Şimdi Ara

Haftaya BİM ve A101 mağazalarında çok iddialı teknolojik ürünler var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Raflara çıkacak teknolojik ürünlerin oldukça merak edildiği BİM ve A101 mağazalarında gelecek hafta hangi ürünlerin olduğunu sizler için bir araya getirdik. 7 Haziran A101 ve 8 Haziran BİM aktüel ürünler aşağıda.

A101 7 Haziran aktüel ürünler

A101 bu sıralarda önemli markalara ait televizyonları getirmeye başladı. Haftaya yine Toshiba marka bir televizyon satılacak. Bununla birlikte Vestel güvencesinde olduğu için muhtemelen üretim de Vestel tarafından yapılıyor.

50 inçlik Ultra HD televizyonda dahili WiFi, Bluetooth bağlantıları ve Netflix gibi uygulamaların olduğu Smart Portal özellikleri var. Donanım tarafında HDR 10 desteği, XSound güçlü ön hoparlörler, gelişmiş görüntü kalitesi mevcut. Model numarası olmadığı için tam özellikleri bilemiyoruz ancak 50Hz veya üzeri olması kuvvetle muhtemel. Fiyatı ise 2499TL.

Ayrıca Bkz.En güçlü grafik hızlandırıcı şimdi daha hızlı

Telefon olarak Samsung’un yeni modellerinden Galaxy J7 Duo yer alıyor. 5.5 inçlik Super AMOLED HD ekrana sahip olan telefona 8 çekirdekli Exynos 7885 yonga seti güç veriyor. 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi ile desteklenen telefonda 13M+5MP çözünürlüğünde arka kamera mevcut.

Ön kamera 8MP çözünürlüğünde iken 3000mAh kapasiteli batarya çıkarılabilir olarak belirtilmiş. Android 8.0 Oreo işletim sistemi üzerinde çalışan telefon 1349TL fiyat etiketine sahip ve Samsung Türkiye garantili.

BİM 8 Haziran aktüel ürünler

BİM mağazalarında gelecek hafta daha çok araç içi ve tatil ürünleri mevcut. Bu takımdan kayda değer bir teknolojik ürün yer almıyor. Sadece 12 Haziran tarihinde 10 000 mAh kapasiteli Sony powerbank dikkat çekiyor. Fiyatı ise 75TL.

• İster 8k olsun, ister 1000 lira olsun, gidip bu çağda 50hz tv'ye beş kuruş vermem. öyle abartılı frekanslar da saçmalık bence ama televizyon mu alacaksın bakacaksın önce 100hz mi panel, sonra çözünürlüğüne, panelin renk derinliğine vs bakılır bunlar sonra gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 2 Haziran 2018; 13:41:3 >
  • Led tv model numarasını yazmamaları tam bir şark kurnazlığı bim de işi biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iddialıymış.

• Teknoloji mağazaları derneği başkanının ki varsa öyle bir başkan, marketlerin teknoloji ürünleri satmasını neden engellemeye çalışmıyor hayret.

• Ve şimdi reklamları izlediniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1120 TL 'den Redmi Note 5 Pro aldım. Allah kurtarsın bunlara para bayılanlara.

• 1120 liraya redmi note 5 pro satan varsa pm atsın...

• Şu Vestlin toshibasına o parayı bayılacağıma 50 JVC var onu alırım hem panel farklı.üstelik 1,999 özellikler aynı hatta board daha yeni.Gerçi JVC de vestelin fabrikalarında üretiliyor ama.

• 50 hz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostumm

İster 8k olsun, ister 1000 lira olsun, gidip bu çağda 50hz tv'ye beş kuruş vermem. öyle abartılı frekanslar da saçmalık bence ama televizyon mu alacaksın bakacaksın önce 100hz mi panel, sonra çözünürlüğüne, panelin renk derinliğine vs bakılır bunlar sonra gelir.
    Biz de bir tane 50 hazretilik 4k tv var hocam.Xbox almayı düşünüyorum sıkıntı yaşatır mı acaba?
  • 50 hz almam asla ben alcaksam bir tv hdr olcak 4 k olcakm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Biz de bir tane 50 hazretilik 4k tv var hocam.Xbox almayı düşünüyorum sıkıntı yaşatır mı acaba?

Alıntıları Göster
    Bu iş göz zevki meselesi, bluetooth hoparlörle müzik dinleyip ondan zevk alan insanda var, müzik dinlemek için binlerce lira döken insanda. Teknik açıdan soruyorsanız sorun yaşamazsınız, ve şunu da eklemek istiyorum konsol nasıl olsa çoğu oyunda 30fps veriyor o yüzden 50hz panelin üstünde farkı anlamayız diyenler var: işte durum tam öyle değil. Yani Konsolun gönderdiği kare sayısı düşükse ekranın tepkiselliğinin bir önemi yok diyemeyiz, konsol 30 kare gönderse bile panelin 100hz olması görsel deneyimi iyi yönde artıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 2 Haziran 2018; 22:57:57 >
  • Uygulamanın bildirimlerini kapatıcam bu gidişle

• 50 hz olduğu nerde yazıyor ?

• psicik96 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata nerden aldınız eğer bulursam bende hemen alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi reklamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: murcie

50 hz olduğu nerde yazıyor ?
    Ben söyledim bu modelleri biliyorum, broşürde yazmaz çünkü anlamayan insanlar kaliteli bir şeyi ucuza kapadığını sanıp alsın diye. Zaten fiyatına bakarak anlamak mümkün. 4k, 50 inch 2500tl? Unutmayın kimse bir şeyi değerinin altında satmaz.
  • ekrem bırak yıkama yağlamayı.

• Ülkenin durumu içler acısı. son 5 yıl içinde Gold,elektroworld, Darty, Bimeks, Satürn gibi teknoloji maretleri kapanıp var olanlar ise küçülmeye giderken artık teknolojiyi parelende marketlerinde takip eder olduk.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.