Şimdi Ara

İZMİRDE CANON YETKİLİ SERVİS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
47.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İZMİRDE CANON YETKİLİ SERVİS BİLEN VAR MI VARSA YAZABİLİR MİSİNİZ?

• yok die biliyorum bana da lazım, bilgisi olan war mı?!

İstanbulda Erkayalar die biliyorum tek.

Erkayalar Fotografçilik
    Mimar Vedat Caddesi No : 17 Sirkeci-İstanbul
    Tel : (212) 5192611
    Faks : (212) 5221126
    E-posta : erkayalar@erkayalar.com.tr
    Web :www.erkayalar.com.tr
  • @Blur,
    Benimde bildiğim İzmirde malesef servis yok. Ancak Ege Bölge Ofisi var.
    Prb.lemi oraya aktarır onların vasıtası ile servise gönderebilirsiniz.

Ege Bölge Ofisi
    Şair Eşref Bulvarı, No:58 B-C
    Alsancak - İzmir
    Tel : 0.232. 463 67 07 / 0.232.463 82 84
    Fax : 0.232. 463 90 08

quote:

Orjinalden alıntı: Blur

yok die biliyorum bana da lazım, bilgisi olan war mı?!

Erkayalar Fotografçilik

• Erkayalar servisle ilgili deneyeimleri olan arkadaşlar dikkat etmemiz gerekeneleri yazabilirmi acaba

Bende izmirde oturuyorum bimeks ten aldıgım HG10 kameramın zoom butonu trik diye bi ses verip arka tarafi basili halde kaldi
    izmirde servisi olmadigini ogrendim mail atip nasıl bi yol izlemem gerektigini soruncewww.erkayalar.com web sitemiz girip bakabilirsiniz
    gibi garip bir cevap geldi .

Faturanın fotokopisi ile birlikte kargo ile gondermem gerekiyor sanırım ama emin olamadım açıkçası
    Canon'dan oldukça memnunum aslında ama erkayalar hakkında intenet üzerinde ve sikayetvar.com da pek iyi seyler okumadığımdan çekiniyorum

Gerçi basşakada alternatifim var gibi görünmüyor şu anda , kamera hala garanti sürecinde
  • quote:

Orijinalden alıntı:vasfiuysal Erkayalar servisle ilgili deneyeimleri olan arkadaşlar dikkat etmemiz gerekeneleri yazabilirmi acaba
    Bende izmirde oturuyorum bimeks ten aldıgım HG10 kameramın zoom butonu trik diye bi ses verip arka tarafi basili halde kaldi
    izmirde servisi olmadigini ogrendim mail atip nasıl bi yol izlemem gerektigini soruncewww.erkayalar.com web sitemiz girip bakabilirsiniz
    gibi garip bir cevap geldi .
    Faturanın fotokopisi ile birlikte kargo ile gondermem gerekiyor sanırım ama emin olamadım açıkçası
    Canon'dan oldukça memnunum aslında ama erkayalar hakkında intenet üzerinde ve sikayetvar.com da pek iyi seyler okumadığımdan çekiniyorum
    Gerçi basşakada alternatifim var gibi görünmüyor şu anda , kamera hala garanti sürecinde

Erkayalar canonun fotograf makinelerini Türkiyeye getire ana distribütör merkezleride sirkecide bende canon almıştım ufak bir yerdi sene 2001 falan teknik servis hizmetini kime yaptırıyor bilmem ama bir elektronik cihazı ülkemize ithal edebilmesi için en 5 bölgede servisi olması gerek tel aç sor bu dediklerimide söyle eğer kendilerine kargolamalarını isterlerse servis fişi alman gerektiğini söyle cihazın durumu için kırık kullanıcı hatası var felan demesinler diye
    teslim ederken çizik kırık gibi şeyleri not ederlerki sonradan geri teslimde servisin sorumluluğu olmasın diye satıcı mağza sorumludur. bimeks üzerinden gönder ve ürün teslim ormu gibi bişey mutlaka al veo forma imza kaşe felan vurdur. Satıcı kanunen müteselsilen sorumludur. Kargoyu ücret almadan göndermek zorundadır. Neyse bimeks zaten bunları bilir
  • Arkadaşlar bu telefon numaraları yanlış ben aradım Canon'la ilgisi yokk. Canon yetkili servis numarası ve adresi ; ŞAİR EŞREF BULVARI NO:31/A MONTRÖ İzmir Telephone 0232 445 47 98 bu numara Canon'un sitesinde var doğru olan budur sanıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: bipekkan

@Blur,
    Benimde bildiğim İzmirde malesef servis yok. Ancak Ege Bölge Ofisi var.
    Prb.lemi oraya aktarır onların vasıtası ile servise gönderebilirsiniz.

Ege Bölge Ofisi
    Şair Eşref Bulvarı, No:58 B-C
    Alsancak - İzmir
    Tel : 0.232. 463 67 07 / 0.232.463 82 84
    Fax : 0.232. 463 90 08

quote:

Orjinalden alıntı: Blur

yok die biliyorum bana da lazım, bilgisi olan war mı?!

Erkayalar Fotografçilik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.