Şimdi Ara

Mission Impossible: Fallout'ın ikinci fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aksiyon filmi denilince akla gelen ilk serilerinden olan Mission Impossible, altıncı filmiyle bu yaz geri dönüyor. Yapımcı firma Paramount, filmin ikinci fragmanını da bugün YouTube üzerinden yayınladı.

Tecrübeli aktör Tom Cruise'un kendisiyle özdeşleşen karakterlerinden Ethan Hunt, Mission Impossible: Fallout'ta da yine ölüme meydan okuyan işler yapmaya devam ediyor. Tehlikeli aksiyon sahnelerinde dublör kullanmamasıyla bilinen Tom Cruise; yeni filminde uçaklardan atlıyor, helikopter ve motosiklet kazalarından kaçıyor ve binalardan binalara sıçramaya çalışıyor.

Ters giden bir operasyon sonrasında zamana karşı yarışarak işleri düzeltmeye çalışacak olan Hunt ve ekibi, DC sinematik evrenindeki Superman rolüyle tanıdığımız Henry Cavill ile mücadale edecek. Simon Pegg, Rebecca Ferguson ve Michelle Monaghan gibi ünlü aktörlerin de yer aldığı film 27 Temmuz'da vizyona girecek.

• sanki tüm efektli ve önemli sahneleri göstermişler gibi bir duygu kapladı içimi nedense :D

• Yaşlanmıyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden 3D ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izleyecek olanlar bu fragmanı izlemesin zaten filmin kısa gösterimi gibi....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her zaman gideri var bu serinin.

• şimdiki fragmanlar hep öyle filmi izlemiş kadar oluyorsunuz.

• Çocukluğumuzdaki diziyi hatırlayamıyorum bile fakat yine de bütün işleri ekip olarak yapıyorlardı sanki. Bu filmlerde ise tek kişilik ordu yapmışlar gibi. Nedense pek sevemedim bu seriyi ve tamamını hiç izleyemedim (sarmadığı için)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.