Şimdi Ara

Unravel 2 PS4, Xbox One ve PC için Derecelendirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Şubat 2016'da çıkan bulmaca platform oyunu Unravel'ın devam oyunu Unravel 2 ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurumu) tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC için derecelendirildi.

Electronic Arts EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00'da başlayacak. Twitch, YouTube ve EA.com üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

• Ooo süper ya ilk oyunu keyifle bitirmiş, çok sevmiştim. Atmosferi, müzikleri, görselliği çok rahatlatıcı, huzur veren bir yanı var oyunun devamının gelmesi çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası her ne kadar iplikten bir karakter olsa da,yarattığı duyguya tarif bulamamıştım ilk oyunda,ikinci oyunu merakla bekliyorum..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok güzel yaratıcı bir oyun. Sevindirici haber oldu. Birde limbo inside yapan ekibin yeni oyunu tanıtılsa tadından yenmez :-)
  • Hastasıyım bu oyunun en sevdiğim platform oyunlarında 1. Sırada. Acaba yine iskandinav bölgelerinde mi geçecek göreceğiz.
  • İlk oyun harikaydı, bu oyunun E3'teki duyuru anını da hiç unutmuyorum, şu yapımcının heyecanı her şeye bedel...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.