Şimdi Ara

YouTube aylık 1.8 milyar aktif kullanıcıya ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son dönemde oldukça sıkıntılı günler geçirse de YouTube günden güne büyümeye devam ediyor. Son açıklamalara göre siteye aylık giriş yapan kullanıcı sayısı 2 milyara doğru gidiyor.

YouTube kullanıcı sayısı ne kadar?

YouTube patronu Susan Wojcicki tarafından verilen bilgilere göre bu yıl itibariyle aylık olarak siteye giriş yapan kullanıcı sayısı 1.8 milyar oldu. Geçen yıl ortalarında bu sayı 1.5 milyar civarındaydı.

Ayrıca Bkz.DonanımHaber iOS uygulaması AppStore’da yayında!

Sayının artmasıyla bu yıl rekorların kırıldığı bir dönem oldu. Beyonce’nin Coachella canlı yayını 41 milyon izleyici ile rekor kırdı. Yine Despacito klibi 5 milyar izlenme sayısını geride bıraktı.

YouTube bu yıl içerisinde de belirli bir düzeyde büyümesi ve 2 milyar aylık kullanıcı sayısını geçmesi bekleniyor. Diğer taraftan çocuklara yönelik suistimal edici videoların engellenmesi ve diğer kışkırtıcı içeriklerin anlık tespiti için firma çalışmalar yapmaya devam ediyor.

• arkadaşlar hepinizi kanalıma beklerim :)

• Demekki kayıtlı kullanıcı başına ayda 1$ istese, kullanıcıların %99u çıksa bile kalan %1 ile ayda 180 milyon dolar eder. Neyseki zorla reklam izlettiriyorlar da buna katlanmıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

arkadaşlar hepinizi kanalıma beklerim :)
    ONY86

Bana abone olursan, sana 10 kişiyle abone olurum.
  • tostumm kullanıcısına yanıt
    kanalının linkini at bi bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostumm

ONY86

Bana abone olursan, sana 10 kişiyle abone olurum.

Alıntıları Göster
    1.8 milyar sayisinin gercegi yansitmadigini bu gibi yorumlardan net olarak anlayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 5 Mayıs 2018; 13:24:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

1.8 milyar sayisinin gercegi yansitmadigini bu gibi yorumlardan net olarak anlayabiliriz.

Alıntıları Göster
    Youtube kitlesini yansıtan bir eleştiri olduğunu anlayamamışsınız galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 5 Mayıs 2018; 13:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

kanalının linkini at bi bakayım.
    Kanalımda çok farklı şeyler deniyorum bildirimleri açmayı unutma.
    https://www.youtube.com/watch?v=GPQWJ0_IYXY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostumm -- 5 Mayıs 2018; 13:56:6 >
  • tostumm kullanıcısına yanıt
    benim linkim imzamda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.