Şimdi Ara

Apple Watch'a Türk Telekom Muud Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Türk Telekomun "moduna göre özgürce müzik" sloganıyla geliştirdiği çevrimiçi müzik uygulaması Muud, tüm Apple Watch sahiplerinde kullanılabilir hale geldi. Uygulamanın Apple Watch desteğini direkt Türk Telekom duyurdu. Artık Apple Watch kullanıcıları Muud'un 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkının yer aldığı şarkı arşivine ve başka cihazlarda oluşturduğu müzik listelerine, favori şarkılarına her yerden ulaşabilecekler.

Apple Watch kullanıcıları Muud'un tüm özelliklerini akıllı saatlerinden kullanabilecekler. Dilerlerse başka cihazlardan oluşturdukları listeleri kontrol edebilir veya akıllı saat üzerinden kendi listelerini oluşturabilecekler. Muud içerisinde bulunan "Nasıl hissediyorsun?" başlığı altındaki; aşık, mutlu ve hüzünlü gibi, "Ne yapıyorsun?" başlığı altında yer alan yemek, uyku, spor, "Müziğin nasıl olsun?" başlığı altında ise hareketli, sakin ve nostaljik gibi modunuza uygun listeleri de akıllı saatinizden kontrol edebilecekler. 

Türk Telekom Mood'a ilk kez abone olanlar ilk bir aylık Premium aboneliğinden ücretsiz faydalanabilecekler. Premium abone olan kullanıcılara çevrim dışı dinleme özelliği sunan uygulama sayesinde, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı seçtikleri şarkıları da dinleyebilecekler.

• İngilizcedeki "mood" u muud yapmışlar.

• spotify varken neden bunu kullanayım?

geçiniz
  • defected kullanıcısına yanıt
    Zaten bu haber Apple Watch kullananlar için yapılmış. Spotify'ın daha AW desteği yok.
  • defected kullanıcısına yanıt
    sen geç! Milli olduğu için her türlü kullanırım. Başlıcam keyfinize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk telwkom mu aman aman uzak olsun benden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Fizy de milli onu da kullan.

Muud milli kullan kullan.

3 gün sonra "Şu şarkı neden muud'da yok" deme ama...

Bak fizy de ne yaptılar, bir çok şarkı telif hakları sebebiyle çıktı. 30 sn versiyonlar kaldı geriye. Oldu fizy sana çöp.
  • İstemez
  • Selfy prem kodu varken kullanayim dedimde 5 para etmez 1 ay kullanabildim spoti geri dondum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Telekom Arapların yalnız:d
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

boş konuşma

önce güney kore ya da japon ya da amerikan herneyse cep telefonu kullanmayı bırak

anlamsız şovlarını sonra yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 5 Mayıs 2018; 21:30:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

boş konuşma

önce güney kore ya da japon ya da amerikan herneyse cep telefonu kullanmayı bırak

anlamsız şovlarını sonra yaparsın

Alıntıları Göster
    Şov mu!! Şaka mısın sen ya !! Bugün aile boyu kullandığımız spotify premium üyeliğimizi iptal edip muud a üye olduk bile .. sen her şeyin kalitelisini kullan benim amacım kendimden olanı seçmek ..

Almanların bir sözü var anlar mısın bilmem ama “klein aber mein” .. küçük ama benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şov mu!! Şaka mısın sen ya !! Bugün aile boyu kullandığımız spotify premium üyeliğimizi iptal edip muud a üye olduk bile .. sen her şeyin kalitelisini kullan benim amacım kendimden olanı seçmek ..

Almanların bir sözü var anlar mısın bilmem ama “klein aber mein” .. küçük ama benim

amerikan malı apple watch’unda mutluluklar
  • Bence arkadaş gidip Vestel akıllı saati kullansın. Ne de olsa milli.

Di mi paşam...
  • Muud pemium üyelikte 256 veya 320 kbps mp3 indirip arabada dinleyebilir miyiz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.