Şimdi Ara

Türkiye, en çok kripto para borsasına sahip ülkeler arasında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yapılan araştırmalar neticesinde tutulan Business Insider raporuna göre en büyük kripto para işlem hacmine sahip ülkeler sıralaması şu şekilde:

Ayrıca, en çok borsaya ev sahipliği yapan ülkeler de sırasıyla; İngiltere, Hong Kong, ABD, Singapur ve Türkiye olarak sıralandı. 

Malta ve Belize, ticaret hacmine göre dünyada birinci ve ikinci sırada olan ülkeler ancak kayıtlı şirket sayısı bu işlem hacmiyle ters orantılı gözüküyor. Şirket sayısına göre yapılan sıralamalarda Malta 22. Belize ise 24. sırada yer alıyor. Bu çelişkinin yaşanmasının nedeni, en büyük ticaret hacmine sahip borsa olan Binance’ın bu yıl Hong Kong’dan Malta’ya taşınması ve en büyük ikinci ticaret hacmine sahip borsa olan OKEx’in resmi olarak Belize’ye kayıtlı bir şirket olmasıdır.

Shah, bu borsalar çıkartılırsa, Malta’nın ve Belize’nin sıralamalarda çok gerileyeceğini belirtti.

Düşük vergiler ve uygun iş yönetmelikleri bu tür borsa merkezlerini cezbetmek için en büyük iki araç. Malta’nın kripto para işletmelerine karşı uyguladığı yapıcı politika, ticaret hacmi sıralamasında ülkeyi en üst sırada tutarak, iyi yönde sonuç verdi.  

• Okex ve cobinhood üzerinden işlem yapıyorum 2'side kullanım kolaylığı açısından efsane.

• İnsanlar aç,fakir. Herkes bir şekilde 3 kuruş fazla para kazanmanın derdinde. Bu hale getiren hükümet utansın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

İnsanlar aç,fakir. Herkes bir şekilde 3 kuruş fazla para kazanmanın derdinde. Bu hale getiren hükümet utansın.

"Ayrıca, en çok borsaya ev sahipliği yapan ülkeler de sırasıyla; İngiltere, Hong Kong, ABD, Singapur ve Türkiye olarak sıralandı."

O zaman İngiltere ve ABD hükümetleri de sizin dediğinize dahil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Ordaki insanlar da parası bol mesai saatleri az can sıkıntısında uğraş aradıkları için bu işlerle uğraşıyolardır. Her ülke için bu işin sebebi aynı olamaz tabiki.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç defa yurt dışına çıktın veya bulundun bilmiyorum. Ama ben yurt dışında yaşıyorum. Buradaki insanlar da öyle rahat değiller haberiniz olsun.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Trakya bölgesine yakın olan bulgaristan Romanya yunanistan ve onlara komşu birkaç ülkede daha bulundum. Hepsinde de arada dağlar kadar fark olacak şekilde ekonomik olarak bizden iyi durumlardalardı. İşin garip yani ise bu ülkelerin hepsi bizden çok daha az gelişmiş ülkeler. Özellikle bulgaristan denilen ülke bildiğin köy. Kadın ticareti ve kumar hariç düzenli geliri olmayan bir ülke. Vergi geliri belki de bizim 100 de 1 imizdir. Ona rağmen ekonomik olarak bizden iyi durumladalarsa bizdeki vergiler nereye gidiyor diye düşünüyor insan.

Bizden iyiler orası doğru ama çok rahat değiller. Geçim derdi her yerde var

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Trakya bölgesine yakın olan bulgaristan Romanya yunanistan ve onlara komşu birkaç ülkede daha bulundum. Hepsinde de arada dağlar kadar fark olacak şekilde ekonomik olarak bizden iyi durumlardalardı. İşin garip yani ise bu ülkelerin hepsi bizden çok daha az gelişmiş ülkeler. Özellikle bulgaristan denilen ülke bildiğin köy. Kadın ticareti ve kumar hariç düzenli geliri olmayan bir ülke. Vergi geliri belki de bizim 100 de 1 imizdir. Ona rağmen ekonomik olarak bizden iyi durumladalarsa bizdeki vergiler nereye gidiyor diye düşünüyor insan.

Fazla düşünme sorgulama.. HafizanAallah dininden olurda kafir çıkarsın başımıza. Çok sorgulamak şeytandandir. Bunca hoca ve bizim icin savas veren mümin kardeşlerimiz varken biat et ve destek ol. Ayak bağı olma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2016 ve 2017 arasında TL %50'ye yakın değer kaybetti. İnsanların direk kripto paralara ve dövize yönlenmesi normal.
    senelerdir çok değerli büyüklerimiz oldu çok muhterem insanlarımız oldu kolu uzun dediğimiz sağda solda gösterişler yaptılar kimin parasıydı bunlar devletin malı deniz yemeyen keriz dedik yenen halbuki bizim geleceğimiz bunu bir türlü düşünemedik netice geçici denen ÖTV ve yüksek kdv ler oldu verginin bile vergisini veren dünyada tek milletiz hep devleti yedi dediler halbuki yenen bizim yani ülkenin geleceği idi.
  • Bu borsaların arasına kısa süre sonra yeni bir borsa daha katılıyor iyi yanı ön kayıtlara 0.025 Eteherum hediyesi var incelemek isteyebilirsiniz.

Buradan ön kayıt yapabilirisniz --->https://bovsan.com/?ref=elv67419
  • en çok işlemin olduğu ülkerelere bak harbi kara para aklamaya kullanıyorlar. malta kumar üssü zaten.

neyse beni ilgilendirmez. para para para. avrupada ameriakda yaşasak böyle işlerle mi uğraşırdık

başkasına ait kredi kartları ile kimliksiz onaysız bitcoin alabileceğim siteler var mı... düşük limitte
  • Neden ufak tefek ada ülkelerinde çok fazla biri açıklayabilir miy?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.