Şimdi Ara

Samsung'dan büyük ekranlı giriş seviyesi telefon: Galaxy Wide 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung bugün Güney Kore'de giriş seviyesi özelliklere sahip ancak büyük ekranlı bir akıllı telefon isteyenlere hitap eden Galaxy Wide 3'ü sessiz bir şekilde tanıttı. Cihaz bir yıl önce piyasaya sürülmüş olan Galaxy Wide 2'nin halefi olarak geliyor.

Samsung'un bu yeni akıllı telefonu temel özelliklere sahip giriş seviyesi bir model olarak lanse edildi. Galaxy Wide 3 ülkedeki SK Telecom'a özel olacak ancak Samsung, cihazı Hindistan'da ve diğer önemli ülkelerde farklı isimle piyasaya sürebilir.

Fiyat etiketi de açıklandı

Samsung Galaxy Wide 3, 5.5 inç Super AMOLED HD ekrana sahip fakat 18:9 trendi yerine eski modeledeki gibi 16:9 görüntü oranı sunuyor. Cihaz üzerinde 1.6 GHz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci var. Ayrıca 2 GB RAM ve microSD kart ile 400 GB'a kadar genişletilebilen 32 GB dahili depolama alanına sahip olduğunu belirtelim.

Ayrıca Bkz.WhatsApp'ta can sıkıcı hata: Kullanıcılar engelledikleri kişilerden mesaj almaya başladı
    Galaxy Wide 3, 3.300 mAh kapsiteli bir pille güçlendirilmiş. Ön ve arka kısmında tek bir 13 MP'lik kamera bulunan cihaz Android 8.0 Oreo ile çalışıyor. Akıllı telefonun 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip tek bir varyantı var. Gümüş ve Siyah renk seçenekleriyle satın alınabilecek telefonun fiyat etiketi ise 275 dolar olarak belirlenmiş.

• 275 Dolar ve Giriş seviyesi? Giriş Seviyesi dediğin 100-150 dolar olur...

• 5.5 inç 3-4 sene önce olsa geniş ekran olur da şuan geniş ekran değil ki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş seviyesi ama cebe değil.

• ÇÖP desek mi?

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    sesli güldüm

• Büyük ekranlı deyince ben de en az 6.5 inç filan zannettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 24 Mayıs 2018; 19:32:29 >
  • Büyük ekran deyince ben de gerçekten büyük ekran sandım.
    5.5 inçmiş. (Büyüte büyüte o kadar alıştırdılar ki artık en ufağı 5.5 oldu.)

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bi GİRİŞ var ama ...
  • Gereksiz ve unutulacak bir telefon daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtinax

Bi GİRİŞ var ama ...

• 5.5 inç-büyük ekran

275 dolar-giriş seviyesi

• Turkiyede bi dunya para

• Adamlar piyasaya bizim kur seviyesine göre telefon çıkarmıyorlar tabii.
    Ancak şu da bir gerçek ki 275 dolar bizim ülkemiz için özellikle azımsanacak bir rakam değil ve bu telefona o fiyat verilir mi? Bilemiyorum. Ekrana gelirsek 5.5" ekran için artık büyük demek günümüz için doğru bir tanım olmayacaktır. En az 6" ve üzeri olmalıydı büyük ekran denebilmesi için. Piyasaya gereksiz bir telefon daha çıkıyor gibi görünüyor. Ancak cihazın kesin olarak bir f/p ürünü olmadığını söyleyebiliriz..
  • 1500 liraya giriş seviyesi telefonlar göreceğiz ülkemizde hazır olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.