Şimdi Ara

B-SUV otomobil modellerinden hangisini satın almak isterdiniz? [Anket#9]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
5.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Otomotiv sektörünün son yıllardaki parlayan yıldızı B segment SUV’ların örneklerini ülkemizin yollarında da bol bol görmekteyiz. Neredeyse tüm markaların ürün gamında kendine yer edinen bu araçlar, otomobil severler arasında da kendine has bir kitle edinmiş durumda.

Fransız üretici Renault’un Captur, Opel’in de Mokka X ve Crossland X modelleriyle rekabet ettiği B-SUV segmentindeki örnekleri çoğaltmak mümkün. Kabaca B sınıfı araçların biraz daha yükseltilmiş versiyonu olarak tabir edebileceğimiz bu otomobillerin ülkemizdeki temsilcileri arasına son katılanlardan biri de Hyundai’nin Kona modeli oldu.

Biz de son yıllarda büyük talep gören B-SUV’larla ilgili siz değerli takipçilerimize şu soruyu yöneltmek istiyoruz: “Bütçe sınırınız olmasa aşağıdaki B-SUV modellerinden hangisini satın almak isterdiniz?"

• Ssangyong Tivoli ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçen yıl 488 adet satmış Ama forum cx-3 demiş

Foruma bakarak alışveriş yapmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

geçen yıl 488 adet satmış Ama forum cx-3 demiş

Foruma bakarak alışveriş yapmamak lazım
    Satış rakamlarına bakılacaksa ankete ne gerek var?

Mazda'nın bütün modellerinde sunduğu standart donanımları diğer markalarda opsiyonel olarak ekletebiliyorsunuz (bu da son zamanlarda eskiden Türkiye'de opsiyonel olarak bile sunmuyorlardı) ki bu da aracın fiyatını Mazda'dan daha pahalı hale getiriyor.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Sınıfının en çok satanı captur da en az oylardan birini almış

En çok satan captur muydu tam emin değilim ama en kötü 2.dir

Ben de bu segmentte araç alacak olsam dizel otomatik outdoor captur alırım. Makyajla gayet hoş oldu araç, iç mekan kalitesi de arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Mayıs 2018; 22:57:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Sınıfının en çok satanı captur da en az oylardan birini almış

En çok satan captur muydu tam emin değilim ama en kötü 2.dir

Ben de bu segmentte araç alacak olsam dizel otomatik outdoor captur alırım. Makyajla gayet hoş oldu araç, iç mekan kalitesi de arttı.
    Bende Vitara alırdım. Bu segmentte olupta bir üst sınıf gibi duran tek araç herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Satış rakamlarına bakılacaksa ankete ne gerek var?

Mazda'nın bütün modellerinde sunduğu standart donanımları diğer markalarda opsiyonel olarak ekletebiliyorsunuz (bu da son zamanlarda eskiden Türkiye'de opsiyonel olarak bile sunmuyorlardı) ki bu da aracın fiyatını Mazda'dan daha pahalı hale getiriyor.

Alıntıları Göster
    Forum klişesi vardır. Herkes mazda önerir ama kimse almaz diye. Anket en güzel örneği olmuş.

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Esasen biraz daha kalıplı olmsına rağmen pek c suv gibi durmuyor ama diğerleri gibi yükseltilmiş hb değil en azından. Bu sınıfta gerçek bi suv renegade ile beraber.

İlk zamanlar rakiplerine göre uygun fiyatlıydı ama artık espirisi kalmadı bana göre. Tutulunca fiyatları uçurdular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Mayıs 2018; 23:4:3 >
  • Kapcuk dediğiniz fasulye gibi bişey.

• juke var qashqai neden yok ?

• baryen B kullanıcısına yanıt
    qashqai c-suv segmentinde
  • Flexfix sistemine sahip mokka hem beni hem bisikletimi fazlasiyla memnun edecek

• baryen B kullanıcısına yanıt
    çünkü o c-suv diye biliyorum.
  • bunlardan herhangi birisini alacak olsam dahi paramı bunlardan birisine gömmezdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renegade aralarinda en cok suv a benzeyen araba. Mokka X de fena degil tasarim olarak.

• Bunlar SUV değil Crossover.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım geçen ay cx3 aldı. Dizel otomatik. 113 bine baz versiyon. Diyebilirimki o fiyata alınabilecek en iyi araba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu arabalar bile lüks araç oldu ya yazık. Bu ülkede artık bir şeylerin değişmesi lazım.

• Dusterrrrrr

• toyota C-HR farklı bir segmentte mi niye ankette yok?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.