Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7'e rakip geldi 'Acer Chromebook Tab 10'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android tabletmi kaldı. Bu zamanınızı daha hayırlı haberler için kullansanız. Apple ezdi geçti. Rakip bile bırakmadı tablet piyasasında.

• iPad'e rakip yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence başlık olmamış. ipad in donanım, yazılım ve eko sistem olarak rakibi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doanc4n -- 24 Mayıs 2018; 20:28:50 >
  • Ya herhangi bir android tablet ipade rakip olabilir mi :D 5 tane snapdragon 845 500gb ram koysa ne yazar kullanılacak bir uygulama yok ortada :D

• Telefonda Android, Tablette İOS daha iyisini göremedim henüz.

• Buraya yine ipad fanboylar doluşmuş.

İpad dezavantajlarından dolayı alternatifleri olması gereken bir cihaz. Bu yüzden Android tercih ediyor bir çok insan. Böylesi cihazların da çıkması bizler için iyi.

Ben de isterim ipad gibi bir cihaz ama bellek takılamaması, bir dosyayı saçma sapan aracı programlar üzerinden yüklemek zorunda kalmak, fiyatının hep çok pahalı ve yüksek olması ve ios işletim sistemlerinin kendi aralarındaki cihazlarla uyumlu olması beni ios evreninden uzak tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 25 Mayıs 2018; 11:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Buraya yine ipad fanboylar doluşmuş.

İpad dezavantajlarından dolayı alternatifleri olması gereken bir cihaz. Bu yüzden Android tercih ediyor bir çok insan. Böylesi cihazların da çıkması bizler için iyi.

Ben de isterim ipad gibi bir cihaz ama bellek takılamaması, bir dosyayı saçma sapan aracı programlar üzerinden yüklemek zorunda kalmak, fiyatının hep çok pahalı ve yüksek olması ve ios işletim sistemlerinin kendi aralarındaki cihazlarla uyumlu olması beni ios evreninden uzak tutuyor.
    Bellek ile ne yükleğinizi yada paylşatığınızı açıklayabilir misiniz?

Ben bütün masaüstümü zaten icloud da yedekli kullanıyorum. Bu sayede hem windows makinadan hem macten anında ulaşıyorum.(İşim gereği 2 işletim sisteminede ihtiyacım var.) Ve tabiki bu sayede ipad ilede otomatikman ulaşıyorum.

Tabletin amacı hafif işlemleri yapmaktır benim gözümde.

Bu yüzden belleğe neden ihtiyacınız olduğunu merak ettim? (Bu arada lightning girişi olan usb belleklerde mevcut yinede hiç alma ihtiyacı duymadım.)

Evet fiyat konusunda androidler daha ucuz oluyor. Tabi genel olarak düşük seviyede de oluyorlar. Bugün 2018 model
    ipadin amerika avrupa fiyatı 350-400 dolar(aslında fiyat olarak uygun kalıyorlar). Ve bu cihaz güçlü bir donanıma sahip. Uzun süre değiştirmeye gerek kalmadan kullanabileceğiniz bir cihaza sahip oluyorsunuz. Örnek vermek gerekirse genelde samsung çıkardığı tabletlere 1-2 yıl önceki işlemcilerle donatıyor.

• clickbait. ipad rakipsiz kral

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tablet android değil ama siz bilirsiniz.

• MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    ios sistemini neden seviyorum, batarya ömrü hem kullanım hemde pil ömrü çok iyi, 4-5 yıllık ipad hala 6 saat batarya ömrü veriyor.
    4-5 yıllık İpad ve retina ekran düşün ilk aldığımdaki android vs .. tablet ekranlarını.
    Sonuçta tablet film,müzik, web, sosyal medya ıvır zıvır için varlar.
  • Tablet ve laptopta eski Acer kullanıcısı olarak Rockchip'i duyunca kapattım. Fiyatı uçamayan 845 işlemcili bir şey lazım. Yoksa gidip iPad alacağım artık.

• m.can123 kullanıcısına yanıt
    Belleğe neden ihtiyaç duyuyorsunuz sorusu çok garip geliyor bana. Bence herkes verisini kendi cihazında tutmalı ve bu konuda da cihazına istediği boyutta ve yedekte bellek alabilmeli.

Verileri bulutta saklamayı sağlıklı bulmuyorum, bütün önemli dosyayarınızı komşunuza emanet etmek gibi bir şey, çok da gizli bir şeyleriniz olmasa bile kişisel her şey kişiye aittir ve kontrol edilebilir bir güvensiz bulutta verilerimi tutmayı gerekli görmüyorum.

Ve evet ios'un muhafız yapıdaki kontrol edilen ve çok disiplinli kurallı dünyasına sıcak bakmıyorum, belki de denesem severim ama televizyonun bile bir çok ayarı ile oynayacağım modelini alan biri için android ve windows dünyasının deneysel ve ucuz alanında kalmayı hala yeğliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.