.