Şimdi Ara

NieR: Automata'nın Dağıtım Miktarı ve Dijital Satışları 3 Milyonu Aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Square Enix, NieR: Automata'nın dünya genelindeki dağıtım miktarı ve dijital satışları toplamının 3 milyon adeti aştığını duyurdu.

Geçtiğimiz Mart ayında Square Enix oyunun dağıtım miktarı ve dijital satışları toplamının 2.5 milyonu aştığını duyurmuştu.

NieR: Automata 23 Şubat 2017 tarihinde Japonya'da, 7 Mart 2017 tarihinde Kuzey Amerika'da ve 10 Mart 2017 tarihinde ise Avrupa'da PlayStation 4 platformu için çıkış yaptı. Ardından 17 Mart 2017 tarihinde Steam üzerinden PC için de çıkışını gerçekleştirdi. 

• Saha oyun çıkmadan önce Yoko hep dalga geçerdi persona bizi yok eder vs diye şimdi oyunun bu noktaya gelmiş olması beni çok sevindiriyor. Rakamlar bu noktalara vardıktan sonra bırak sonraki oyunu Nier remastered bile ufukta gözüküyo artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Henüz yeni oynamaya başladım. Oynadığım yere kadar gayet güzel buldum. Özellikle soundtrack tek kelimeyle müthiş. Üç milyon satış rakamı da gayet iyi. Umarım Platinum seriyi güzel bir şekilde devam ettirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle esaslı bi indirim gelsede bizde alsak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Henüz yeni oynamaya başladım. Oynadığım yere kadar gayet güzel buldum. Özellikle soundtrack tek kelimeyle müthiş. Üç milyon satış rakamı da gayet iyi. Umarım Platinum seriyi güzel bir şekilde devam ettirir.
    Tek bitirişte bitmiyor oyun dostum, haberin olsun. Oyunu tamamlayabilmek icin 3 kere bitirmelisin en az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • swtich de bayonetta 2 yi oynarken diyorum bu adamlar harbiden muhteşem oyun yapıyor sıra bunda oynanış gerçekten muhteşem ya
  • Şu oyunu Xbox One'a da çıkarsalar güzel olacak da, Platinium Games'le Microsoft'un arası biraz kötü gibi(Scalebound yüzünden). Tabi oyunun hakları Square Enix'te olduğu için çıkarabilirler de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Tek bitirişte bitmiyor oyun dostum, haberin olsun. Oyunu tamamlayabilmek icin 3 kere bitirmelisin en az.

Alıntıları Göster
    aslında oyun da 26 tane son var...
    ve muhteşem bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRODAKAN KAI -- 7 Haziran 2018; 2:38:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRODAKAN KAI

aslında oyun da 26 tane son var...
    ve muhteşem bir oyun

Alıntıları Göster
    26 da esas son ne kadar, oynamıyorum ben balıga gidiyorum diye z'ye kadar tabi son var.

Toplamda 5 tane esaslı son var hatırladıgım. Lakin 3 ile yeterli sayılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.