Şimdi Ara

Huawei P20 ilk izlenim ve kutu açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei'nin tasarımı ve kamera özellikleri ile çok konuşulan P20 serisinin küçük ve 2 kameralı üyesi Huawei P20 test masamızda. Telefonu kutusundan çıkartıyor ve ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz. 

• İsyankar Mesut :D

• Mesut abiyi ilk kez böyle isteksizmiş gibi hissettiren bir inceleme videosu çekerken görüyorum.
    Hiç heyecan vs. yok, sıradan bir tel işte demediği kalmış ama haksızda değil :)

Bu cihaz bence boşa çıkarılan bir cihaz oldu tamamen. Mate 10 Pro almak daha mantıklı bunun yerine.

• DH uygulaması hata verdiği için sildim. Tekrar yükledim çalışmadı. Acaba bir tek bende mi var bu sorun

• Her seferinde Mesut Çevik'in paylaştığı videoları, gerek kullandığı oldukça düzgün ve akıcı Türkçesi gerekse de içerik zenginliği açısından ilgi ile bekleyen ve takip eden biriyim. Ancak Huawei denen burnu kaf dağında dolaşan firma, Türkiyenin en büyük teknoloji platformlarından biri olan DonanımHaber e ne kadar özensiz ürün gönderilebilirse o kadar özensiz ve kalitesini belli eden bir demo cihazı göndermiş. Bu markaya her zaman mesafeli yaklaşıyordum. İyi ki de öyle yapmışım. Çok güzel video olmuş. O kadar para verip neden bu cihaz alınmaz diyerek etrafımdaki kişilere paylaşırım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık Mesut Bey. Telefon işlemci hariç oldukça hoş. Ancak şu saatten sonra 5G'yi mi beklesek?

• Huawei samsungun kaliteli hali. fakat yine de almam bir htc ve sony olamaz özellikle de (hTC)zamanında mate 10 kullanıp satan biri olarak 2 yıl önceki htc10 un kamerası daha iyiydi güya leicaymış güya kirin970 miş. android de işlemcinin babası snapdragon 835 ve üstüdür net.

• ramazanda bu kadar gençler idare edin mesut abinizi
  • İnceleme için teşekkürler. Kutuyu ve kulaklığı görünce iphone önincelemesi sandım bir ara. Ya birilerini taklit ederek kim bir yere varmış ki? Yok yani o kulaklığın dizaynı berbat, ben kullanamadım. Bari Apple'ın iyi yaptığı bir şeyi taklit edin be kardeşim. Hani Apple iflas etse bu arkadaşlar sudan çıkmış balığa dönerler, ne yapacaklarını da bilemezler. Telefon piyasası iflas eder=) Allah'tan Apple bir şeyler yapıyor da bunlara da taklit edecek bir şeyler oluyor....

• Benim anlamadığım çentik var madem aşağıdaki boşluk niye var? Hadi aşağıda da boşluk var parmak izi için sanal buton kullanıp ekranı kısaltmak neden koy kapasitif buton ekrandan çalma çok saçma bi telefon olmuş fiyatıda cabası tek iyi olan yeri kamerası başka bi numarası yok bana göre.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.