Şimdi Ara

Asus’tan 20 ekran kartına destek sunan canavar anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kripto para madenciliğinin yavaşlamaya niyeti yok ve sürekli yeni donanımlarla piyasaya beslenmeye devam ediyor. Asus tam 20 adet ekran kartı takılabilen canavar anakartını tanıttı.

H370 Mining Master özellikleri

H370 Mining Master adındaki anakart geçen yılın 19 portlu B250 Mining Expert modelinin devamı niteliğinde. Asus beklemediği satış başarısı karşısında anakartın devamını geliştirmeye karar vermiş.

Ayrıca Bkz.Mali G76 ile konsol kalitesinde grafikler geliyor!!!

H370 Mining Master modeli 20 adet PCIe tabanlı USB portuna sahip. Bu sayede diğer madencilik anakartlarına göre daha sağlam ve basit bağlantılar sağlanabiliyor. Ayrıca takibi de kolaylaşıyor.

Asus ekran kartlarının takibi için kontrol araçları da eklemiş. Bu araçlar her portun durumunu takip ediyor, işlemci veya belleğin problem çıkarması durumunda kart üzerindeki LED’leri kullanıyor ve kazım işlemlerini optimize ediyor.

Asus haftaya başlayacak Computex 2018 fuarında 12 adet Radeon RX 470 ve 8 adet Nvidia GeForce GTX P104 madencilik kartı barındıran H370 Mining Master anakart modeli ile bir tanıtım yapacağını duyurdu. Satışlar ise sonbaharda başlayacak.

• Demek ki bu kışa doğru Bitcoin de yine tırmanış olacak

• O çıkış bitcoin yükselmezse ertelenir. Sonuçta fahiş fiyattan kakalayacaklar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Para tatlı geliyor tabi. Coinciler bunu beğendi. :)

• canavANAKART.

• bitcoin için değilde render ve hesaplama için eski veya güncel pc leri biradada basitçe nasıl kullanırız? Bir çeşit render çiftliği gibi.
    Net kafelerden kalan çokça pc çürümeye terkediliyor. Ekrem bey bu konuyla ilgili bir haber yayınlar mısınız?

• dehşetülwahşetasuskart:D

• Ekran kartını USB üzerinden mi bağlıyorlar? Bu nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Ekran kartını USB üzerinden mi bağlıyorlar? Bu nedir
    Benim RIG de ekran kartı PCI Express 16x to USB dönüştürücüye takılıp araya da USB3.0 kablo takılarak anakarta bağlanıyordu.
    Bunda dönüştürücüye gerek kalmadan ekran kartını 16x to USB dönüştürücüden anakarta direkt bağlayabiliyorsun.

Şu resimde USB nin ucundaki ufak parçaya gerek kalmadan direk olarak anakarta giriyor USB:

Asus’tan 20 ekran kartına destek sunan canavar anakart

• Sizin sanal paranıza tüküreyim. Anasını satayım bir sistem toplayayım diyorum, bir gün mining çıkıyor, bir gün dolar fırlıyor. Hala hd5770 kullanıyorum bunlar yüzünden. Kusura bakmayın ama değerinin iki katı fiyatında ekran kartını alacak kadar enayi değilim. Bu gidişle artık kafayı yiyip kendimi benzin döküp yakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.