Şimdi Ara

Yerli üretici Citycoco en ekonomik elektrikli scooter modelini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
5.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Birbirinden ilginç elektrikli scooter tasarımları ile beğenilen üreticilerden birisi haline gelen Citycoco, ekonomik ulaşımda dengeleri değiştirecek yeni Citycoco City modelini satışa sundu.

Citycoco City özellikleri ve fiyatı

Diğer modellere göre daha geleneksel bir tasarıma sahip olan Citycoco City, uzaktan Vespa tarzındaki motorlu scooter modellerine benziyor. Bununla birlikte tamamen elektrikli ve motorsiklet ehliyeti de gerektirmiyor. B sınıfı ehliyetle kullanılabiliyor.

Bosch elektrikli motorunu kullanan Citycoco City, tek şarj ile 60Km gidebiliyor. LG batarya çıkarılabilir olduğu için yedek batarya ile toplamda 120Km yolculuk yapabiliyorsunuz. Saatte 43Km hıza ulaşabilen scooter modeli 4-6 saatte şarj olabildiği için yedek batarya daha iyi bir çözüm gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Monster Notebook yeni bir çatı firma altına giriyor

Diğer taraftan modelin 100 kilometre mesafeyi sadece 3TL’ye gidebilme iddiası da var. Böylece en ekonomik elektrikli scooter modellerinden birisi haline geliyor. Model yokuşlu yollar ve arazi şartlarında da performans sorunu yaşatmıyor.

Satışına başlanan Citycoco City için 6900TL başlangıç fiyatı mevcut. Hali hazırda 5 modele sahip olan Citycoco yıl sonunda sayıyı yediye çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca firmanın 100 bayi hedefi de mevcut.

• hiçbir ürün %100 kendi ülkesine ait değildir iphone dahil bırakın şu gerzek muhabbeti

ben fiyata takıldım bunun nesi ekonomik lan bu elektrikli araç yerli ise nesi 6900 tl arkadaş 5 yap bari yada 3,4 yap vallahi 30 milyon adet satar yedek parçadan vururlar parayı ama bizim TÜRK MANTIĞI Bİ KOYİM HIZLI KOYİM MANTIĞI olduğu için normal geldi bana...
  • Pilin sarş döngüsü yani ömrü nedir ? Ona göre hesap yapsaydik. 3 lira mı 300 lira mı.

• Bosh elektrik motoru Lg batarya isim Citycoco yine %100 yerli bir ürünle karşı karşıyayız :)

• Milli değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haber değil, bu bildiğin REKLAM

• çöp

• Ulaşım maliyeti az tamam da kendisi zaten 6900 TL ne anlamı kaldı ekonomik olmasının..

• hiçbir ürün %100 kendi ülkesine ait değildir iphone dahil bırakın şu gerzek muhabbeti

ben fiyata takıldım bunun nesi ekonomik lan bu elektrikli araç yerli ise nesi 6900 tl arkadaş 5 yap bari yada 3,4 yap vallahi 30 milyon adet satar yedek parçadan vururlar parayı ama bizim TÜRK MANTIĞI Bİ KOYİM HIZLI KOYİM MANTIĞI olduğu için normal geldi bana...

• keşke fiyatı da yerli olsaymış

• City coco nasil bir markadir yahu? Siti koko diye okunan markami olur? Direk mo-koko bence.

• coco moko işler oldu boko :D :D

• Fiyatı cidden çok ekonomik gidip hemen alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nehuse N kullanıcısına yanıt
    Al yerli alerjisi olan biri daha

Hayırlı olsun
  • muratai kullanıcısına yanıt
    geberttin bizi gülmekten
  • hedef kitli isvicre herhalde

• Citycoco'nun kendisi yerli ibaresi kullanmıyor. Siz haberi verirken yerli ifadesi ile başlıyorsunuz. Gereksiz yere firmaya ön yargılı bakası geliyor insanın haber yüzünden.

• https://www.alibaba.com/product-detail/2018-new-best-selling-adult-60V_60217150985.html?spm=a2700.7724857.main07.175.645d5717Jo8FzW

Çinlilerle bizden daha yerli ve milli. Her yerli ve milli ürünü onlar bizim için üretiyor.Bknz. casper, victor, kaan, piranha, codegen, general mobile vb.
  • 1000 lira olsa da alsak şundan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6900 verene kadar neler var ki,bunu çoğu insan almaz,türkiye burası.

• nehuse N kullanıcısına yanıt
    bu kafayla zor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.