Şimdi Ara

Guardians of the Galaxy Vol. 3 için hazırlıklara başlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Marvel cephesinde şu sıralar tüm gözler Avengers: Infinity War'a çevrilmiş durumda. Marvel'in sevilen kahramanlarını bir araya getiren Infinity War, tüm dünyada sinemaseverlerden büyük ilgi gördü ve daha 11. gününde 1 milyar dolar hasılata ulaştı. Marvel hayranları daha Infinity War'un etkisini atlatamadı belki ama Marvel Studios şimdiden gelecek projelere yöneldi.

Bir yandan Ant-Man and the Wasp'ın çıkışına hazırlanan, bir yandan da Captain Marvel ve Avengers 4'ün yapım aşamasını sürdüren Marvel, yeni Guardians of the Galaxy filmi için de hazırlıklara başlıyor. Guardians of the Galaxy serisinin yıldızı Chris Pratt, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla Guardians of the Galaxy 3'ün çekimlerine önümüzdeki yıl başlanacağını duyurdu.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 adını taşıyan filmin yönetmenliğini ilk iki filmin de yönetmeni olan James Gunn üstlenecek. Infinity War sonrası hangi karakterlerin devam filminde yer alacağı belirsizliğini korurken, Marvel çizgi romanlarının sevilen karakterlerinden Adam Warlock'un yeni Guardians of the Galaxy filminde önemli bir rol oynayacağı söyleniyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 3, 2020 yılında sinemaseverler ile buluşacak. 

• Avengers 4'ten sonra bir sorun olacağını sanmıyorum. Hatta Quill'in onu yapması zorunlu olduğu bir alternatifi izliyoruz muhtemelen. Dr. Strange'in dediklerini hatırlayın...
    Bu bölümde spoiler butonu yok yazamıyorum açık açık.

Adam Warlock sonunda geliyor. Geç bile kalmıştı.
    Önümüzdeki 10 yılda artık daha kozmik sorunlarla mücadeleler izleyeceğiz muhtemelen. Olay Galactus'a doğru gidiyor.
  • Rocket cok bomba ya gulmekten olduruyor beni
  • adam warlock
  • Amacim spoiler vermek degil ancak infinity war sonrasi bu film nasil devam edebilecek merak ediyorum, ozellikle Quill cephesinde isler hic yolunda gitmeyecek gibi gorunuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olursa olsun eski ekibin geri gelmemesi lazım. Olan oldu. Tadında bırakın. 2 film izledik, güldük eğlendik. Yeni bir ekip kurabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Amacim spoiler vermek degil ancak infinity war sonrasi bu film nasil devam edebilecek merak ediyorum, ozellikle Quill cephesinde isler hic yolunda gitmeyecek gibi gorunuyor..
    Avengers 4'ten sonra bir sorun olacağını sanmıyorum. Hatta Quill'in onu yapması zorunlu olduğu bir alternatifi izliyoruz muhtemelen. Dr. Strange'in dediklerini hatırlayın...

Önümüzdeki 10 yılda artık daha kozmik sorunlarla mücadeleler izleyeceğiz muhtemelen. Olay Galactus'a doğru gidiyor.
  • kimse kalmadı ki, neyin filmi bu :)

• Spoiler veriyorum. Bu seriyi takip eden zaten Avengers'ı izlemiştir.
    İzlemeyen de zaten pek takip etmiyordur. Hepsi öldü nasıl devam edecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Spoiler veriyorum. Bu seriyi takip eden zaten Avengers'ı izlemiştir.
    İzlemeyen de zaten pek takip etmiyordur. Hepsi öldü nasıl devam edecek..
    Çizgi Roman uyarlaması filmlerin konularında nasıl böyle sorular soruyorsunuz gerçekten merak ediyorum.
  • spoiler veren olmuş invinty infinity war la ilgili çok ayıp :S

• Yahu ne ölmesi ne bitmesi. Hepsi geri gelecek. Ciddi ciddi kahramanların ilk filmde öldüğünü sanıyorlar ya :D Doctor Strange hepsini ayarladı bile :D

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Bir çok karakterin kadın versiyonu bile var, çizgi romanlarda ölen karakterler geri gelebiliyorlar. Veya yeni bir evren tasarlıyorlar. Tamamen hayal ürünü olan karakterlerde böyle mantık aranmamalı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erbab1

Yahu ne ölmesi ne bitmesi. Hepsi geri gelecek. Ciddi ciddi kahramanların ilk filmde öldüğünü sanıyorlar ya :D Doctor Strange hepsini ayarladı bile :D
    Yaw hadi bir sürü sazan olmuş da öldüklerine inanmamı nasıl beklersiniz.
    Akıl var mantık var. Bu filmin devamı 2019 da. Eeee adamlar öldülerse neyin
    filmini yapacaklar. Mevlütlerinin mi.

• Hem de bence taaaa en başına geri dönecekler. Loki bile yaşayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Avengers 4'ten sonra bir sorun olacağını sanmıyorum. Hatta Quill'in onu yapması zorunlu olduğu bir alternatifi izliyoruz muhtemelen. Dr. Strange'in dediklerini hatırlayın...

Alıntıları Göster
    galactusu nasıl yenecekler ki. pek çok bilmiyorum karakterleri ama bu adama gezegenleri falan yiyo yazmışlar

• Bu film avengers 4 den sonra gelecek o yüzden ekibin nasıl döneceğini o filmde görelim bi önce.

• önceki güzeldi bakalım nasıl olacak.

Küçük ağaç yaratık çok tatlııı
  • Yalnız bugün Chris Patt bir hikaye paylaşmış orada farkettim.Adam yine kilo almaya başlamış.Sanırım o da çabuk kilo alanlardan.Cidden yani biraz dikkat etmesi lazım.Öyle ses kalınlaştırmak ile olmaz bu işler. Daha Steve Rogers'in karşısına falan çıkacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.