Şimdi Ara

Şuan bir akıllı telefon satın alsanız hangi amiral gemisini alırsınız? [Anket #6]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
2
Favori
10.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde Koreli üretici LG, yeni akıllı telefonunu LG G7 ThinQ’yu tanıttı. Geç tanıtılması ve hakkında çıkan söylentilerden dolayı telefondan beklentiler yüksekti ancak yorumlara baktığımızda LG G7 ThinQ’nun beklentileri karşılayamadığını görüyoruz.

Samsung, Huawei, Sony, Asus, LG ve diğer pek çok üretici 2018 yılının ilk kozlarını piyasaya sürdü. Önümüzdeki haftalarda Xiaomi Mi 7, HTC U12+ ve OnePlus 6 tanıtımı yapılacak. Bu telefonlar öncesinde sizlere soruyoruz: Bütçe sınırınız olmasa aşağıdaki seçeneklerden hangi akıllı telefonu satın alırdınız?

• Kızın teki Galaxy S3 kullanıyor, bana diyor ki; ay bi daha telefon alırsam ayfon alcam, Samsung çok yavaş diyor, ya arkadaş S3 ya S3 diyorsun..

Bunun gibi gidip iPhone alan çok var telefondan anlamayan kitle diyoruz biz bunlara..

Ya da ne bileyim elinde Galaxy J3 var mağaza da iPhone bakıyor ne kadar hızlı diyor..

Şu Apple'a oy verenlerde bunlardandır muhtemelen..
    Forumun gerçek dünyayı yansıtmadığının bir örneği daha

Sizi bilmem de bana şu çayomi telefon seven insanlar nedense böyle kendinden başka herkesi aptal gören insanlardan oluşmuyor mu ya ? böyle her yerde her şeye muhalefet olan asi ruhlu

Merak etmeyin elinize para geçerse siz de Apple seçeceksiniz

Apple özellik olarak işlemci kamera ya da donanım olarak iyi değil, o çayomide olan bir çok kullanmayacağın özellik yok, biz de bunun farkındayız ama Apple alan insan iOS için alıyor zaten, android de hiçbir zaman iOS kadar kullanışlı olmadı, ki muhtemelen apple kadar da satış sonrasında da güzel destek sağlayamayacak... ondan dolayı oyum x'e
  • Apple diyen telefondan anlamıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slaved by makarna -- 6 Mayıs 2018; 16:59:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbirini.

• Slaved by makarna S kullanıcısına yanıt
    Ne alaka bu anlayıp anlamama meselesi değil ki.

• Sen çok iyi anlıyorsun dimi?
    (Apple kullanıcısı değilim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almam, hepsi çok pahalı.
    En son 7plus aldım, bundan sonra ne alırım bilmiyorum. Fiyatlar her sene 500₺ artıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple diyen telefondan anlamıyordur nedir ya ahahaha hiç güleceğim yoktu :D

• D) Hiçbiri.

Xiaomi Mi Note 3'den öteye bir telefon düşünmezdim üst seviye cihaz almak isteseydim.
  • Hiçbirini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi ve amiral gemi.

Razer disinda hicbiri super degil bence.

• iyice ergen doldu burası x markayı alan telefondan anlamıyordur ne yahu!

dh ye yine toplu ban zamanı gelmiş
  • Note 9 u beklerdim...

• Xiaomi Mi 6X

• p20 pro eksikleri olan bi cihaz arkada 3 kamera önde 720p ne demek ? orta bi büyüklükte bi cihaz istiyorsanız iphone x daha büyük sorunsuz bi cihaz istiyorsanız s9 plus daha mantıklı

• S9+

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şampiyon Samsung gerisi hurda

• Ne boş adamsınız telefondan anlasan ne olur anlamasan ne olur telefon işte şu yorumlara bak ver oyunu geç

• Samsung S8 e zamanında kabıyla beraber 4150TL vermiş biri olarak ikincil telefon kullanacak olsam Xiaomi Mi Mix 2s yi seçerdim. Tamam Samsung çok güçlü telefon ama yinede onca paraya değmiyor. Apple ise bana göre çok çok ters. Ios kullanmak bana kölelik gibi geliyor. Bugüne kadar Samsung kullanan biri olarak, Xiaomi ye bir şans vereceğim. Iphone u sadece, daha Türkiye'de millet iphone ne? Dokunmatik telefon diye bir şey mi varmış falan diye bir birine sorarken Usa dan 3 tane getirtmiştim. Jailbreak yapmıştım. 1 ini satmıştım, kalan ikisi resmen çekmecemde eskidi. Hele o zamanlar iyice şaka gibiydi, muhtemelen hala öyledir, itunes olmadan pc ile hiç bir bağlantı kurulamıyordu. Haftada bir itunes güncellemek gerekiyordu, güncellemezsen yine kullanılamıyordu. Tuşlu telefonu iphone a tercih etmiştim o zamanlar :D O derece kölelik gelmişti.

• Samsung Galaxy s9+

• X veya mi6

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.