Şimdi Ara

Transformers filmi Bumblebee'nin ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son yılların en başarılı film serilerinden Transformers'un ilk spin-off filmi olan Bumblebee, bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden Bumblebee'nin bireysel hikayesini anlatacak film, 80'li yıllarda geçecek ve Michael Bay'in Transformers filmlerinden bağımsız bir hikaye anlatacak.

Animasyon filmi Kubo and the Two Strings ile adını duyuran Travis Knight'ın yönetmenliğini üstlendiği Bumblebee filmi, 80'lı yıllarda geçecek ve sevilen Autobot'un genç bir kızla arkadaşlık kurmasını anlatacak. Dünya'nın tehlike altında olduğu büyük çaplı hikayeler anlatan Transfomers filmlerinin aksine Bumblebee, daha küçük çaplı bir hikaye anlatacak. 

Genç oyuncu Hailee Steinfeld'in başrolünü üstlendiği filmde Steinfeld'e John Cena, Pamela Adlon, Kenneth Choi, Megan Pryce ve Martin Short eşlik edecek. Bumblebee, 21 Aralık'ta vizyona girecek.

• Hikayesi ne ben anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her arabaya 1 film yapılırsa igrenc olur

• Transformers filmleri zaten Bumblebee’nin spinoffları gibiydi. Her karde o öne çıkıyordu, birinde korumaya birinde kurtarmaya çalışıyorlardı zaten. Neyse gelsin izleriz tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmin bumblebee'li ve kızlı versiyonu :)

• robot insan konulu disney filmi gibi olmuş sanki.

• king kongun robotlu versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 5 Haziran 2018; 19:6:23 >
  • izleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herbie tam gaz olmuş bence bu

• Bumblebee'ye karşı hep sempati duydum güzel karakter bence doğru karar verilmiş.

• Bumblebee'ye film çeken Optimus Prime'a üçleme yapar.
  • tıransformırs:bambılbiğnin yolu

• Kızın arabayı hurdalıkta buluşu, eve gitirişi aynı herbie olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikomer -- 5 Haziran 2018; 22:18:43 >
  • Daha en son film'de Bumblebee nin 2. dünya savaşında savaşan bir robot olduğunu söylememişlermiydi? Bu filmin hikayesi, bumblebee'nin çocuk halini göz önünde bulundurursak, 2. dünya savaşından önce mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MK*

Daha en son film'de Bumblebee nin 2. dünya savaşında savaşan bir robot olduğunu söylememişlermiydi? Bu filmin hikayesi, bumblebee'nin çocuk halini göz önünde bulundurursak, 2. dünya savaşından önce mi oluyor?
    Maalesef hocam bu farklı bir seri olarak çekiliyor sanırım, 80'li yıllarda geçiyormuş.
  • Neler olacağını tahmin edebileceğimiz sıradan bir film olacak. Fakat aşırılıktan çok fazla robottan sonra daha sade bir film olacak. Can sıkıntısına izlenir çoluk çocukla izlenir.

• Son filmde Bumble bee 2.dünya savaşında gösterilmişti ve yetişkindi. ilk 3'lemeden sonra filmde hikayeden kopuk herşey oluyor.

• Görsel efekti arttır hikayeyi batır al sana film. Sahneyi takip etmekten olayları düşünemiyor zaten insan. Fİlmden çıkıca da kafa bi dünya

• Herbie' ye bağlasalar bari, 2. dünya savaşından sonra hafızasını kaybetmiş vesaire diye. izleyici de yer (güzel olursa ben de yerim gerçi :))

• transformers filmlerinden ilk film dışında hiç bir zaman hoşlanmadım ama. bumblebee'yi kesinlikle izlerim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.