Şimdi Ara

LG'den çentiksiz amiral gemisi: LG V35 ThinQ resmen tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs ayının başında yeni amiral gemisi LG G7 ThinQ'yu tanıtan LG, şimdi ise bir başka üst sınıf Android telefon duyurdu. LG V35 ThinQ olarak lanse edilen akıllı telefon LG V30'a benzer bir tasarıma sahip ancak donanım açısından bazı yükseltmelerle geliyor.

LG V30'da Snapdragon 835 yonga seti ve 4 GB RAM vardı. V35 ThinQ ise Snapdragon 845 ve 6 GB RAM ile güçlendirilmiş durumda. Ayrıca LG G7 ThinQ gibi çift 16 MP arka kameraya sahip olduğunu belirtelim. Bununla birlikte 8 MP selfie kamerası var.

LG V35 ThinQ'nun diğer özellikleri arasında 2880 x 1440 çözünürlükte 6 inç OLED ekran, 64GB/128GB depolama alanı, microSD kart yuvası, arka panele yerleştirilmiş parmak izi tarayıcısı, Quick Charge 3.0 hızlı şarj ve 3.300 mAh pil bulunuyor.

LG V35 ThinQ'nun fiyatı ne kadar?

Akıllı telefon ayırca kablosuz şarj desteği, FM radyo ve USB-C portunun yanı sıra suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP68 sertifikasına sahip. DTS:X 3D Surround Ses özelliği sunan cihazda kablolu hoparlör veya kulaklık aracılığıyla gelişmiş bir ses deneyimi sağlayan Hi-Fi Quad DAC teknolojisi de var.

LG V35 ThinQ, Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle çalışıyor. ABD'li operatör AT&T tarafından 8 Haziran tarihinde 900 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı açıklanan amiral gemisi için ön siparişler 1 Haziran itibariyle başlayacak. V35 ThinQ ayrıca Asya, Orta Doğu ve Afrika'daki “sınırlı pazarlarda” piyasaya sürülecek.

• V30'un ne kadar mükemmel bir telefon olduğunu bu cihaz ve V30 ThinQ sayesinde görüyoruz.

Geçen senenin amiral gemileri arasında en uzun ekran süresi veren ve ekranı ile büyüleyen bir cihaz idi V30.

V35'in daha da başarılı olacağına dair şüphem yok. Umarım LG V40'da çentik kullanmayı düşünmez ve V30'un aynısını pil kapasitenin gelişmiş versiyonu olarak sunar.
  • ayni telefonlar aynı sosyal medya uygulamalari daha fazla para. turkiyede 100 tane satilirsa sukretsinler.
  • AT&T G7 satmayacağı için çıkmış bir model. Bize gelmez muhtemelen.
  • HAYRET ÇENTİKSİZ BİR TELEFON ://
  • gg
  • V30'un ne kadar mükemmel bir telefon olduğunu bu cihaz ve V30 ThinQ sayesinde görüyoruz.

Geçen senenin amiral gemileri arasında en uzun ekran süresi veren ve ekranı ile büyüleyen bir cihaz idi V30.

V35'in daha da başarılı olacağına dair şüphem yok. Umarım LG V40'da çentik kullanmayı düşünmez ve V30'un aynısını pil kapasitenin gelişmiş versiyonu olarak sunar.
  • NEDEN ÇENTİKSİZ?
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    size katılıyorum.

Telefonla yaptığımız işlerde aman aman bir değişiklik yok ama dediğiniz gibi hep yeni/güçlü*pahalı cihazlar.

Gerek var mı? (benimki seninkinden iyi diyenciler hariç)
  • Amiral gemisi demek yersi olmuş çünkü AT&T veya belli pazarlar için çıkarılan bir model. Ayrıca LG G7'de ki bazı üstün özellikleri yok, sadece birkaç donanım olarak lG V30'nin güncellenmiş hali.
  • Çentiksiz telefon gördüm sanki :) LG'den çentiksiz amiral gemisi: LG V35 ThinQ resmen tanıtıldı
  • Bu kadar güven kaybından sonra deveyi kanal istanbuldan atlatsa bile bir cacık olmaz LG den.

Hele hele 900 dolar gibi bir fiyatla değil kanal istanbul, Cebelitarıktan bile deveyi anlatamazsın

Xiaomi varken LGye ne gerek var (mi8 550$)
  • Şu çıkan bataryayı geri getir LG
  • ekran oled koymuş,çentik yapmamış.bundan başka g7'den farkı ne?
  • K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Güven tazelenebilir. Daha geçen sene Note 8 de Note7 gibi patlar mi acaba muhabbetleri dönüyordu. Soruyorum size şimdi kim konuşuyor Note9 da patlama ihtimaline sahip diye.

Evet LG Bootloop sorunu ile can sıkan sonuçlar elde etmiş olabilir ancak bu yaptıkları yapacaklarının teminatıdır kalıbına uygun bir durum değil bir kişiden değil büyük bir firmadan bahsediyoruz. Ayrıca V20'den beri hala ses yok Bootloop Ghost Screen ikilisinden. G4 V10 G5'de de eski kullanıcılarının ahı tuttu LG'ye. Kullanıcısını düşünmeyen her firmanın ayağı takılır muhakkak. Bu Samsung'da da LG'de de Nokia'da da htc'de de oldu. Her zaman da olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 1 Haziran 2018; 10:35:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Güven tazelenebilir. Daha geçen sene Note 8 de Note7 gibi patlar mi acaba muhabbetleri dönüyordu. Soruyorum size şimdi kim konuşuyor Note9 da patlama ihtimaline sahip diye.

Evet LG Bootloop sorunu ile can sıkan sonuçlar elde etmiş olabilir ancak bu yaptıkları yapacaklarının teminatıdır kalıbına uygun bir durum değil bir kişiden değil büyük bir firmadan bahsediyoruz. Ayrıca V20'den beri hala ses yok Bootloop Ghost Screen ikilisinden. G4 V10 G5'de de eski kullanıcılarının ahı tuttu LG'ye. Kullanıcısını düşünmeyen her firmanın ayağı takılır muhakkak. Bu Samsung'da da LG'de de Nokia'da da htc'de de oldu. Her zaman da olacaktır.
    Elbette yazdıklarında haklısın ama LG o hatayı bir defa değil birkaç defa yaptı yani Samsung durumu ürünleri geri toplayarak hediye vererek toparladı.

İki side büyük bir grup ama LG satış sonrasında bile millete illallah dedirtti.

Bakınız hem Vodafone'da hem turkcell de LG telefon alana televizyon veriyor.

Versen kaç yazar. Güven sıfır artık.

HTC yi ilk çıktığından beri takip edip telefonlarını kullanılan birisi olarak xiaomi ye geçiş yaptım.

Fanboyluk yapmaya gerek yok sonuç olarak ucuz ama işimi gayet iyi görüyor diyorum.

Saygılar.

• - Wireless charging v35 de var

G7 de sadece USA versiyonunda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

İlk çıktığından beri v20 kullanıyorum cayır cayır ghostscreen var cihazda..
    Xiaomi artık ucuz değil bence..
  • wickedfb kullanıcısına yanıt
    İyi de ben türkiye den almıyorum artık.
    Kardeşim istersen çin den al kurlar bu kadar artmışken farkeder mi? Tabi Türkiye de kazanmıyorsan başka.. Ama ülkemizde çalışıp kazanıp yurtdışında harcamak istiyorsan ensenin bayağı bi kalın olması lazım. O zaman da git iphone x al zaten mezarcılığın lüzumu yok yani..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.