Şimdi Ara

Minik işler yaparak para kazanabileceğiniz mobil uygulama: Biis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanıcıların kendilerine verilecek görevleri yerine getirerek para kazanacağı mobil uygulama Biis, uygulama marketlerinde yerini almaya hazırlanıyor. Biis uygulaması, önümüzdeki hafta App Store ve Google Play Store’da yayınlanacak.

Uygulama, iş arayanlar için kısa süreli minik işler sunuyor. İşverenler için kısa süreli eleman ihtiyacını giderme, gizli müşteri ile çalışanlarını denetleme ve pazar araştırması için destek alma imkânı sunuyor. Uygulamada gizli müşteri, anketör, satış temsilcisi, sevkiyat görevlisi gibi görevler yer alıyor.

Biis uygulamasında görevi kimlerin alacağını işveren seçiyor. İşveren dilerse lokasyon ve kişisel özelliklere göre filtreleme yapabiliyor. İşveren dilerse detaylı görevler isteyebiliyor. Örneğin “Kampanya afişinin önünde selfie çek, sosyal medyada paylaşıp minimum 100 beğeni al ve anında 30 TL kazan” gibi görevler oluşturabiliyor.

Biis ile yerine getirilen görevler ilk iş günü içerisinde kullanıcının IBAN numarasını aktarılıyor. Kullanıcının isim ve soyisminin IBAN hesabındaki isim soyisimle aynı olması gerekiyor. Böylelikle sahte profillerin önüne geçiliyor.

Biis uygulaması eğer tutarsa istihdam ve pazarlamaya yeni bir bakış açısı getirecek gibi duruyor. Uygulama, önümüzdeki hafta App Store ve Google Play Store'da yayınlanacak.

• Yalandan işler bunlar ya. Kimyese tek kuruş verecekleri yok

• SGK var mı?

• Aklıma ilk gelen vergi nasıl alıncak, sigortasız işçi çalıştırmaktan dava edilebilir mi? (-Devlet)

• gizli müşteri işinden zamanında çok iyi para alıyordum. ama artık aynı sektörde tonla firma var, ve ödedikleri ücretlerde iyi değil.

• Öğrenci mantığıyla düşünürsek bence güzel boş günlerimizde sürekli iş bulamadığımız için ufakta olsa cep harçlığı çıkarmak adına yapılabilecek görevlere benziyor. Tabi ne kadar güvenilir ve düzenli olur orası ayrı

• Çıkmamış uygulamanın reklamı hadi bakalım, sırf öğrenci değil ekstra yapılabilecek küçük işlerle ekstra gelir yapılabilir tabiki iş veren mantıklı şeyler isterse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sosyal medyada paylaşıp 100 beğeni alacakmış. Belki adam sosyal medyayı resim koymuyor. Şahsen ben koymuyorum birakali yıllar oldu. Bir tek profil fotografi koyup geçiyorum.

• kobesahin kullanıcısına yanıt
    Gizli müşteri sistemine ürün almak gerekiyordu sanırım. %50'sini ödüyordu firma. Yanlış mı biliyorum?
  • yayınlandığında bilelim.

• Ekstra bir kullanım olarak Kapgel'in torbacı versiyonu olma potansiyeline sahip olan uygulama, halk tarafından heyecanla bekleniyor.

• Nerede angarya bir iş var yazmışlar... İşimi nasıl ucuza getiririm, nasıl vergiden çalarım, nasıl daha güzel sömürürümün program versiyonu olmuş... Sömürün a.q.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.