Şimdi Ara

Team Sonic Racing Ekran Görüntüleri ve Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Online modu 6 ay dolu kalırsa öpte başına koy. Geçiniz. Sega Genesis/Mega Drive'dan sonra Sonic bitti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Mario kart 8 varken gerçekten gerekli mi :)
  • Kart oyunlarında Mario Kart dışındaki hiçbir oyunun tutmayacağını Sega öğrenemedi gitti. Sonic markasını adam etse etse Nintendo eder, aksi halde Sonic döngüsüne devam.
  • Ben küçükken bir yakınımıza gitmiştik orada mario kart galiba maria'nun araba oyununu oynamıştım çok eğlenceliydi bence bu tür oyunlar sırf zevk verir hoş da gözüküyor. Bir de onrush bugün çıktı onu da yakında deneyeceğim inceleme notları iyiydi
  • Ps4’de böyle kart oyunları olması gerekiyordu. Arada eğlencelik, kafa dağıtmak için arkadaşlarla girip oynanabilecek bir oyun. Hoşuma gitti benim doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda. PS3 te Sonic all-star racing transformed çok eğlenceliydi. Arkadaşlar ile deli gibi oynuyorduk. Vita versiyonu da fena değildi. PS4 aldığımdan beri Kart Racing'e hasret kaldım. Umarım güzel bir oyun olur.
  • Rubellite arkadaşım yaptığın ayıp. Oyun Sumo Digital (piyasadaki en iyi kart racerlardan biri olan Transformed'un yapımcısı) tarafından geliştiriliyor. Harika olacağından eminim. Ayrıca artık 90'lardan çık lütfen. Orijinal üçlüden sonra sayısız muhteşem Sonic oyunu var. Diğer arkadaşlara da söyleyeceğim, Mario Kart abarttığınız kadar yok. Transformed birçok Mario Kart'tan daha iyiydi ve bu da istisna olmayacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.