Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.229
Cevap
72
Favori
4.110.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kavas

evet sonunda efsane team geliyor, Arkadaşlar bir an önce kuralım teami sonra doblo avına cıkarız
  • Arkadaşlar takıma beni de ilave edin.2006 90 bg dlüx...

Niye takım değil de team ???
  • şaka maka dobloda güzel araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft_fatalrhymer -- 28 Ocak 2008; 22:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinden_ersin

quote:

Orijinalden alıntı: _çağ_

bizim aracınkide zor kapanıyordu resimdeki sağdan 2. somunu biraz gevşet hallolucaktır

Benim 2011 connectte de vardı aynı sorun, özellikle kadın arkadaşlar zor kapatıyordu. Aynı vidayı gevşetsem mi diye düşünürken bi tur yağlayayım bakalım ne olacak dedim. Vazelin vardı o esnada elimde, özellikle alt rayın kapıyı tutan kısmına abandım vazelini, mis gibi oldu, diğer raylara da rulmanların geldiği yerlere sürdüm biraz, sessizleşti de. Bu şekilde sorunu çözemezseniz iç taraftaki vidayı gevşetmek işe yarar ancak vida sarsıntıdan daha da gevşeyip düşebilir diye düşündüm.

yok somunu düşecek kadar gevşetmedim, vazelin yağ sprey felan sıkmıyorum raylara rulmanlara kilitlere felan sürdükçe toz yapışıyor burda bazı yollar stabilize direk tozlanıyor dahada sinir bozucu oluyor sonra

• Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

İşe başladım artık internette girmeye pek vaktim olmuyor. Ramazanında etkisiyleler iftardan sonra bir göz atıp çıkıyorum.

Devletin modifiye yaşağına inat 1 ay sonra aracın arkasını 4 cm alçaltıcam

yap valla..

arkandayız..

egzozundan tren gibi duman çıkan kamyonlar, tırlar, gecenin bir körü oturduğumuz yerden zıplatan motorlar, hatta kara tren belediye otobüslerini bırakacak devlet bununla mı uğraşacak..

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

quote:

İşe başladım artık internette girmeye pek vaktim olmuyor. Ramazanında etkisiyleler iftardan sonra bir göz atıp çıkıyorum.

Devletin modifiye yaşağına inat 1 ay sonra aracın arkasını 4 cm alçaltıcam

yap valla..

arkandayız..

egzozundan tren gibi duman çıkan kamyonlar, tırlar, gecenin bir körü oturduğumuz yerden zıplatan motorlar, hatta kara tren belediye otobüslerini bırakacak devlet bununla mı uğraşacak..

Trafikte tehlikeli hareket yapan ve cevreyi egzoz sesiyle rahatsız edenlere bende karsıyım ama yapılan açıklamada modifiyeli araç sahipleri trafik kurallarına ve hız sınırlarına uymuyor bunu üzerine gelen şikeyetler yüzünden yaşaklanmış. Bu 3-5 kendini bilmez insanı tespit et ehliyetinine el koy o zaman. Sanki o insanların altında standart araç olsa aynı şeyleri yapmıycak.

Ben ensonra 110 km ne zaman geçtim onu unuttum valla.

Geçen yaZ sahil yolunda yanimdan en az 120 ile geçtin ben hatirlatayim dedim

Arada aracı zorladığım zamana denk gelmiştir, şehir içindede bazen ilk 4 viteste 4500 devire kadar zorluyorum(ayda 2-3 kere) sürekli sakin ve düşük devirde kullanınca araç hantallığa alışıyor ve kurum bağlıyor çünkü.

quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

İkinci el almış olduğum 2008 model aracımın motorunu incelerken radyatör fanı davlumbazında 2 tane fan yeri olduğunu, büyük fanın aracımda olduğunu fakat nispeten daha küçükçe yerde fan olmadığını fark ettim. Bu normal mi yoksa fan taktırmam mı gerekiyor?

Sadece 110'luklarda 2 tane fan var. Parçalar ortak üretildiği için yeri olur.

• İyice sessizleşti burası

• hakkankara kullanıcısına yanıt
    Ruhsatta motor gücü kısmında 81 kw yazıyorsa 110 ps, 66 kw yazıyorsa 90 ps, 55.1 kw yazıyorsa 75 ps gücündedir.
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    Motor soğukken çalıştırırken gaza basmanın ve normal havalarda 30-40 sn yakın soğuk havalardada 1 dk üstünde rölantide çalıştırın ondan sonra hareket edin.
    Kontağı kapatinkerde normal kullanımda 30--40 sn performmanslı kullanımdan sonra(yüksek devirlerde) 1 dk üstünde rölantide çalıştırdıktan sonra stop edin.

Çalıştırır çalıştırmaz gaza basmaktan veya gaz verdikten hemen sonra stop etmekten kaçının.
  • Merhaba,
    Benim anlamadigim connect lastik yuk endeksi 95 yuk endeksli XL lastik kullanmamizi oneriyor. Fakat 91 endeksli lastikler azami agirligi zaten karsiliyor. Azami connect agirligi: 2340kg 91 yuk endeksli lastikler 615kgx4:2460kg tasiyabiliyorken neden daha pahalli olan 95 XL lastik takmamiz isteniyor? 91 yuk endeksli ucuz lastik kullanmamamiz icin bir neden goremiyorum ben, yanlismiyim.
  • Çok yol teptik, çok emek verdik.
    Connect ST.. 54-PE196..

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! *****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: onresk

Cümleten iyi geceler ... bende bu aracın niyetine girdim 110 PS GLX 2009 model yeni kasa bir aracı gözüme kestirdim .. herşeyi ile full durumda bütün özellikler mevcut araçta herhangi bir boya kazası da yok, fiyat 28.000 , fiyat ve araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla.. Onur.

Bizde bu hafta aldik daha 3 gun oldu 2008 model 150 bin km tek elden aile kullanmis bagaj kapaginda onemsiz bir boya var 4 lastik continaltel 0 bakimlari ve diskleri degismis 23.200 e anlastik 110 glx olani arac guzel yakiti biraz var gidisi guzel hatta ilk denememde clioya nal toplarti araci babama aldik aile kalabalik olunca araci ve fiyati bakimindan connect oldu. Bende yeni kasa ibiza var onun kadar gidiyor arac ilk izlenimim böyle.
  • M002548 kodlu 2004 connect teyp şifresi yazabilirmisiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrkrnn

2013 model silver aracimizin torpidosuna 15 cm lik tığ iğnesi girdi sizce iceride bi sıkıntı yaparmı kalsa sorun olurmu şimdiden teşekkürler

Sıkıntı olmaz, ses yaparsa canınızı sıkabilir..
  • Kullanımla alakalı bir durum.
    100bin kmden önce değiştiren çok nadir denk geldim. Genelde 120binden sonra değişiyorlar. Kullanım ve aracı zorlama ile alakalı.
  • Yeni Tourneo Connect nerelerde.Hiç talep yok herhalde.
  • etmese E kullanıcısına yanıt
    yokuş kalkış ayarı yol bilgisayaınca ayrı bir kısımdaydı diye hatırlıyorum esp ile bir alakası yok
  • @etmese ugur haklı yokuş kalkış destegi menüde başka kısımda yer alıyor.

esp de başka kısımda. karıştırıyo olmayasın.

aktif olduğunda da rahatsız edici sesi var o yüzden hiç kullanmadım. sağol ugur suyu denicem.
  • Aracım connect 2010 75 ps aracım kalkarken sağ taraftan bir tıkırtı geliyor bu neden olabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.