Şimdi Ara

iPhone SE 2'nin tasarımını gösteren 3D CAD görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın iPhone SE modelinin halefi olması beklenen iPhone SE 2 üzerinde çalıştığı söyleniyor. Son birkaç ay içinde, akıllı telefonla ilgili çeşitli haberler ve sızıntılar ortaya çıktı. Şimdi ise iPhone SE 2'ye ait olduğu iddia edilen render görseller yayınlanmış durumda. Gerçek mi değil mi ancak telefon tanıtılınca öğrenebileceğiz ama render'ların fena görünmediğini belirtmek gerekir.

Ayrıca Bkz.LG G7 ThinQ'in merak edilecek yanı kalmadı: İşte basın görselleri ve fiyatı
    Apple ilk iPhone SE modelini piyasala süreli iki yıl oldu. Akıllı telefon sektörünün baş döndüren hızını düşündüğümüzde güncel modelin geciktiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar Cupertino'lu şirketten gelen resmi hiçbir şey olmasa da son haftalarda iPhone SE 2'ye ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler sızdı.

iPhone SE 2 böyle bir tasarımla gelebilir

Şimdi ise bir tasarımcı, iPhone SE 2 modelinin nasıl görüneceğini ortaya koyan 3D CAD render'ları ile karşımıza çıkmış durumda. Tasarımları çizmek için kullanılan CAD dosyalarının kaynağının doğrulanmadığını belirtelim. Dolayısıyla render'ların sızıntılardan ilham alınarak hazırlanmış olma ihtimali var. Aşağıdaki galeri aracılığı ile bu görsellere göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Geçen haftadaki sızıntılara göre çerçeve eskisiyle aynı kalıp 4.2 inç cikacakti simdi yeni oneleaks sizintilarina göre iphone x çerçevesinde 4.7-5 inc arasi bir telefon bizi bekliyor deniliyor.Yabanci basin oneleaks sızıntılarının genelde doğru çıktığını söylemiş.Fotodaki gibi çerçevesiz 4.7-5 inc cikarsa ilk iphone um olur.
  • Bu telefonu hala eski tasarımla çıkartırlarsa işleri çok zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neworex kullanıcısına yanıt
    Fiyatı uygun olursa kimse eski tasarım dinlemez, SE gibi iyi satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tasarimla cikarsa ben alirim, ufak telefon seviyorum, telefon dedigin cebe sigacak :)

• Şaşırdık mı ? Hayır

• Bu telefon neden bu kadar abartılıyor, sürekli haber yapıyorsunuz. Bu vereceğiniz parayla son model android telefonlar alırsınız.

• Ön taraf full çerçevesiz ekran olsun bence iş görür...

• Bi konsept vardı X tasarımında SE. O gayet iyiydi ama yapılmayacak sanırım. Sızıntılar son yıllarda doğru çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön taraf çerçevesiz olursa , iPhone x den fazla satar.

• Ben se2 nin iphone 6 ya benziyeceğini düşünmüştüm ama tasarım aynı çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartılmıyor.

Makul fiyata iOS ekosistemi

SE1 4" bu da 4.2" olacak, küçük telefon neredeyse kalmadı piyasada önüne gelen 5.5" ya da daha büyük çıkarıyor, küçük cihaz isteyene ilaç gibi geliyor.

Şarjı da öyle "A çok küçük bunun pili yarım günde biter" demeyin. 1 günü rahatça çıkarıyor ve 1624 mAh.

Bence gayet güzel bir cihaz.
  • Aynı cihaz 5-5SE, farkı nedir?

• Kulaklık çıkışı olmazsa yüzüne bakmam.

• Boyut olarak makul bir cihaz bu tarz cihazın üretilmesi güzel fakat kasayı daha farklı üretmelerini beklerdim açıkçası. iPhone 4 tasarımını ısıtıp ısıtıp ceplerini doldurmaktan başka birşey değil.

• Geçen haftadaki sızıntılara göre çerçeve eskisiyle aynı kalıp 4.2 inç cikacakti simdi yeni oneleaks sizintilarina göre iphone x çerçevesinde 4.7-5 inc arasi bir telefon bizi bekliyor deniliyor.Yabanci basin oneleaks sızıntılarının genelde doğru çıktığını söylemiş.Fotodaki gibi çerçevesiz 4.7-5 inc cikarsa ilk iphone um olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Colouse

Fiyatı uygun olursa kimse eski tasarım dinlemez, SE gibi iyi satar.

Sanki iPhone kitlesinde tasarımı önemseyen varmış gibi... (Ofansif algılama sana da katılıyorum dostum)

• Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Zaten ben de bunu kastediyorum; millet elma için alacak, eskiymiş yeniymiş kim takar.

• Dününn aynisii diyesim geldiii ama söz konusu apple olunca yapiyolarrr arkadaşşş diyenler olucak ki haklilar tm tasarim ile güzel bi cihaz olabilir..

• ya sağlam fake ya da tasarım değişti kamera diğer tüm iphone modellerine inat ters tarafta duruyor görsellerde...

• fake görseller
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.