Şimdi Ara

Coinbase’in müşteri hizmetlerini güncellemesi Twitter’da büyük tepki aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Coinbase’in iyileştirme amaçlı yaptığı müşteri destek hizmetleri güncellemesi, kullanıcıların pek de hoşuna gitmedi ve sosyal medya üzerinden yoğun bir şekilde eleştirildi.

Borsa üzerinden yapılan işlemlerdeki artış sonucu müşteri destek hizmetlerini daha iyi gözlemleme imkânı bulduklarını belirten Coinbase yetkilileri, görevlerinin kullanıcılara en iyi hizmeti sunabilmek olduğunu vurguladı. Yapılan duyuruda, 2017’de kripto paralara artan yoğun ilgiyle beraber yaşanan “kripto mevsiminin” sonucu olarak; borsa üzerinden yapılan işlemlerin ortalamalara oranlara göre %275 arttığını belirten Coinbase, hızlıca artan talep sonrası, müşteri destek hizmetleri üzerinde de çalışmaya başladıklarını söyledi.

Ekipte müşteri destek hizmetleriyle ilgilenen kişi sayısının az olduğunu ve bu açığı kapatmak için ekibi %150 arttırdıklarını aktaran Coinbase yetkilileri, problem çözme noktasında da eskiye nazaran daha iyi olduklarını belirtti. Borsa, ortalama olarak şikayetlere dönüş süresinin, son 90 günlük zaman diliminde, 10 saatin altına düştüğünü söylerken; çalışanların, sorunları artık çok daha hızlı çözdüğünü belirtti.
    2018’in sonuna doğru Coinbase, Twitter gibi sosyal medya platformlarında da müşteri destek servisleri açacağını belirtti ve yine içinde bulunduğumuz yılın sonlarına doğru müşteri destek hizmeti veren merkezlerini de tekrar gözden geçireceğini hatırlattı.

Verilen istatistikler, hizmetin gayet iyi çalıştığını, yapılan açıklamalar da müşteri destek hizmetlerinin daha da iyileşeceğini söylese de birçok Coinbase kullanıcısı henüz problemlerini çözebilmiş değil. Müşterilerin çözüm bekleyen sorunları varken şirkettin böyle bir açıklama yapılması, söz konusu borsa kullanıcılarının sosyal medya üzerinden büyük tepki vermesine sebep oldu. Gelen bazı yorumlar şu şekilde:

Allan Nguyen adlı kullanıcı:”Hesabım iki aydır dondurulmuş vaziyette ve açmıyorlar. Tarihin gördüğü en berbat müşteri hizmetlerine sahipler. Sürekli şikayet numaram için bana otomatik cevaplar gönderip duruyorlar ve bunu fark etmediğimizi sanıyorlar. Gemini ve Abra, sizin için geliyorum. Coinbase, canıma tak ettirdi.”

Penny Stocking Z adlı kullanıcı:”Bence bir müşteri hizmetleri servisi açıp telefonla müşterilerinizin şikayetlerini dinlemeniz gerekiyor.”

Jamshed Khan adlı kullanıcı:”Müşteri hizmetleri servisiniz o kadar kötü durumda ki, bu yüzden yüzlerce müşterinizi kaybettiniz. Herkes sizin daha iyi bir versiyonunuzu bekliyor. Zaman içinde yok olup gideceksiniz.”

Coinbase’in, müşteri hizmetleriyle ilgili sorunu bir an önce çözmesi ve kullanıcılarının sorunlarıyla daha iyi bir şekilde ilgilenmesi borsanın geleceği için çok daha iyi olacaktır. 

• Sadece bu değil, bir çok borsa benzer şekilde.

• Uretmeden bu tur para kazanma Turkiye icin cok anlamsiz ve luks sacma vs...

Bence haram olmali ...

Turkiye yatirima uretime muhtac iken bu tur seylere kafa yorulmamali...
    Yazik ...

• Bana Türk.net'i anımsattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Uretmeden bu tur para kazanma Turkiye icin cok anlamsiz ve luks sacma vs...

Bence haram olmali ...

