Şimdi Ara

Nokia X6'nın tanıtım posteri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HMD Global'in 16 Mayıs'ta Nokia X6'yı tanıtması bekleniyor. Lansman öncesinde akıllı telefonun resmi basın görselleri internette dolaşmaya başladı. Suning isimli online alışveriş sitesi, yaklaşan cihazın tanıtım posterini yayınladı. Site ödül olarak 10 adet Nokia telefonun verildiği bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Poster sayesinde telefonun tasarımını tüm ihtişamıyla görme fırsatı yakaladık.

Ayrıca Bkz.Microsoft Excel'e JavaScript desteği geliyor
    Geçtiğimiz günlerde çentikli Nokia X6'yı gösteren bir video da internete düşmüştü. Teknik özellikleri hakkında resmi bir açıklama yok. Ancak raporlara bakılırsa telefon 19:9 görüntü oranına sahip 5.8 inç Full HD+ ekran, Zeiss lensli çift arka kamera, parmak izi tarayıcısı ve Android Oreo işletim sistemi ile gelecek. Nokia X6'nın iki varyantının olacağı söyleniyor.

Snapdragon 636 ve Helio P60'lı iki farklı model

Snapdragon 636
    ve 6 GB RAM'le güçlendirilen versiyon 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. MediaTek Helio P60 ve 4 GB RAM'le donatılan modelde ise 64 GB depolama alanı yer alacak. Bazı raporlar cihazda 12 megapiksel + 13 megapiksel çözünürlükte çift arka kameranın olacağını iddia ediyor. Selfie kamerasının çözünürlüğü ise henüz belli değil. Helio P60 işlemcili ucuz varyantın 250 dolar, Snapdragon 636'lı pahalı versiyonun ise yaklaşık 285 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

• Çentik😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çentiği olmasa güzel telefon.

• Nokia'yı da kaybettik.

• iphone x çentiği için apple lazer tarama vb bir sürü sensör var o yüzden çentik attık diyordu...

Bu android arkadaşlar da kamera dışında bir husus yok ,o zaman niye kasıyorlar çentik vb.????

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Hocam bu laflar artık klişe oldu her haberin altında görmekten usandım.

Koca LG -O kadar tasarımcısı olan firma- önceki tasarımı bitirip çentikli tasarım getirdi. İnsanlar Apple gibi telefon istiyor demek ki. Üstünde abuk sabuk 3d teknolojisi kimin umrunda. Öyle olmasa Xiaomi telefonlarının arkasına trafik lambası takar mıydı? Demek ki benzemeye çalışıyorlar. Yani yok önce biz bulduk diyenler mi,artık alışacaksınız diyenler mi. Seneye zaten bitecek katlanabilir telefon sevdası başlayacak. O zaman işler daha da karışacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon işlemcili modeli almak daha mantıklı görünüyor fiyatta makul sayılabilir. Ancak ülkemizdeki döviz kurunun yüksekliği, vergiler ve başka faktörleri de hesaba katarsak fiyat yine 2000 TL civarını bulur bence. Bu fiyattan da ülkemizde rağbet görür mü kestirmek güç..
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Nokia'yı kaybedeli bir 10 sene oluyor aslında.

• Ben beğendim yahu. Nedir bu çentik ile alıp veremediğiniz. Delinin biri kuyuya taş atmış çentik kötü diye, herkes takmış çentik de çentik. Forum ahalisi ağlıyordu ekran kasa oranı diye. Napsın adamlar? Bir de ilk çentik olayı Apple dan gelen bir şey değil yanlış bilmiyorsam.

• Her marka çentiği tadacaktır !!!

• X6 denilince aklıma gelen.

Nokia X6'nın tanıtım posteri sızdırıldı
  • ... malları. Ucube tasarımda LG'yle yarışıyorlar.

• Aman çentik canım çentik artık sana sana muhtacım çentik :D

• çentikçi tayfa gelmiştir demiştim.
    gelmişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.