Şimdi Ara

Apple'ın yuvarlak ekranlı bir Apple Watch üzerinde çalıştığı ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaliforniya merkezli teknoloji devi Apple'ın akıllı saat modeli Apple Watch, yıllardır tasarım olarak çok radikal bir yenilik sunmadı. Hafta başında şirketin aldığı yeni bir patente bakılırsa, Apple Watch'un kare olan ekranının gelecek modellerde yuvarlak olabileceğini söylemek yanlış olmaz. Apple'ın 9965995 numaralı patenti, kavisli ekrana sahip olan yuvarlak bir akıllı saati tarif ediyor.

Yuvarlak ekranlı Apple Watch'ın önümüzdeki yıl gelmesi bekleniyor

Şirket yuvarlak ekranlı bir akıllı saatin üretilmesinde bir takım teknik zorluklar olduğunu ve eğimli kenarların bu sorunları hafifletmeye yardımcı olabileceği belirtiliyor. Açıklamada: "Piksel dizileri genellikle dikdörtgen şekillere sahiptir. Bununla birlikte, dikdörtgen şeklindeki piksel dizileri dairesel bir şekle sahip olan bir cihaz içinde etkili olmayacaktır. Dairesel göstergeler, sinyal hatlarının kalabalıklaşmasına ve ekran alanının verimsiz kullanımına yol açan darboğaz bölgeler meydana getirebilir. Bu nedenle, yuvarlak ve kavisli kenara sahip ekranlarla, diğer ekranlar gibi gelişmiş görüntüler sağlamak mümkün olabilir." ifadeleri yer alıyor.

Şirketin Apple Watch'u piyasaya sunduktan sonra yuvarlak ekranlı bir akıllı saat yapma planları olduğu biliniyordu. Samsung da dahil olmak üzere çeşitli şirketlerin yuvarlak ekranlı akıllı saat modellerini piyasaya sürmesinin, Apple'ın bu kararı almasında etkili olduğu düşünülüyor. Cihazın patentte yer alan şekliyle gelip gelmeyeceği ise şirketin Apple Watch'un yeni modelini duyurmasıyla ortaya çıkacak.

• Kıskanç apple

• 2200 ₺
  • Yuvarlak ekran daha güzel olur fikrimce

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    3200₺ diyelim biz ona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örnek alinicak saat yapiyolar helal olsun yil 2018 kimsenin başaramadigini başarmanin formülünü bulmuşlar gibi Mimari bi tasarimla ortaya cikmasiyla hayretler içerisinde biraktin applee helal olsunn..!!!! De gettt teneke...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda o cirkin saat dizaynindn vazgececek. Samsung Gear S3 kullaniyorum bu yüzden cünkü ayni saat gibi yuvarlak. Eger Apple yuvarlk saat benzeri Applewatch yapsin Applea gecerim saattede. Sirf görünümü yüzünden almiyorum. Yazilimi iyi olabilir ancak saat bu hos durmadintan sonra neye yarar.

• An itibariyle yuvarlak ekranlı akıllı saat üreten firmalar var zaten?

• 2300 tl

• hah şöyle yuvarlak kadran yapın şunu da alalım.

• Süper yenilik! Yuvarlak saatler de mi oluyormuş neymiş allah allah?

• Akıllı saatler gereksiz fakat kare akıllı saat daha kullanışlı. (eski Apple Watch ve Gear kullanıcısı)

• -bugün akllı saati yeniden icat ediyoruz
    (yuvarlak apple watch gösterilir)
    (izleyiciler göz yaşlarına hakim olamaz)

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Apple'ı kötülemek için neredeyse 1 yıllık eski haberi hortlatmışsınız... Şaka gibisiniz...
  • Sazan avı bu, her şeyden öte estetik değil. Apple böyle bir tasarım yapmaz.
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Altta gördüm haberi yorum yaptım ne var bunda :D
    Ayrıca aradan atlar geçmiş yıllar geçmiş ama Apple hala yuvarlak saati icat edememiş galiba.
    İnsanlık tarihindeki ateş ve tekerleğin icadından sonra en büyük icat yuvarlak Apple watch :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Apple watch insanlık tarihinde bir önemi var mı bilmiyorum ama....

Telefonun kendi gömülü uygulamalarında bile reklam göstermesi, Xiaomi markasını okullarda guerilla marketing örneği olarak ders konusu yapmıştır sanırım.

Neyse 1500 liralık Xiaomi kullanmaya devam... O daha iyi :)
  • apple çalışır, diğerleri yapar. Çünkü o elmacı güzeli

• çıkarmaz sanmam , apple estetik görünmeyen işlere pek yanaşmıyor uuzn zamandır
  • Olabilir ama ben hali hazırda olan kasa formundan memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.