Turkiye yatirima uretime muhtac iken bu tur seylere kafa yorulmamali...
    Yazik ...
    Bugün Türkiye için ne yaptın diye sorayım madem , bu yorumu yazıp duyar kasmaya çalışmak haricinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    EN basta CALMADIM ... Yandascilik yapmadim ... sen beni boyle bil . Aldin mi cevabini ?

AKP ye destek vermedim vermeyecegim de ( isminden oturu karsitligim yok ulkeyi yonetemeyeceklerinden oturudur )

AKP kendisini de yaptigi dogru seyleri de az da olsa lutuf gibi gostermesi veya oy vermezseniz hizmet alamazsiniz filan mitinglerde hep bir agizdan ifade etmislerdir...

Patronlar yani buyuk patronlar bile klasik istikrar bozulmasin eksileri olsa da AKP ile devam deme donemleri de bitmistir ...

AKP veya baskasi kim gelirse gelsin ENKAZ alacak ...

Cok aci bir gercek Turkiye mantalite olarak ve yeni sistem olarak cagdas bir ulkenin sistemi acilen yerlestirilmeli yoneticileri de yabanci olmali yoksa bu topraklardan cikanlardan pek umudum yok .

Somurge manda vs ne denilirse denilsin bu ulkeyi yonetemiyorlar. Tek bir donemle de kalmadilar 15 yildna fazla ... Bu sure AKP yi Devlet yapmistir kemiklesmistir malesef ...

Nesteri atmak gerek goreceli bir dikta olsa da dogru olani DIKTA ederek yapilmasi gerekir .

Ilimlisi filan Turkiye yi kurtarmaz ...

Radikal bir ulku ve icraatler sart kisa ve uzun vadeli olarak REFORMLAR SART :

Kisa vadeli yapilacaklar : Uretime destek olmali mevcut duzen sil bastan tarim urunleri ve pazarlanma sureci komisyoncular derhal ortadan kaldirilmali .

Universitler KOBI sinerjisi ideale ulasmali ... Issizlik cozulmeli.

Egitim sistemi sil bastan degismeli egitim kapsamina DINI egitim veya mevcut cemaatler tarikatler dini orevli devlet memurlari gereksiz Imam HAtip Liseleleri, anaokulundna universitelere kadar kokten degisiklikler . Ogretmenlik vasfi anaokulundan tutunda universitelerdeki akademisyenlere kadar dunyada en iyileri nasil onlar uyarlanmali ve uygulanmalidir . Egitim ve Ogretim farkliliklari iyi idrak edilmeli. Her seviyede alanda geri bildirim sistemi olmali ...

Cevabim satirlar gectikce ne yapilacagi hakkinda tespitlere donustu . Bu konu bambaska detayli kisa ve uzun vadeli partiler ustu bir istir sonuclar kisa ve uzun vadeli olmak uzere planlanmalidir .

Enerji Politikalari tum gelismis ulkelerde onundeki en azindan 50 yil hatta 100 yilin planini yapmislardir Turkiye sadece hedef 2023 demekten baska birsey yok. Niye 100. yil ? Sayilarin 100 olmasinin bir anlami yoktur derhal yapilacaklar simdi bir de zaman alacak gercekler var onlar icinde 10 yil 20 yil 50 filan denir ...

AKP secmeninin egitimli olmasini istemiyor itirafta etmislerdi inanmayan arastirir ...

Turkiye de ayrica egitim ne hikmetse akademik kariyer veya diploma olarak algilaniyor . Mevcut sistem yarim yamalak olsa da aslinda insanlarin gozu acilabilmektedir.

Tek sorun engellerden biri diyelim : polemik sahsi meseleleri daha on plana getirmek kisa vadeli dusunme uzun vadeli dusunememek, vizyoner olamamak vs daha one cikmaktadir.

Bir de bu acigi cok iyi bilen harici guclerin oyunlarina firsat verilmesinde yine suclu herzaman dis gucler ve onlarin masalari diye suclanirya aslinda bu ortami elverisli hale getiren bireysel veya sistemsel hatalarin suclari da goz ardi edilemez ...

Onemli olan tespit etmek degil...

