Şimdi Ara

Reddit'in kurucu ortağı: 'Ethereum bu yıl sonunda 15.000 dolar seviyesine ulaşacak'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ohanian, Ethereum fiyatının yükselişi hakkındaki bu tahminini Fortune ile gerçekleştiği bir röportaj sırasında paylaştı. Aynı zamanda, yükselişin, kurucu ortak olarak başlattığı, risk sermayesi firması olan, Initialized Capital projesinin - diğer rakiplerine  kıyasla - daha uzun potansiyele sahip olmasından kaynaklandığını belirtti.

Elinde hala bir miktar Bitcoin bulundurduğunu ve bu kripto para biriminin “yatırım aracı” sıfatını kaybetmeyeceğini söyleyen Ohanian; bunun yanı sıra insanların Ethereum’a ciddi yatırımlar yaptığını ve bu dijital para biriminin de yükselişe geçeceğini belirtti ve yıl sonunda Bitcoin’in 20.000 dolar, Ethereum’un ise 15.000 seviyelerinde olacağı tahmininde bulundu. 

Reddit’in kripto para piyasasına sıcak bakması, bu röportajın yanı sıra, bir süre önce engellediği kripto para ödemesinin tekrardan sitesinde aktif edilecek olmasıyla pekişti. Reddit, ilk kripto para ödemesi kabul eden büyük sosyal medya sitelerinden biriydi ve bu sayede birçok kullanıcıya erişti. 

• Kendileri yatırımı yapıp yemi atıyorlar. Kanmayın!

• Etheryum kazan DH havalara uçuyor bu haber ile. Mesut Çevik gözün aydın.

• Kadima kullanıcısına yanıt
    bitcoin 1,500 dolar seviyesindeyken birisi bu cümleyi kurmuştu sonra 18 bin dolara kadar çıkmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

bitcoin 1,500 dolar seviyesindeyken birisi bu cümleyi kurmuştu sonra 18 bin dolara kadar çıkmıştı
    Bir kaç tane alıp köşeye atalım o zaman
  • inş cnm ya

• Alalım o zaman? :) Kendini gerçekleştiren kehanet gibi olmuş bu :D

• He kardeş he.

• Boyle dedidigi icin almazsak olay gerceklesmez. Olay aslinda arz talep meselesi ...

Butur aciklamalara kanmayin. Kanarsaniz kitleler halinde o zaman belki olabilir
  • Tron, Nano, Mithril, Golem, bitcoin cash bunlarda gozunuz olsun cunku para kazandiracak olan bunlar. Ozellikle 11 mayis'a kadar bitcoin cash den para kazanilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    TRX ve Golem kullanıcısı olarak iyi haber galiba
  • Adam işini ayakta tutmak için atıyor da atıyor. Adam Reddit'in kurucusu. Peki Reddit nedir? Reddit, ilk kripto para ödemesi kabul eden büyük sosyal medya sitesi. Yani adam buradan para kazanıyor. Müşteri gelmez kimse para yatırmaz ise batar. E haliyle kendisini de malını mülkünü bu kriptoya yatırdıği içi pazarcı esnafı gibi çıkıp çığırıyor. Zaten o dediği rakama geldinde ortaya bir hacker çıkıp bütün hesapları boşaltır, bu adam da çıkıp yapacak bir şeyimiz yok üzgünüz deyip hırsız ile arkada paraları kırışır. Devlet güvencesi sigortası var mı yatırımın? Yok. Oh ne ala.
    Zar zor biriktirdiğiniz paranızı kumara yatırmayın, dünyanın geleceğine bir hizmet mi bu kripto para, neyin desteğini yapıyorsunuz? Tükettiği elektrik ile dünya yanacak neredeyse. Para açlığı açgözlülüğünüzün çok vebalini çekersiniz. Alın teri ile çalışın, işinize gücünüze yatırım yapın o para katlanarak büyür helaldir, sizindir. Bu gibi şarlatanlardan uzak durun yerler bütün geleceğinizi psikolojinizi çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını. Sonra güler herkes size. O kadar meraklı isen git altılı ganyan, milli piyango, idda da oyna tam olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

Bir kaç tane alıp köşeye atalım o zaman

Alıntıları Göster
    kardeş ben attm bile 0,52 kuruştan xrp aldım şuan 0,91 kuruş
    12 bin tl oldu 19 bin tl :)
  • dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Kuruş dediğin cent mi hocam?

Ben de 44 cent iken 100 tane ripple almıştım. Çocuklarıma bırakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

Kuruş dediğin cent mi hocam?

Ben de 44 cent iken 100 tane ripple almıştım. Çocuklarıma bırakacağım
    aynen bnm bin küsür var valla :)
    0,52 cent
  • quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

aynen bnm bin küsür var valla :)
    0,52 cent

Alıntıları Göster
    İleride bol kazançlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.