Şimdi Ara

İşte karşınızda OnePlus 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
4.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç gün içinde OnePlus 6'nın resmi olarak duyurulması bekleniyor ancak görünen o ki cihaz tanıtılana kadar sızıntılar durmayacak. WinFuture.de adlı internet sitesi, yaklaşan akıllı telefonun tasarımını gözler önüne seren yeni görsellerini ve potansiyel fiyat etiketini paylaştı.

Ayrıca Bkz.OnePlus 6'nın kamerası iPhone X, Galaxy S9 ve Pixel 2'den iyi mi olacak?
    Yayınlanan görsellere bakılırsa akıllı telefon cam ya da en azından yansıtıcı malzemeden yapılmış bir arka panele sahip olacak. Belki de sadece render'lar böyle görünüyordur, kesin olarak bir kanıya varmak zor. Bunun dışında OnePlus 6'nın daha önce de doğrulandığı gibi çentikli tasarımla geleceğini görüyoruz.

OnePlus 6'nın fiyatı ne kadar olacak?

Fiyat konusuna gelecek olursak; WinFuture.de telefonun 519 euro başlangıç fiyatına sahip olabileceğini iddia ediyor. Yani yaklaşık 620 dolar civarında bir paradan bahsediyoruz. Her halükarda bu bilgilerin spekülasyonlardan ibaret olduğunu unutmamak gerek.

Neyse ki telefonun 16 Mayıs tarihli lansmanına iki gün kalmış durumda ve tüm detayları resmi ağızdan öğrenebilmemiz için çok fazla beklemek zorunda kalmayacağız.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• 5t kullanıyorum. Tr den aldım. 2 yıl ithalatçı garantisi ve sıfır cihaz. 2700 lira verdim. 128 GB hemde. Buna karşılık s8 yada başka cihazlar a bakınca fiyatların 5000 ve üzeri olduğunu gördüm. Hemen hemen 2 katı. Keza onlardan daha iyi bir cihaz.

S9 vs şu an 900 dolar. Bu telefon ise 600 dolar olacak. Arada 300 dolar fark var. Ki özellikler de hemen hemen aynı. S9 a o para verilir deyip bu cihaza 600 etmez demek bana aptallık gibi geliyor.
  • Arka plan resmini ekranın alt tarafındaki çerçeve tam belli olmasın diye ayarlamışlar.

• Sürekli bilgilerimizi topladığı için kafadan 50$ indirim yapmaları lazım bence. Markanın güveni yerle bir

• çentik kusuyoruz artık yeter ya

• hay çentiğinize...

• o paraya asus 5z var daha mantıklı hem garantili hem bu fiarma gibi güvenlik handikapları yok

• Ekranın altını karartmislar nerde bittiği görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 14 Mayıs 2018; 22:18:14 >
  • ozmenakif kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. Artık incelemelere kaldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oneplus goruntuden cok dayanıklılığa önem veriyordu. Oneplus one dan sonrakiler opo kadar dayanıklı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kardeş sen buna ONEplus demişsin ama fiyat 3 bin tele hayırdır? .dd
  • ve bir çentik daha atalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 14 Mayıs 2018; 15:31:20 >
  • Fiyat çok uygun bi koşu alayım.asgari ücrette neymiş ülkem telefon pazarına döndü.Avrupalılar bu kadar sık telefon değiştirmiyorlar 6 ayda bir işlemci gelişiyor bu nedir arkadaş

• Bu firmalar kendi alamet-i farikalarının ucuz fiyat olduğunu bilmiyormuş gibi neden Samsung veya Apple gibi fiyat koymaya başladılar? Oneplus fanatiği dahi olsa S9 varken şu fiyatı bu telefona vermez. Bir de şu çentik işinin bu denli abartılmasana anlam veremiyorum. iPhone X’da çentik sensörler olduğu için var bu telefonlarda bu tip sensör dahi yok incecik bir üst boşluk yapsalar daha iyi bir de alt boşluk koymuşlar ki o da hiç olmamış.

• 620$x4.31= 2672 TL yani artık ucuz değil.ki buraya gelene kadar dolar 5 olur ve arada getirenlerin komisyonları dahil ohooooo

• yine de bu firma iyi

• Almanya fiyatlarında vergiler dahildir ancak gördüğümüz Amerika fiyatlarında vergiler dahil değildir. Yani cihaz 620 dolar değil. 519-539 dolar bandından gelecek giriş modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi ustune telefon tanima cin telefonu olarak

• 3000-3200 tl ye garantisiz oneplus 6 mı, 4000-4200 tl ye samsung garantili s9 plus mı.

2.700-2.800 den yukarı gelirse, marka algısı sebebiyle şansı düşük

Piyasada işlemcisiyle fark yaratan 2 firma var.

Biri Apple,

Diğeri Samsung.

Öteki firmalar sokaktan toplar gibi sp845 i iteleyip duruyor.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Bence bunun farkındalar ve sızan fiyatlar gereçek değil, hatırlayın, S9 için de 950 dolardan 1200 dolara kadar fiyatlar sızmıştı, nihayetinde 720 dolardan çıkmıştı. Bunlar şirketlerin kendi politikaları bile olabilir, yüksek fiyat beklentisi oluşturup düşük fiyattan piyasaya sokarak insanları telefonu almaya ikna ediyorlar diye düşünüyorum. Bence Oneplus 6'nın fiyat seviyesi 500-550 dolar civarında kalacak, daha da altta çıkmasını isterdim fakat bu özelliklerle çok zor. Tabi en alt seviyesi bile 8 GB ram ile çıkarsa, 6 GB Ram versiyonu olmazsa başlangıç fiyatı 600 doları dahi zorlayabilir.
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    8 plus kullanıyorum.

Android tarafina gececegim.

Mi7, one plus 6 gibi telefonlar 2700 bandında olursa onlardan birini alirim.

Aksi halde s9 plus almayi dusunuyorum

Benim için cihazın ses kalitesi ve ekran kalitesi önemli.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.