Sana surada detayli her alanda kisa ve uzun vadeli olmasi gerekenleri yazarim ama onemli olan once idrak etmek ozumsemek sonra da bunu icrate donusturmek ve aksatmadan partiler tuzugu vs ustu bir bilinc ile ele alinmasi gerekir ...

Gelismis ulkelerde farkli renklerde vs partiler olsa da beklenen adimlar vs iyi veya kotu yapilir ...

Turkiye ye ciddi manada nester gerekli . Turkiye ilacla tedavi donemini gecti artik ameliyat masasinda operasyon yapilmali . Bazen hastayi kurtarmak icin kesmek te gerekir ...

Turkiye yasatma uzerine sistemsel bir cerrahiye muhtac ...

Sunu da goruyoruz ki galeyana gelme kulturu hala yasatilmaktadir modern Turkiye de bile hala devam etmektedir. Cumhuroyette de gorduk nicelerini Osmanli da da ...

Adnan Menderes Cumhurbaskani olarak asilmasinin ASIL sebebi de 6-7 Eylul olaylarini tezgahlamasi idi ...

Kisacasi ne kadar iyi analiz ve cozum uretmende degil marifet ... Marifet sen veya karsindakinin idrak edebilme yetisine ve icraate dayali olmasina kalmistir. Yoksa haklisin deyip bireysel olsun veya toplumsl seviyede bilinc ve icraat olsun gerekeni yapilmiyorsa da hicbirseyin anlami yoktur ....

Herseyin yeri zamani ve uygun kisisi vardir ...

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

EN basta CALMADIM ... Yandascilik yapmadim ... sen beni boyle bil . Aldin mi cevabini ?

AKP ye destek vermedim vermeyecegim de ( isminden oturu karsitligim yok ulkeyi yonetemeyeceklerinden oturudur )

AKP kendisini de yaptigi dogru seyleri de az da olsa lutuf gibi gostermesi veya oy vermezseniz hizmet alamazsiniz filan mitinglerde hep bir agizdan ifade etmislerdir...

Patronlar yani buyuk patronlar bile klasik istikrar bozulmasin eksileri olsa da AKP ile devam deme donemleri de bitmistir ...

AKP veya baskasi kim gelirse gelsin ENKAZ alacak ...

Cok aci bir gercek Turkiye mantalite olarak ve yeni sistem olarak cagdas bir ulkenin sistemi acilen yerlestirilmeli yoneticileri de yabanci olmali yoksa bu topraklardan cikanlardan pek umudum yok .

Somurge manda vs ne denilirse denilsin bu ulkeyi yonetemiyorlar. Tek bir donemle de kalmadilar 15 yildna fazla ... Bu sure AKP yi Devlet yapmistir kemiklesmistir malesef ...

Nesteri atmak gerek goreceli bir dikta olsa da dogru olani DIKTA ederek yapilmasi gerekir .

Ilimlisi filan Turkiye yi kurtarmaz ...

Radikal bir ulku ve icraatler sart kisa ve uzun vadeli olarak REFORMLAR SART :

Kisa vadeli yapilacaklar : Uretime destek olmali mevcut duzen sil bastan tarim urunleri ve pazarlanma sureci komisyoncular derhal ortadan kaldirilmali .

Universitler KOBI sinerjisi ideale ulasmali ... Issizlik cozulmeli.

Egitim sistemi sil bastan degismeli egitim kapsamina DINI egitim veya mevcut cemaatler tarikatler dini orevli devlet memurlari gereksiz Imam HAtip Liseleleri, anaokulundna universitelere kadar kokten degisiklikler . Ogretmenlik vasfi anaokulundan tutunda universitelerdeki akademisyenlere kadar dunyada en iyileri nasil onlar uyarlanmali ve uygulanmalidir . Egitim ve Ogretim farkliliklari iyi idrak edilmeli. Her seviyede alanda geri bildirim sistemi olmali ...

Cevabim satirlar gectikce ne yapilacagi hakkinda tespitlere donustu . Bu konu bambaska detayli kisa ve uzun vadeli partiler ustu bir istir sonuclar kisa ve uzun vadeli olmak uzere planlanmalidir .

