Şimdi Ara

2 TB iCloud depolama alanı geçici süreliğine ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple, bulut depolama servisi iCloud kullanıcılarına ücretsiz alan genişletme fırsatı sunuyor. Şimdilik bazı kullanıcılara özel olan bu kampanya ile kullanıcılar 2 TB’a varan iCloud tarifelerini ücretsiz olarak kullanabilecek.

Kampanya, bugüne kadar iCloud’u ek paket satın almadan ücretsiz olarak kullanmış kullanıcıları hedefliyor. Bu kullanıcılar ek alan paketlerinden birini bir aylığına ücretsiz olarak kullanabiliyor. 50 GB, 200 GB ve 2 TB iCloud üyeliklerinden birisini  para vermeden deneyebilirsiniz.

Bu promosyon şimdilik küçük bir kitleyi hedef alıyor. Ayarlar > Apple Kimliği > iCloud > Saklama Alanını Yönet sayfasından kampanyayı kontrol edebilirsiniz. Paralı paketlerin altında “İlk ay ücretsiz” ibaresi yer alıyorsa fırsattan yararlanabilirsiniz.

Eğer ücretsiz olarak ek alan aboneliği başlatıp birinci ayın sonunda paketin ücretini ödemezseniz ek alandaki verilere erişim sağlayamaz, 5 GB depolama alanına geri dönüş yaparsınız.

Üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız birinci ayın sonunda

• 50 GB kapasitesindeki alanı satın almak için ayda 3,99 TL
    • 200 GB kapasitesindeki alanı satın almak için ayda 11,99 TL
    • 2 TB kapasitesindeki alanı satın almak için ayda 39,99 TL ödemeniz gerekmektedir.

• Sende çakal ticaretine başlamışsın ya apple. Bir aylık ne lan.

• Boş haber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatları nereden aldınız?

2 TB iCloud depolama alanı geçici süreliğine ücretsiz!

• "Abi tadına bak istersen alma" diyen esnaf zihniyeti :) Vatandaşa bol bol kullandırıp, alıştırdıktan sonra gelsin satışlar. Sinekten yağ çıkarmayı iyi becerir Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 28 Mayıs 2018; 14:33:26 >
  • Değil 1 aylık 1 senelik bile alınmaz, bulut hizmetini zamanında ömür boyu diye verenler bile 2 sene sonra para istedi. İşin gücün yok aktarmak için uğraş dur sonra. Apple keşke çakallık için kullandığı zeki insan kadrosunu inovasyon için kullansa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 28 Mayıs 2018; 14:32:22 >
  • Dünyanın en cakal, en kan emici firması.

Şanslı isek bir ay kullanacak, şanssız isek agzımız acık bakacağız.

O kadar bilgiyi yükle bir ay sonra erişememe. Neymiş bir ay şanslı olanımıza hediye vermiş.

Küfür edesim geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 50 gb kullanıyorum. Fakat sadece telefonumun içeriğini yedekleyebiliyorum. Yani telefonum doldu fotoğreflarımı sileyim yedeğim bulutta kalsın şeklinde birşey yapamıyorum. Telefonum yedeklendiği anda buluta yansımasını almış oluyorum sadece. Sildiğim fotoğraf buluttan da siliniyor. Ben mi yapamıyorum yoksa sistemin çalışma mantığı zaten böyle mi? 64 gb telefon için 100 gb bulut almanın bir anlamı olmuyor o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

Dünyanın en cakal, en kan emici firması.

Şanslı isek bir ay kullanacak, şanssız isek agzımız acık bakacağız.

O kadar bilgiyi yükle bir ay sonra erişememe. Neymiş bir ay şanslı olanımıza hediye vermiş.

Küfür edesim geliyor.
    Yandex, Google, Microsoft gibi firmaların hepsinde aynı olay var. Sadece Apple değil. :) Bulut depolamanın mantığı bu zaten.
  • yaw denemekte ne oluyo

he yüklicam veriyi bedava zaman bitecek sonra para verki veriyi geri alasın:S

• Ayarlar kısmında var. Tam yerini hatırlamasamda telefonda sadece küçük resmi görünecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Resmi açmak istediğinizde de otomatik resmi indiriyor. İşiniz bitince de telefondaki yedeği tekrar siliyor.

Buldum. Ayarlar>En baştaki profil kısmı>icloud>Fotoğraflar>İndir ve özgünleri tut seçili olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 28 Mayıs 2018; 15:52:0 >
  • Duyan da ömürlük ücretsiz verecek sanar. 1 aylık 2 değil 100tb alan verse ne yazar. O alana dosyaları yükleyemeden 1 ay biter zaten. Yandex disk senkronize açık olursa sınırsız hak veriyor

• ben baktim ucretli gozukuyor

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyorum da. Aradığım şey bu değil. Çektiğim fotoğraflar Videolar istediğimde burada depolansın. Telefondan sildiğimde silinmesin istiyorum. Yoksa 2 tb ne işime yarayacak.

• labtek38 kullanıcısına yanıt
    Haa siz full kontrol istiyorsunuz. Onun için icloud drive kullanabilirsiniz ama galeri için pek kullanışlı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Yapar. Apple Bakar.

Tesekkürler Google! Bize Sundugun Sıkıstırma Mantıgıyla sınırsız fotograf ve Video alanı sundugun için!

• quote:

Orijinalden alıntı: NakahNiyesuh

Yandex, Google, Microsoft gibi firmaların hepsinde aynı olay var. Sadece Apple değil. :) Bulut depolamanın mantığı bu zaten.

Evet hepsinde aynı olay var.
    Ama bu çakal.
    Herkese değil şanslı olanlara bir ay ücretsiz veriyor.
    Sonra da ücretliye geçiyor.
    Bunun kime ne faydası var ki.
    Bugün baktım samsung 15 gb depolama alanı veriyormuş ücretsiz.
    Ama bu 5 gb veriyor. Üç günde doluyor, sonra alanınız doldu para da para diye hergün mesaj günderiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratsx -- 28 Mayıs 2018; 18:33:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • icloud tabanini googledan aliyor apple ve ucretsiz olarak aldigi alan aslinda 15 gb :) bize 5 gb ucretsiz verip geri kalanini satiyor :)

ah apple ah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google da ek depolama satın alıp ücreti ödemeseniz bile verilere sonsuza kadar erişebiliyorsunuz. Bir kere 10tb alan satın al. Doldur içini film dizi. Bir daha ödeme. İstediğin yerden izle hayatın boyunca.

• ratsx kullanıcısına yanıt
    Kullanmamak da bir seçenek, 3 senedir hiç kullanmadım. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.