Şimdi Ara

The Division 2 Önümüzdeki 12 Ay İçinde Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2'nin bir yıl içinde çıkacağını doğruladı.

Tom Clancy’s The Division 2 geçtiğimiz Mart ayında resmi olarak duyurulmuş ancak oyun hakkında pek bir bilgi verilememiş ve çıkış tarihi de açıklanmamıştı ancak bugün finansal sonuçlarını paylaşan Ubisoft oyunun 2018-19 mali yılı içinde çıkacağını açıkladı. Bu da demek oluyor ki, Tom Clancy’s The Division 2 bir erteleme almadığı takdirde en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar çıkmış olacak.

Ubisoft finansal sonuçlarını paylaştığı konferansta 2018-19 mali yılı içinde üç oyun çıkarmayı planladıklarını belirtti. Bunlardan ilki The Crew 2, ikincisi Tom Clancy’s The Division 2 ve üçüncüsü ise "henüz duyurulmamış franchise oyunu". 

Ubisoft bu üç oyunun toplamda 19 milyon adet satmasını beklediğini de belirtti.

Tom Clancy’s The Division 2 ve henüz duyurulmamış franchise oyununun detaylarını E3'te öğreneceğiz. Ubisoft'un E3 2018 basın konferansı 11 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak. 

• Umarım diğeri de watch dogs 3 dür.
  • Yeni bir Settlers duyurulsa keşke :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bayadır splinter cell oyunu çıkmıyor. Yeni bir splinter cell olabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Settlers

Yeni bir Settlers duyurulsa keşke :)

keşke the settlers serisini unutturdular nerdeyse..

• Bu kadar net konuşmaları beni benden alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Settlers

Yeni bir Settlers duyurulsa keşke :)
    Settlers yok diye nicesine sarıldım, aynı tadı alamadım. Halen Settlers 2 kurulu.
  • Şehri biraz daha genişletip bize yuttururlarsa şaşmam.

• kehanet gibi lan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

Settlers yok diye nicesine sarıldım, aynı tadı alamadım. Halen Settlers 2 kurulu.

Alıntıları Göster
    Valla, ilk 3 oyndan ayrı ayrı zevk aldım. Hele ilk oyun bambaşkadır benim için. Ama sonra çıkanlar aynı tadı vermedi. O ikinci oyun tadında yeni bir oyun çıksa. Ah bi çıksa ahhh....
  • Türkçe olmadan oynamak zor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.