Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 kutusu ve ekran paneli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son birkaç gündür Xiaomi'nin yeni Mi serisi amiral gemisi telefonunun, şirketin sekizinci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mi 7 olarak değil de "Mi 8" şeklinde adlandırılacağına dair birtakım söylemler gündemde. Görünen o ki bu iddialar doğru, zira telefonun perakende satış kutusu üzerindeki "8" logosu cihazın Xiaomi Mi 8 olarak adlandırılacağını gösteriyor. 

Özellikleri ve fiyatı itibariyle "amiral gemisi katili" unvanını elinden bırakmak istemeyen Mi 8, Android tarafının en gelişmiş yüz tanıma modülü olmaya aday 3D Structured Light kamera sistemiyle birlikte gelecek. Buna ek olarak 6 inç boyutlarında çentikli IPS LCD ekran, Snapdragon 845 yonga seti, 64 GB ROM/6 GB RAM, 128 GB ROM/6 GB RAM ve 256 GB ROM/8 GB RAM'a sahip üç farklı versiyonla birlikte karşımıza çıkacak olan Mi 8; henüz doğrulanmamış olmakla birlikte 31 Mayıs'ta Çin'de düzenlenecek olan Shenzhen etkinliğinde tanıtılacak ve Haziran ayı itibariyle de satışa çıkacak. 

Xiaomi Mi 8 ekranı nasıl olacak?

Kenarları yuvarlatılmış çentikli ekran paneline sahip Xiaomi Mi 8, 18:9 oranına sahip 6 inç boyutlarında IPS LCD ekran ile birlikte gelecek. Ekranda yer alan çentik, 3D Structured Light adında yüz tanıma modülü ve çeşitli sensörler için ayrılan alan sebebiyle seleflerine nazaran geniş tutulurken, alt tarafta yer alan çerçeve de Mi 8'in ekranını eleştiri oklarının hedefi haline getirebilir.

• Oneplus 6'ya göre çerçevesi daha az ama çentiği daha büyük. Ayriyetten IPS ekran soluk gibi geliyor bana amoledlerin yanında.

Oneplus 6 bir adım önde.
  • Aşt çerçeve işine çözüm bulması gerekti. Bu alt çerçeve işini bu yıl çözemediler gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çinliler ha bire yeni telefon çıkartıp duruyorlar. Hızlarına yetişemiyorum. :D

• Apple hariç bu sızdırma haberleri hiç anlam ifade etmiyor biliyorsunuz dimi?

Ki,
    apple’dan sonra en sevdiğim markalar oppo ve xioami olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 17 Mayıs 2018; 16:52:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Oneplus 6'ya göre çerçevesi daha az ama çentiği daha büyük. Ayriyetten IPS ekran soluk gibi geliyor bana amoledlerin yanında.

Oneplus 6 bir adım önde.

Fiyat olarak mi 8 daha ucuz olacak. O yüzden one plus f/p ürünü değil artık. One plus 530 dolar. Mi 8 başlangıç fiyat beklentisi 430-450 dolar arası.

• 3000 mah pille gelirse şaşırmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oneplus 6'ya göre çerçevesi daha az ama çentiği daha büyük. Ayriyetten IPS ekran soluk gibi geliyor bana amoledlerin yanında.

Oneplus 6 bir adım önde.

Mi8 deki Çentigin içi dolu. O yüzden Oneplusdaki kadar ufak değil.

• samsung note 6 atladı başına neler geldi etmeyin eylemeyin mi7 atlamayın bak.lanetliyor garipler kendinden sonrakileri

• haQQo kullanıcısına yanıt
    sana etmiyor olabilir bana anlam ifade ediyor. bende apple sızmalarına hiç bakmıyorum çünkü o firmayla işim yok

• Özellikle döviz kurunun böylesine arttığı günlerde umarım mümkün olduğunca düşük bir fiyattan gelir. Zira Oneplus 6'yı çok beğensem de fiyatından ötürü bütçemin dışına çıkıyor malesef.

• quote:

Oneplus 6 bir adım önde.
    Zaten su geçirmezlik ve amoled ekran maliyeti ciddi anlamda arttıran iki unsur.

İkisi de olmayacaksa, orta seviye telefona sp 845 takıp geçmek gibi birşey xiaomi nin yaptigi.

• Geriye kaldı kamera performansı ve parmak izi okuyucusu nasıl olacak. Pil de 3500 den aşağı olmazsa kurtarır ki 6 inç e 4000 bin koymalı bir önceki mi 6 ya oranla..

• Tüketim çılgınlığı aldı başını gidiyor. Bence 3 yılda 1 telefon değiştirenlerden ÖTV alınmamalı, her yıl telefon değiştirenden de ekstra ÖTV alınmalı. Araba, TV vs. benzeri elektronik ürünler içinde uygulanabilir. Bu yöntem cari açığın azaltılmasında iyi sonuçlar verebilir.

• niye bu kadar merak ediyosunuz ki xiaomiyi abi 2018 eylülden sonra çıkıcak model = iPhone x'un 2018 modelinin klonu olacak gene yani onun haberlerini kovalayın xiaominin gelecek planlarını tahmin etmek için fjskdjwkhd

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Parası olan değiştirir. Parayı birlikte kazanmıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Parası olan değiştirir. Parayı birlikte kazanmıyorsunuz
    1 aylık maaşıyla çok rahat iphone X alabilecek durumdayken iphone 5s ve onun ayarında telefon kullanan çok tanıdığım var. Geliri az olmasına rağmen 48 ay taksitle bu telefonları alanlarda var. Her yıl telefon değiştirmek hastalık, aynı olay arabalarda da var. Yılda 12 milyon civarı telefon satılıyormuş. Ortalama telefon fiyatı 400 dolar desek ve telefon alımını %25 azaltsak cari açık tek kalemde 1 milyar dolar civarı azalır. Ayrıca elindeki malın kıymetini bilenler şuan ki fiyata göre daha ucuza telefon alabilirler. Güncel telefonlar çok rahat 3 yıl götürebilecek seviyedeler artık.

Şuan yasadığım ilçeye kıyasla aynı gelişmişlikte sayılabilecek Yunanistan'ın bir semtine gittim. 1 tane son model Mercedes, BMW, Audi göremedim. Hatta son model diğer araçlar bile çok azdı. Benim bulunduğum ilçede (nüfus 150k Lüleburgaz) en az 100 tane son model Mercedes, BMW, Audi ve üstü araç vardır.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Düşünce mantığı doğru ama bu iş telefonla olabilecek bir şey değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8, Mi 8 Plus, Mi X?
  • Mi7 çıkmadı daha ? mi7 satılmaz böyle bir şey olursa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.