Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 bugün satışa çıktı ve 37 saniyede tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 8 geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. Bugün Çin'de satışa sunulan akıllı telefon rekora imza atarak bir dakikadan daha az bir sürede tükendi.

Xiaomi Mi 8'in fiyatı 420 dolardan başlıyor

Xiaomi yetkilileri, satışa sunulan Xiaomi Mi 8 akıllı telefonların 37 saniye içinde tükendiğini ve bir sonraki satışın ise 12 Haziran'da yapılacağını açıkladılar. Satışlarda yaşanan büyük patlamanın nedeni ise, cihazın cazip fiyatlarla satışa sunulması olarak gösteriliyor.

Xiaomi Mi 8, 420 dolardan başlayan fiyatıyla şu an piyasadaki en ucuz Snapdragon 845 işlemcili akıllı telefon diyebiliriz. Çok yakında Çin dışında yedi pazarda da satışa sunulacak telefonun Türkiye'ye ne zaman geleceği ise henüz netlik kazanmadı.

• Gearbestten hemen bekliyoruz getirmesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 5 Haziran 2018; 15:35:47 >
  • Gına geldi artık, kaç saniye de kaç bin telefon satıldı haberlerinden.
    Yapmayın.

• Sürüsüne bereket mi band 3 bekliyorum hepsiburada ilanı hazırlamıs ancak stoklarda yok suanki beklentim sadece mi band 3 xiaomi mi 5 ile 1 yıl daha giderim sonra black shark veya mi 8 exlorer edition paklar beni

• 420 Dolara öyle bir telefon. Gelsin ben de hemen alırım yani.

• Kıl oluyorum şöyle haberlere.

37 saniyede tükendi, güzel...

Kaç tane satışa sundun da 37 saniyede tükendi arkadaş? 100 mü? 1000 mi? 100.000 mi? 10 milyon mu? kaç?

Böyle saçma bir haber olur mu ya?

• Türkiye'ye resmi yollarla gelmesi Eylül-Ekimi bulur o halde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haktan24

Sürüsüne bereket mi band 3 bekliyorum hepsiburada ilanı hazırlamıs ancak stoklarda yok suanki beklentim sadece mi band 3 xiaomi mi 5 ile 1 yıl daha giderim sonra black shark veya mi 8 exlorer edition paklar beni

Mi band 3u bende bekliyorum hocam. Sonrasinda Mi9 alınır, ekrana entegre parmak izi okuyucu ve Mi8 Ee deki gibi gelişmiş Kızılötesi Tarayıcı ile gelecektir hocam. Bataryayi da kismazlar en azından.

• Yav bir firma çıksa 1 telefonu 1 saniyeye satsa da kurtulsak şu rekor haberlerinden.

Satış sayısı vermeden sadece zaman vermek hem tüketiciyi, hem okuyucuyu gerizekalı yerine koymaktan öteye gitmiyor.

Sadece durduk yere, hiç ama hiç gereği yokken üretici firmaya ve bunu haber yapan siteye antipati oluşuyor.

Hype yaratmaya çalışıyom derken aslında kendi zararlarına çalışıyorlar.

• Bu değilde Explorer Edition muhteşem... Şeffaf arka paneli asla örtmezdim sanırım.. o telefonu kılıfla kullanmazdım herhalde..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilmem kaç saniyede bitmesinin ne önemi var anlamadım ki. Önemli olan kaç tane satıldığı. Bir tane koysam siteye 1 saniye içinde tükenir ona bakarsak.

• Her ne kadar kaçtanesi 37 saniyede tükendiği belli olmayan saçma bir haber de olsa, hızla tükenmeyi hakeden çok güzel bir telefon. Bunu Galaxy S8'i ilk çıktığında almış birisi olarak söylüyorum. Bundan sonra alacağım telefon Xiaomi olacaktır. Ve yine Xiaomi nin saatlerini kullanacağım.

• 1 dakika 37 saniyeyi nasıl oldu da Türkçe'ye çevirirken 37 saniye olarak çevirdiniz? Burada da mı kur farkı var şsfldsşlfsdşsd

• Çentik tasarımını normalde beğenmeyen ama böyle uygun fiyatlı güçlü çözümleri görünce sıcak bakanlardanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: semantik41

1 dakika 37 saniyeyi nasıl oldu da Türkçe'ye çevirirken 37 saniye olarak çevirdiniz? Burada da mı kur farkı var şsfldsşlfsdşsd

Türkiyede yaşadığımız 37 saniye çinde 1 dk 37 saniye ediyor, intersteller daki gibi

• Xiaomi Mi 8 bugün satışa çıktı ve 37 saniyede tükendi

Tr.gearbest fiyatları

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Tek tr değil 800 dolardan satisa sunmuslar yurt disi sitesindede eylule kadar bekleyip almak daha mantikli normal fiyatindan

• Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    ama şeffaf görünenler sahte maketler. gerçek donanım değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sene sonu satış rakamlarına bakınca saniyede tüketen marka 40 milyon satmış zor satan sürekli şikayet edilen marka Samsung 300 milyon satmış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.