Enerji Politikalari tum gelismis ulkelerde onundeki en azindan 50 yil hatta 100 yilin planini yapmislardir Turkiye sadece hedef 2023 demekten baska birsey yok. Niye 100. yil ? Sayilarin 100 olmasinin bir anlami yoktur derhal yapilacaklar simdi bir de zaman alacak gercekler var onlar icinde 10 yil 20 yil 50 filan denir ...

AKP secmeninin egitimli olmasini istemiyor itirafta etmislerdi inanmayan arastirir ...

Turkiye de ayrica egitim ne hikmetse akademik kariyer veya diploma olarak algilaniyor . Mevcut sistem yarim yamalak olsa da aslinda insanlarin gozu acilabilmektedir.

Tek sorun engellerden biri diyelim : polemik sahsi meseleleri daha on plana getirmek kisa vadeli dusunme uzun vadeli dusunememek, vizyoner olamamak vs daha one cikmaktadir.

Bir de bu acigi cok iyi bilen harici guclerin oyunlarina firsat verilmesinde yine suclu herzaman dis gucler ve onlarin masalari diye suclanirya aslinda bu ortami elverisli hale getiren bireysel veya sistemsel hatalarin suclari da goz ardi edilemez ...

Onemli olan tespit etmek degil...

Sana surada detayli her alanda kisa ve uzun vadeli olmasi gerekenleri yazarim ama onemli olan once idrak etmek ozumsemek sonra da bunu icrate donusturmek ve aksatmadan partiler tuzugu vs ustu bir bilinc ile ele alinmasi gerekir ...

Gelismis ulkelerde farkli renklerde vs partiler olsa da beklenen adimlar vs iyi veya kotu yapilir ...

Turkiye ye ciddi manada nester gerekli . Turkiye ilacla tedavi donemini gecti artik ameliyat masasinda operasyon yapilmali . Bazen hastayi kurtarmak icin kesmek te gerekir ...

Turkiye yasatma uzerine sistemsel bir cerrahiye muhtac ...

Sunu da goruyoruz ki galeyana gelme kulturu hala yasatilmaktadir modern Turkiye de bile hala devam etmektedir. Cumhuroyette de gorduk nicelerini Osmanli da da ...

Adnan Menderes Cumhurbaskani olarak asilmasinin ASIL sebebi de 6-7 Eylul olaylarini tezgahlamasi idi ...

Kisacasi ne kadar iyi analiz ve cozum uretmende degil marifet ... Marifet sen veya karsindakinin idrak edebilme yetisine ve icraate dayali olmasina kalmistir. Yoksa haklisin deyip bireysel olsun veya toplumsl seviyede bilinc ve icraat olsun gerekeni yapilmiyorsa da hicbirseyin anlami yoktur ....

Herseyin yeri zamani ve uygun kisisi vardir ...
    Uzun uzun yazmışsın da bunun Coinbase ile ilgili haberle gerçekten alakasını kuramadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sen niye o cevabini sildin veya sildirdin ?

O cevabini silmeseydin uzunca olan cevabimi anlardin . Sanirim o cevabini silmenle unutmusa benziyorsun sonra da konu ile ne alakasi var diyorsun ?

Senin konu ile alakasiz o mesajini cevabini silmeseydin anlardin onceki uzun cevabimi ....

Baskasini kandirabilirsin ama kendini asla
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Gözlerinde sorun var sanırım.

Coinbase’in müşteri hizmetlerini güncellemesi Twitter’da büyük tepki aldı

Duruyor yerli yerinde.
    O yazina istinaden yazdigimi hatirlatirim .

Az once nedense yoktu sayfayii tazeledim hatta cepten te bu baslig girdim gozukmedi ...

Siteden veya bendeki tarayicidna kaynakli bir sorun gibi. Acaba moderatorler o mesajini gecici silmis mi diye de dusundum ama sonucta suan o mesajin goruluyor. Konu ile alakasi direk olmasa da dolayli var ve bana konu harici veya dolayli bir soru sordun hafiften tiye alircasina ona istinaden verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.