Şimdi Ara

BMW 6 Serisi Gran Turismo, 620d ile yeni dizel motora kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bavyeralı otomobil üreticisi BMW’nin 6 Serisi Gran Turismo ailesi genişliyor. Şirket, yeni 620d Gran Turismo üzerindeki örtüleri kaldırdı. Haziran ayında Almanya’da satışa sunulacak BMW 6 Serisi Gran Turismo, yeni giriş seviyesi dizel motorla birlikte geliyor.

BMW 6 Serisi GT ailesine katılan 620d’nin kaputunun altında turboşarjlı 2.0 litre dört silindirli dizel motor bulunuyor. Bu ünite, 190 beygir güç ve 400Nm tork üretiyor. 8 ileri otomatik şanzıman ile gücünü yola aktaran araç, 0-100 km/s hızlanmasını 7.9 saniyede tamamlıyor ve maksimum 220 km/s hıza ulaşıyor.

6 Serisi GT’nin Avrupa’daki versiyonları arasında 630d ve 640d dizel seçenekleri de bulunuyor. Ülkemizde ise serinin en uygun seçeneği olarak 2.0 litre hacimli benzinli 630i satılıyor. Bu ünite, 258 beygir güç ve 400 Nm tork üretirken, ortalama yakıt tüketiminin 7 lt / 100 km olduğu belirtiliyor. BMW, bu motora alternatif olarak gelecek dizel motorun ortalama yakıt tüketiminin 4.8 lt / 100 km olduğunu iddia ediyor.

BMW, 6 Serisi GT ailesine katılan 620d ile ilgili fiyat bilgisini henüz vermedi. Ancak ülkemizde satılan benzinli 630i’nin fiyatı 535.900 TL’den başlıyor. Alman üretici ayrıca, serinin diğer modellerinde bulunan süspansiyon sistemlerinin 620d modelinde de sunulacağını belirtiyor.

• 50 bin Euro'luk araba Tr de 500-600k

Alım gücümüz 10 kat düşük Avrupa ülkelerine göre.Şaka gibi ülke olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

50 bin Euro'luk araba Tr de 500-600k

Alım gücümüz 10 kat düşük Avrupa ülkelerine göre.Şaka gibi ülke olduk.
    Dostum yeterda yeter valla ben bıktım usandım sen bıkmadın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Bende bıktım ekonominin eyi olmasından süper güç olmamızdan haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Bende bıktım ekonominin eyi olmasından süper güç olmamızdan haklısın.

Alıntıları Göster
    Sen lafı anlamak istediğin gibi anlıyorsun galiba. Herhalde bende mutlu değilim bu durumdan ama her konunun altına veya her konuda bunlar konuşuluyor bıktım diyorum. Siz burda yazınca bir şey değişmiyor.

• Şahtı şahbaz oldu
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Bütün millet için konuşmuyorum sadece sen beter ol

• bugün işte sürat işte ses izledim aaron kaufman eski bir bmw m3 için 2000 dolar verdi,,

merkez faizleri yükselt bu dolar 2tl civarıydı şimdi 5 lere gidiyor,, her seferinde birşey olmaz konrol altında fiaytlar normal demekten bıkmadınız,,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.