Şimdi Ara

Yahoo Messenger, 20 yıl sonra Temmuz ayında kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
85
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de internetin yaygınlaşmaya başlaması ile beraber en gözde sitelerden biri de hiç kuşku yok ki Yahoo! idi diyebiliriz. Dönemin en çok ziyaret edilen web sitesi Yahoo! şimdi ise kötü bir haber ile karşımızda.

Yahoo: Yeni ve heyecan verici iletişim araçları oluşturmaya odaklanıyoruz

Şirket yaptığı açıklama ile yeni iletişim araçları oluşturmak için 20 yıldır hizmet veren Yahoo Messenger'ın 17 Temmuz'da kapatılacağını açıkladı. Kullanıcıların Bu tarihten itibaren sohbetlere erişemeyeceğini açıklayan şirket, blog sayfasından aşağıdaki açıklamaları yaparak, kullanıcıların aklına takılabilecek soruları da cevapsız bırakmadı:

"Yahoo Messenger, 17 Temmuz 2018'den sonra artık desteklenmeyecek. O zamana kadar hizmeti normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak 17 Temmuz'dan sonra sohbetlerinize artık erişemeyeceksiniz ve hizmet artık çalışmayacak."

• Bir yıldız daha kaydı...
  • Eksiliyor birer,birer..

• Başlığa göre 17 Temmuz 2038 de kapanıyor yani???

• Yahoo değilde icq yu çok kullanırdık. Bir de mirc falan vardı sanki icq falanda öncesi ve eş zamanlısı ama onu hiç kullanmadım.

• Yahoo gibi bir devin bu hale gelmesi düşündürücü.

• Hey gidi Yahoo... Eğer iyi yönetilseydi,şu an Google'ın yerinde olurdu.

Tarihte bu kadar büyük potansiyele sahip olup, bu duruma düşen şirket sayılıdır.
  • Vay be ilk mail adresim yahooydu. Garip bir sekilde msn açılmıyordu bilgisayarda ttnet yüzünden. Messenger uygulamasini kimse kullanan bir arkadaşım yoktu.

• kapanma sebebini anlamadım ama yeni messenger programı zaten çok berbattı eğer o programla devam edecektiyse kapansın daha iyi 5 yaşındaki çocuk bunu yazmış deseler daha güzel olabilirmiş diye eleştirirdim.

• Why waay. Gençken az mı yahoo çet odalarında filipinli kızlara asl, open cam plz yazdım. Ne günlerdi bea...

• editörün bios pilini degistirin en kısa zamanda...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasil bir basliktir baslik atmayi bile beceremiyorsaniz hic haber yazmayin arkadas

"Yahoo Messenger, 20 yil sonra Temmuz ayinda kapanıyor" yazmak yerine "20 yildir hizmet veren Yahoo Messenger, kisa bir sure sonra tarihe karisiyor" gibi bir baslik atmak cok mu zor
  • çok merak ediyorum editörler içeriği yazıp kaçıyormu yada konuyu engelliyor mu ?
    13 saat olmuş hala düzeltme yok . açtığınız konuya ilgi gösterin lütfen. Bu kadar yoğun olduğunuza inanmıyorum.

• programın çıkışından 20 yıl sonra demek istemiş sanırım
  • Heyyyyyyyyy gidi hey ne günlerdi beee ilk E postam Yaşımız ortaya çıkacak şimdi dede dayı saldıracaklar Liseli tayfa 9 Haziran yaş günüm 40 olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikeee -- 9 Haziran 2018; 17:40:0 >

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    "yahoo 'nunki" haric digerlerine hala devam !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.