Şimdi Ara

FIFA 18'e Dünya Kupası geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EA Sports, FIFA 18’e Dünya Kupası içerik güncellemesinin geleceğini duyurdu. Yapılan duyuruda, 2018 FIFA World Cup Russia güncellemesinin 29 Mayıs tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’deki FIFA 18 oyuncuları için ücretsiz indirilebilir içerik olarak yayınlanacağı belirtildi.

Oyuncular yeni güncellemeyle birlikte hayallerindeki dünya karmasını kurabilecek yada desteklediği ülkeyle turnuvada ilerleyebilecek. 32 lisanslı ülkenin bulunduğu Dünya Kupası’nda, ABD, İtalya, Hollanda ve Şili gibi turnuvaya katılamayan takımlar da özel turnuvalarda kullanılabilecek.

Güncellemeyle gelen FIFA World Cup Santra oyun modunda, dünya kupası dahilindeki takımlar, oyuncular, formalar ve stadyumlarla offline maç yapılabilecek. Ayrıca, FIFA’nın en popüler modu olan Ultimate Team’de turnuva tarihinin en ikonik futbolcularından bazıları yer alacak. Oyuncular, 32 ülkenin yıldızları ve bu ikonik futbolcularla hayalindeki dünya karmasını kurabilecek.

Gerçek dünyadaki performansları yansıtmak için tasarlanan dinamik ögeler, maçlarda fark yaratan oyunculara göre yükseltilmiş istatistiklere sahip olacak. Dünya kupası içeriğinde Rusya’daki 12 resmi stadyum da oyuna renk katacak.

Aşağıdaki videoda 2018 FIFA World Cup Russia güncellemesinin tanıtım filmini izleyebilirsiniz:

• Bi ara 2010 fifa world cup çıkmıştı harika bir oyundu, oynanış, grafikler, animasyonlar, şutlar, spiker muhteşemdi. Ondan iyisi gelmedi
  • Bi ara 2010 fifa world cup çıkmıştı harika bir oyundu, oynanış, grafikler, animasyonlar, şutlar, spiker muhteşemdi. Ondan iyisi gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be, eskiden olsa Dünya Kupası için ayrı oyun çıkarırlardı. 2014'ten bu yana FIFA oyunlarına yamıyorlar Dünya Kupası'nı.
  • Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Online turnuva yaparken momentum falan hissetmediğim bir oyundu ve gerçekten keyifle oynardık. Şimdi birkaç maç sonra kanser olmamak için bazen ps’i kapatıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Bi ara 2010 fifa world cup çıkmıştı harika bir oyundu, oynanış, grafikler, animasyonlar, şutlar, spiker muhteşemdi. Ondan iyisi gelmedi
    Oynadığım en iyi futbol oyunu diyebilirim. PS3'e aldığımda suyunu çıkarana kadar oynadım. Mükemmel bir atmosferi vardı oyunun. Müzikleri olsun, maç içi olsun harikaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Oynadığım en iyi futbol oyunu diyebilirim. PS3'e aldığımda suyunu çıkarana kadar oynadım. Mükemmel bir atmosferi vardı oyunun. Müzikleri olsun, maç içi olsun harikaydı.

Nasıl ya? Ben çalım yapamıyorum, top suremiyorum. Messi'nin diğer oyunculardan farkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milli takımımız yok katılan 32 takım diyor. Ulan oyunda bile Türkiye'yi alıp kupayı almak hayal oldu desenize :(

• Arkadaşlar ps 3 te dünya kupası varmı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.