Şimdi Ara

GM 8 ve GM 8 GO uygun fiyatıyla Vodafone’da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android One üyesi GM 8 ve GM 8 GO modelleri Vodafone’da uygun fiyatı ile tarifeye ek olarak satışa sunuldu.

Yeni nesil 18:9 ekran tasarımı, 13 MP flaşlı ön ve arka kamerası, parmak izi okuyucusu ve Android 8.0 Oreo işlemcisine sahip olan GM 8 Android One; Vodafone kampanyası dâhilinde, faturaya ek ayda 60 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Ayrıca, 5.5 inç gorilla glass ekranı, 13 MP flaşlı selfie kamerası ve dünyanın ilk Android Oreo GO edition işletim sistemine sahip olma özellikleri taşıyan GM8 GO’ya ise Vodafone mağazalarında seçili paketlerde tarifeye ek 30 TL taksitlerle sahip olunabiliyor.

Google Fotoğraflar’da sınırsız depolama alanı sunan GM 8 ve GM 8 GO, tarifeye ek 18 ve 24 ay taksit seçenekleri ile kullanıcılarını bekliyor.

• GM8 için ayda 60 lira mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haber mi ? Advertorial mı kenarda bir yerde varda ben mi göremiyorum ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PaTRaiN1 P kullanıcısına yanıt
    Belli değil mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturaya ek telefon mu alinir yil oldu 2018 hala faturaya ek ayagina milleti dolandiriyosa bu firmalar helal olsun :)

• taksit ayagına millete itelemek bu olsa gerek abi almayın şu tarifeye ek telefonu 3 binlik telefon oluyor 5 bin yazık gunah yeminle paran varsa bas parayı al yoksa bütcene göre al ama yinede tarifeye ek alma aldırma ekonomik durumum üst düzey bile olsa hayatta gidip tarifeye ek cihaz almam vede aldırmam.

• GM almayın aldırmayın. Alırsanız size pişmanlık garantisi veriyorum. Telefonu ne kadar iyi kullanırsan kullan 3 senede pert olur.

• xiaomi tutuşturdu heralde bunları.

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Patron çıldırdı, bedavadan biraz pahalı yersen

60 lira ayda buna para vereceğime, LG Q6 55 TL ve Samsung Galaxy J5 Pro 55 TL ye Vodafone da seçenek varken bu saçmalığa 60 TL verilmez.

• adam almanyada 2009 model volkswagen toureg'i aylık 150 euro taksitle satın alabiliyor, biz 60 lira uyduruk telefona taksit veriyoruz lol.

• Biri yine konuyu dine bağlamış...

• Gm8 in ederi 400 lira gm8go ise 250 lira anca.Bu telefonlara para vermeyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

Biri yine konuyu dine bağlamış...
    Şu din tüccarlarından kurtulsak iyi ülkeyiz aslında.

• İşlemci, grafik birimi, ram miktarı?

Ben reklamım diye bas bas bağırıyor.

• fiyat nerde arkadaşım, fiyat yazsanıza?? yav bir kerede verdiğiniz haberlerde, okuyucudan ayar yemeyin, hep bi kaçak göçeğiniz oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

GM almayın aldırmayın. Alırsanız size pişmanlık garantisi veriyorum. Telefonu ne kadar iyi kullanırsan kullan 3 senede pert olur.
    3 ay değil miydi o?

• Xaoiomi gelyor. gümbür gümbür gelyor. gostura goştura gelyor. gaç cenefel mobil gaç gaç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.