Şimdi Ara

Huawei Watch 2 2018 duyuruldu: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei’nin şık tasarımı ve üst seviye fiyatıyla tanıdığımız akıllı saati Watch yenilendi. Huawei Watch 2 2018 modeli önceki nesle göre dayanıklılık anlamında bazı yükseltmelerle geliyor.

Huawei Watch 2 2018 özellikleri ve fiyatı

1.2 inçlik OLED panelinde 390x390 piksel çözünürlük sunan akıllı saate Snapdragon Wear 2100 platformu güç veriyor. 768MB RAM ve 4GB dahili kapasiteye sahip olan modele Google Wear OS güç veriyor.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 8 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

NFC yongası sayesinde Huawei Pay, Ali Pay gibi ödeme sistemlerinin yanında WeChat gibi platform için ödemelere de destek sunuyor. Akıllı saat IP68 sertifikası ile su altında kullanıma dayanıklı. Ayrıca GPS, nabız ölçer ve adım sayar bileşenleri de mevcut.

420mAh kapasiteli bir batarya barındıran Huawei Watch 2 2018 modeli iki farklı versiyonla geliyor. Bluetooth versiyonu 240$ fiyat etiketine sahip ve 2 güne kadar kullanım sunuyor. LTE versiyonu e-SIM veya nano SIM ile geliyor ve 1 gün kullanım süresi sunuyor. Fiyatı ise 310$.

• Google Pixel 3 lerle beraber kendi adiyla yeni akilli saatini cikarticak o daha ustun olacak. Haberdeki mevcut olan pratikte eskisi ile ayni ...

• Kurun yüksek olmasına rağmen birebir fiyat ile memlekete gelse müthiş satar! Ama daha 1. nesli Huwaei Watch 2'nin çılgın gibi pahalı!

Bu adamlara iyi bir pazarlama müdürü lazım...

• Hayal kirikligi maalesef. Samsung'un Wear OS'lu saatini ve Google'in kendi markasiyla cikaracagi saati bekliyorum.

• Akıllı saatler fiyatlarıne göre işlevlikleri sıfır kardeş telefon fiyatı istiyorsunuz ama yaptıkları kısıtlı

• Benim telefon 800 tllik saatten daha ucuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.