- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Microsoft Windows Defender nedir ne işe yarar?
5 Cevap4798 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1098 Mesaj
31 Mart 2007; 15:19:59 

Microsoft Windows Defender ne işe yarar arkadaslar ? Windows orjinal ise windows defender i, mediaplayer 11 i, explorer 7 yi kurabiliyormusuz . bu üc programı kurmakda bi sakınca varmıdır? bulnarı kuran varmı? Pc yi yavaslatırmı . saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 31 Mart 2007; 16:51:43 >

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

5422 Mesaj
31 Mart 2007; 20:13:10 

ben üçünüde kullanıyorum özellikle media player 11 çok hoş olmuş.ie 7 de öyle sekmeli düzen filan harika.defender de yüklü ancak sanırım spyware yazılımı gibi bişe tam anlayamadm görevini.

1098 Mesaj
31 Mart 2007; 22:32:42 

bunları yükledikden sonra pc kasıldımı ( yavasladımı ) ? bilgilerin icin sagol arkadas...

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1374 Mesaj
31 Mart 2007; 23:54:04 

Defender spy ware add ware gibi zararlı reklam yazılımlarını temizler pc de olması gerekir alternatif bir program sorarsanız add-aware se professional programı.
İE 7 ise ie6 nın geliştirilmişi ben şahsen kullanmıyorum mozilla bana göre daha iyi.
Media player 11 ise yüklemenizi tavsiye ederim güzel olmuş.

Bu programlar pc yi kasmaz zaten hemen hemen herkez bu programları veya bunlara benzer programları kullanıyor

4928 Mesaj
1 Nisan 2007; 0:10:27 

Defender'i ben de yükledim sistemi kastırmaktan başka bir işe yaramıyor. Spyware, trojen vs. için düzenlenmiş başarısız bir program bence...
Ayrıca Adaware, spybot&destroyer bu ikiside fos güvenilmez programlar. Superantispyware bunlardan daha iyi ya da Spyware Doctor.
İE7 ve MP11 kullanışlı programlar. Biraz google da araştırırsan nasıl kuracağını öğrenirsin.

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

1098 Mesaj
1 Nisan 2007; 12:05:46 

defender i ve explorer 7 yi yükledim güzel programlar . mediaplayer 11 i de yükleyecegim.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » Güvenlik Programları » Microsoft Windows Defender nedir ne işe yarar?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.214