Şimdi Ara

Msi gp72m 7REX leopard pro 1050 ti 8 GB ram i7 w10 kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarı alalı henüz 2 ay olmadı yavaş yavaş oyun yüklemeye başlayınca farkettim ki büyük oyunların hepsinde PC kasıyor hele ki witcher 3 te taban garfiklerde bile kasıyor. Bildiğiniz bir çözüm yolu varmı yoksa servise mi gitmesi lazım. Umarım elimde patlamaz lütfen yardımcı olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim belki kendine göre sebeplerin vardır bilmiyorum bunu söylediğim için affet beni ama oyuncu notebooku alınmaz verilen paraya yazık

• Aslında bu tür sorunların temel kaynağı yazılım. Servise göndermeden çözebilirsin. Temiz bir Windows + güncel driver kurulu ve ardından BIOS + firmware güncellemelerini yap. Güç seçeneklerinden Yüksek Performans seçili olsun. Bunu dışında laptopu çok tozlu bir ortamda kullanıyorsan sıcaklık yüzünden performans düşüşü yaşayabilirsin. Bu arada sıcaklıklar ne durumda?
  • AYNI bilgisayar bendede var arkadaşın dediğine katılıyorum temiz windows mümkünse orjinal al
  • 1050ti da en düşük grafikte kasması imkansız. ya entegre gpu yu kullanıyordur yada donanımsal sıkıntı vardır. temiz kurulum yapıp tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knowless

AYNI bilgisayar bendede var arkadaşın dediğine katılıyorum temiz windows mümkünse orjinal al
    Temiz windows nasıl oluyor? Yani bi kere kurulursa kurulur zaten, temiz falan nasıl yapacağız ki?

• içeriğiyle oynanmamış windows eski tabirle msdn sürüm denilen windowslardan kurmalısın forumlarda weya download sitelerinde genelde editlenmiş windowslar vardır bunlarda böyle problemler oluyor aynı bilgisayar bendede var daha orta seviyede oynadığım oyun bile olmadı hep ultra veya yüksek te oynuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.