Şimdi Ara

Lenovo Z5'in lansman tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çinli akıllı telefon üreticisi Lenovo'nun merakla beklenen amiral gemisinin tanıtım tarihi belli oldu. Çentiksiz tasarım ve yüzde 95 ekran kasa oranı sunacak olan cihazın lansmanı 5 Haziran'da Çin'in başkenti Pekin'de yapılacak.

Lenovo Z5 yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olabilir

Lenovo başkan yardımcısı Chang Cheng'in gizemli bir şekilde görsellerini paylaştığı telefonun bildiğimiz detayları ise ekranının çentiksiz olacağı, 4 TB depolama alanıyla geleceği ve bataryasının ise yüzde 0'da bile 30 dakika konuşma süresi sunacağı yönünde.

Çin'de pazar payı gittikçe düşen Lenovo yeni amiral gemisi ile tekrar bir çıkış yakalamak istiyor. Eğer her şey duyurulduğu gibi olur ve bir son dakika sürprizi yaşanmaz ise Lenovo Z5 yılın en iyi akıllı telefonlarından biri olabilir.

• Tutturmuşsunuz 4TB ta 4TB. Neden bu ürünün 128GB/256GB gibi normal boyutlarda da kapasiteli sürümlerinin olduğundan hiç bahsetmiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 28 Mayıs 2018; 14:24:12 >
  • Kardeş başka bilgi yok sızan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lenovo Z5'in lansman tarihi belli oldu

• Boydan boya ekran yapmış bide kürek kadar boyu olmaz inşallah bu arada hani artık motorola olarak devam edecekti lenovo giriş seviyesi olacaktı bu bildiğin amiral gemisi,belliki motorola ismi tutmadı lenovoya geri dönüyorlar.
  • Şuan güzel gözüküyor fiyatıda güzel olursa iyi olur türkiyede zor ama bekliyoruz

• Herşeyi geçtim yüzde 0'da 30 dk konuşma süresi nedir? Şaka gibi.. şayet söylentiler gerçek çıkarsa efsane olur .. tozu dumana katar..

• interwap

Batarya için tutturmuşsunuz 4TB ta 4TB. Neden bu ürünün 128GB/256GB gibi normal boyutlarda da kapasiteli sürümlerinin olduğundan hiç bahsetmiyorsunuz?

Ne dedin hacı sen ???????

• Fiyati 1.300 tl olcak diye duymuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.