Şimdi Ara

Ubisoft E3 2018 Oyun Listesini Açıkladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ubisoft, E3 2018 etkinliği için oyun listesini açıkladı. Bu yıl Ubisoft aşağıdaki oyunlar hakkında yeni bilgiler ve yeni içerikler paylaşacak:

• Beyond Good and Evil 2
    • For Honor
    • Skull & Bones
    • Starlink: Battle for Atlas
    • Tom Clancy’s The Division 2
    • Transference

Ubisoft bu oyunların yanı sıra bazı sürpriz duyuruların da olacağını doğruladı.

Ubisoft E3 2018 basın konferansı 11 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da düzenlenecek. Basın konferansı öncesi gerçekleşecek şov ise 45 dakika önce başlayacak ve buradan bir oyun derinlemesine tanıtılacak. Ubisoft'un E3 2018 basın konferansı ve konferans öncesi şovu YouTube, Twitch, Mixer, Facebook ve Twitter üzerinden canlı olarak izlenebilecek. 

Ubisoft'un paylaştığı E3 2018 videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Splinter Cell!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Division 2
  • Ubisoft'tan beklediğim oyunlar Splinter Cell ve Watch Dogs 3.
  • Abi kötülüyüp ediyoruz da adamlar çok fazla iş yapıyorlar
  • O Division'ın atmosferini, görsellerini kullanabilselerdi ahhh ahh ! Belki bir single modu falan. Ne el ayak öptürürlerdi.

Onun yerine oduncu gömlekli, montlu adamlara 5 şarjör kurşun sıkma oyunu yaptılar ve başka hiç bir nanesi yoktu.

Bazen diyorum bir yapımcı/yönetmen olsam şu adamların hepsini tokatlarım diye, ama sonra bu işin yatırımcıları-baronları aklıma geliyor
  • Assasins creed derlerse almam vallaha almam yeter don lastiği her sene aynı terane origins sondu benim için

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Abi kötülüyüp ediyoruz da adamlar çok fazla iş yapıyorlar

Biri çok çalışır boş çalışır, diğeri az çalışır öz çalışır. Ubisoft'un sorunu, oyunların bir seri üretim ürünü olmadığı, el emeği göz nuru sanat olduğunu anlayamamasıdır. Yoksa bizim sitemimiz adamların eforlarına değil.
  • Cok calismiyorlar her sene kopyala yapistir yapip yeni oyun diye piyasaya suruyorlar amaclari cok fazla oyun cikarip daha fazla para kaldirmak tabi oltaya dusersek aslinda hep ayni oyunu oynuyoryz hissi yaratiyor ubi oyunlari sadece gozle gorulur degisen sey harita. Geri kalan animasyonundan tut mekanik gorevler hepsi hep ayni. Ben artik ubisoft oyunu almiyorum mesela bir eksiklikte hissetmiyorum belki 10 yil sonra oyunlarinda birseyleri degistirirler azicik ruh katarlar o zaman alma oynama geregi duyarim.
  • Umarım division'dan ders almışlardır. o kadar güzel bir şehiri boş yere heba ettiler. 2. oyun için umudum var ama

• For honor ne gelicek dlc mi yoksa 2.simi tanıtılcak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Splinter Cell oyunu çıksa artık. Seriyi bildiğimiz tozlu raflara yolladılar.
  • Durun tahmin edeyim splinter cell de open world olur kuleye falan tirmanir harita acariz grafik motoruda dunia olur diger ubi oyunlarindaki seyleri sam fisher ile yapariz birazda ama adamlar cok calisiyor her sene oyun cikariyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.