Şimdi Ara

LG V35 ThinQ ilk kez çalışırken görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG yeni amiral gemisi LG G7 ThinQ'in satışına başladı ve önümüzdeki ay bir başka premium akıllı telefon çıkaracağı söyleniyor. Şirketin Güney Kore'de bir dizi orta ve alt sınıf telefonla birlikte piyasaya süreceği cihazın LG V35 ThinQ olacağı ileri sürüldü. Yayınlanan yeni bir rapor akıllı telefonun görüntüsünü ortaya çıkarmış durumda.

Ayrıca Bkz.Fujifilm'den retro görünümlü yeni aynasız fotoğraf makinesi: X-T100
    Haberlere bakılırsa LG V35 ThinQ, geçtiğimiz haftalarda tanıtılan G7'ye benzer özelliklerle gelecek. Akıllı telefon 6 GB RAM ve 3.300 mAh pile sahip olabilir. Ayrıca 1440 × 2880 piksel çözünürlükte 6 inç çerçevesiz bir ekranla geleceği söylenen cihazın Qualcomm Snapdragon 845 yonga setiyle güçlendirileceği belirtiliyor. LG'nin mevcut amiral gemisi ile tanıttığı tüm yeni yapay zeka özelliklerinin de telefona dahil edilmesi söz konusu.

Güney Kore dışına çıkabilir

LG henüz V35 hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Cihazın önümüzdeki ay satışa sunulacağı Güney Kore dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği de bilinmiyor. Ancak akıllı telefonun diğer ülkelerde satışa sunulabileceğini gösteren bazı kanıtlar ortaya çıktı. Önümüzdeki günlerde LG V35 ile ilgili olarak daha fazla dedikodu duymaya başlayacağız.

• axesis kullanıcısına yanıt
    3300 mah pil koymuşlar şaka gibiler ve G7 serisindede 3000 mah koymuşlardı hatırlatırım. Çokta bir şey beklememek gerekli. G2 zamanını artık kaçıralı çok oldu
  • Bu bildiğin s8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu da benim bootlooplu G3, son kez çalışmıyorken görüntüledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 den sonra düzelmedi

• Bu kadar kasmayın artık adamlar düzelttiler. G4 ler bile bootloop olmuyor. Ghostscreen bitti artık. Siz de biraz rahat olun. Geniş açılı kameranın tadına varın biraz.

• Emin misiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

Bu kadar kasmayın artık adamlar düzelttiler. G4 ler bile bootloop olmuyor. Ghostscreen bitti artık. Siz de biraz rahat olun. Geniş açılı kameranın tadına varın biraz.
    Lg g6 kullanıyorum hayvan gibi ghostscreen var.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?
    Bende hem g4 hem g6 var. İkisinde de ghostscreen yaşamadım. Acaba hangi şartlar altında bu durum oluşuyor merak ediyorum.
  • ince ekranı güzel bir telefon gibi duruyor .. yok bootlooop oluyeahh yok bataryasıı az geliyahh diyenlere şunu dişyim s9 un bataryası 3000 büyüğüde 3500 .. tamam 3300 üstü olsa iyi olur ma bu inceliği yakalayamaz o zamnda .. bootloopp filanda olmazz siz kafanızı yormayın o olaylar üstüne kaç yıl geçti karşınızdaki dünyanın en önemli markalarından çözmüştür .. kedi uzanamadığı ciğere piss der

• speed001 kullanıcısına yanıt
    bu da benim g3 tıklamadı 3 yıldır

• axesis kullanıcısına yanıt
    Benim gibi düşünenler de varmış dedirttiniz teşekkürler. Bu sitede lg fanı gibi görünücem yakında. Aslında bilakis herhangi bir konuda taraftarlığı hiç seven birisi değilim.

• renega kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle diyordum hocam 3. yılın sonunda cebimden çıkardım tuş kilidine bastım kapandı ve bir daha açılmadı.
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    v20 3 kez hayalet ekran yuzunden lcd panel değişimi geçirdi ve sonunda değişime girdi
  • speed001 kullanıcısına yanıt
    :/

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Felaket ötesi ghostscreen var g6da

• quote:

Orijinalden alıntı: EdnanBey

Felaket ötesi ghostscreen var g6da
    Merak ediyorum ama kimse yardımcı olmuyor. Fotoğraf atabilir misiniz? Bir de tel ithalatçı garanti mi?
  • Lg G4 den sonra iyice bozuldu ve kötüleşti inşaallah bu model ile kendisini toparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

Merak ediyorum ama kimse yardımcı olmuyor. Fotoğraf atabilir misiniz? Bir de tel ithalatçı garanti mi?

Alıntıları Göster
    Miss gibi ghost screen lg türkiye garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdnanBey -- 6 Haziran 2018; 23:17:58 >

• Çok şaşırdım görünce. Halbuki telefon ısınan bir telefon da değil. Geçmiş olsun. Servis bu ekranı görmezden mi geliyor?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.